Skocz do zawartości
fireblade3

Zabezpieczenie przeciw przegrzaniu - Ecs k7s5a ;(

Rekomendowane odpowiedzi

Tak sie sklada ze zdazylem sie wlasnie wczoraj przekonac ze nie ma :P (okazalo sie ze moja pompka nie przepchnie plynu (petrygo) przez rurke dlugosci 9m (5 chlodnica 4 weze polaczeniowe) i zdazylem go wylaczyc przy tem 73stopni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiec wiem ze wytrzymuje 73 stopnie ale nie wiem jak wyzej :) no a moze w tym topiku zawre kolejny bo mi sie nie chce zakaladac 2 wiec moje pytanie brzmi od czego mozna zastosowac pompke (podkreslam ze mam dostep no najrozniejszych sprzetow (lodowki pralki samochody ciazarowki maszyny mleczarskie maszyny do sitodruki itd.....) ma ktos jakis pomysl na cicha i wydajna pompke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiec wiem ze wytrzymuje 73 stopnie ale nie wiem jak wyzej :) no a moze w tym topiku zawre kolejny bo mi sie nie chce zakaladac 2 wiec moje pytanie brzmi od czego mozna zastosowac pompke (podkreslam ze mam dostep no najrozniejszych sprzetow (lodowki pralki samochody ciazarowki maszyny mleczarskie maszyny do sitodruki itd.....) ma ktos jakis pomysl na cicha i wydajna pompke

jadra spokojnie 80 wytrzyma coprawda bedzie niestabilne i byc moze troche zywotnosci ubedzie ale przetrwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na duronie mialem tez 93 stopnie, padl wentylatorek, komp normalnie chodzil niebylo wiechy, szybko go wylonczylem, jak otworzylem obudowe to zaczelo wylatywac drgajace z goraca powietrze i oparzylem sie o radiator, to tez jest hardcore, no ale trroche mniejszy :P

 

I to bylo na k7s5a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...