Skocz do zawartości
kuruś

Matura 2007 i 2008 (od 48 strony)

Rekomendowane odpowiedzi

wezcie zablokujcie ten temat i odblokujcie go w marcu.. no ile mozna o skzole gadac.. czlowiek wraca ze szkoly.. wchodzi na komputerowe forum i widzi temat o szkole o_O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

misiek175 ja tam samo dopiero za rok :)

i praktycznie tak samo z przedmiotami:

j. pol - podstawowy

j. ang - podstawowy (niestety jestem strasznie cięki)

matma - rozszerzony

infa - rozszerzona (tylko taką można zadawać :P ) lub fizyka - podstawowy/rozszerzony.

stawiam raczej na informatykę, przynajmniej nie będę miał dylematu z wyborem poziomu. ale to wszystko zależy od wymagań na studia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale czym wy sie przejmujecie? przeciez macie amnestię :lol:

Tylko żeby amnestia była to trzeba mieć przynajmniej 90% z minimum dwóch przedmiotów zaliczonych tak, aby ten trzecie niezaliczony był zaliczony. Wtedy te 90% dzielisz na 3 i masz po 30%. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... ja tez ;[

Do slowa matura sie przyzwyczailem. Od 3 lat kilka razy na dzien - powoli sie to robi nudne ;)

 

A zdaje mniej wiecej tak:

polski - podstawa

angol - pisemny rozszerzony

- ustny podstawa

mata - chyba podstawa

 

Jesli uda sie zdac, to pewnie tak ze nigdzie sie nie dostane... ale anglii jeszcze nie zamkneli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje sie ktos jak wyglada sytuacja przy zdawaniu dwóch jezyków obcych?

Jakies plotki mi do uszu doszły że biorac te dwa jezyki tylko z jednego nalezy zdawac ustny egzam - true or false?

 

W tym roku można sobie wybierać poziom języka na ustnym :blink: ?

Tak, przynajmnie narazie.. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje sie ktos jak wyglada sytuacja przy zdawaniu dwóch jezyków obcych?

Jakies plotki mi do uszu doszły że biorac te dwa jezyki tylko z jednego nalezy zdawac ustny egzam - true or false?

Ja zdawałem dwa języki rok temu i z obu miałem ustne (odpowiednio na poziomie rozszerzonym i dwujęzycznym)

 

Tak, przynajmnie narazie.. ;]

Dają wam amnestie, nie musicie ustnych na poziomie pisemnego zdawać... Ta matura jest z roku na rok coraz lepsza ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zdawałem dwa języki rok temu i z obu miałem ustne (odpowiednio na poziomie rozszerzonym i dwujęzycznym)

Jup matura 2k6 miala pisemne i ustny (w przypadku jezykow) na tym samym poziomie..

Jednak tak jak pisałem - wole sie upewnic bo ludzie roznie mowia..

 

Btw, rozwin - poziom dwujęzyczny ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Btw, rozwin - poziom dwujęzyczny ?

Poziom trudności ~ 2x trudniejszy niż rozszerzony. Ja zdałem francuski i dostałem certyfikat z ambasady upoważniający mnie do studiów we francji bez przechodzenia jakichkolwiek testów. Nie wiem co dają przy innych językach. Do tego jest pare przepisów które nie pozwalają absolwentom szkół dwujęzycznych zdawać tego języka na innym poziomie niż dwujęzyczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podobnie jak misiek175 i mr^_^max dopiero za rok.

 

Na dzień dzisiejszy myślę nad takim tandemem:

polski - podstawa (chyba, że zaszaleję)

angielski - podstawa (cienki strasznie jestem w te klocki)

matematyka - rozszerzony

fizyka/informatyka - rozszerzony (który z tych dwóch przedmiotów się okaże :-D)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia dla tych co zdaja mature z informatyki ja jesterm studentem 3 roku informatyki i bym jej mowiac szczerze niezaliczyl na wysokim poziomie ! Wiec zastanowcie sie jeszcze czy napewno chcecie zdawac infe. Jak macie obcykane c++ pascale i inne jez programowania to sie wybierajcie jak tego nawet nie polizaliscie to nawet sie nie kwapcie moja dobra rada!!

Edytowane przez MeoPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam Pascal coś robie w szkole ale to za mało a na dodatek nauczycielka mówiła że zadania nie są na poziomie LO więc infa na maturze to pogrom !! I bał bym się nawet jej rusza kijem zobaczymy co będzie śpiewa za rok politechnika w Wrocku na tele-informatyk :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...