Skocz do zawartości
kuruś

Matura 2007 i 2008 (od 48 strony)

Rekomendowane odpowiedzi

- nie mam garniaka jeszcze. Ide w ubraniu codziennym

- 7:40, chora godzina.

- na wszystkich listach przekrecili moje nazwisko

- angielski za sali gimnastycznej. Oj tak, mam nadzieje ze bedzie cos slychac

- 2 osoby zdaja fizyke u nas w szkole. Frajerzy [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaję maturę z polskiego, angielskiego na podstawie i historię na rozszerzeniu. Jutro muszę o 7.20 w szkole być. Stresu nie mam dziś, ale jutro może być większy na polskim. Byleby nie było Chłopów i Nad Niemnem, resztę jakoś przełknę. Brałem się dziś za powtarzanie, ale jakoś nie wyszło ;). Zobaczy się jutro jak to będzie. Zawsze się coś zaimprowizuje. Trzeba być dobrej myśli. Oby nie trafił się żaden schizofreniczny, skomplikowany tekst. Powodzenia dla wszystkich zdających! Połamania piór!

 

A mój temat na ustną z polskiego - Język Internetu. Przedstaw charakterystyczne jego cechy na przykładzie wypowiedzi z wybranych list dyskusyjnych. ;)

 

BTW cieszyłbym się jakby było coś z romantyzmu/pozytywizmu :). Lubię te epoki.

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol xD no ladnie ja zadnej lektury nie przeczytalem w LO ; / i z tych co wymieniliscie to wiekszosci nie znam ale jakos to bedzie wkoncu to probna jest ; o jak nie zdam to trudno ;/ nie zalamie sie xD grunt zeby w maju zdac

ang podstawa

bio roz. - lol xD ciekawe jak pojdzie tez nic nie umiem jeszcze :D

 

ide pb obejrzec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny do historii na maturze :)

Ja do tego podchodzę bezstresowo, znaczy się od weekendu gram w morrowinda :wink: Ludzie z mojej klasy od kilku dni nie chodzą do szkoły bo się uczą do matury, ja się uczyłem przez 3 lata i mam nadzieję, że jakoś tą wiedzę wykorzystam. Do matury ostatecznej już tak luźno nie będę podchodził, to co innego. Powodzenia wszystkim piszącym :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poca sam jestes frajer ja tez zdaje fize:>

Arnie, RESPECT ;]

 

Jutro na luzie,zobaczymy jak pojdzie.. ale w maju grr..

a wiec sroda pol, czwartek dojcz [anglik tez ale trzeba bylo wybrac 1z2 wiec mature z ang zrobie sama w domu:p] piatek WOS.. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie:P fiza jest banalnie prosta:>

ubiegloroczna rozszezona na dzien dzisiejszy nie zrobil bym pierwszych zadan z tym klockiem i pociskiem.

 

zeby byl wiekszy hardkor powiem ze wybieram sie na MEiL i planuje go ukonczyc:>

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zeby byl wiekszy hardkor powiem ze wybieram sie na MEiL i planuje go ukonczyc:>

Tak ja wiem, a potem wyjechac do USA i zostac inzynierem Lockheed Martina;] A tak mowiac juz bardziej powaznie to MEiL jest całkiem spoko, tylko podobno uczyc sie trzeba na nim :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra idę nynać bo jutro nie wstanę.

 

GUD LAK! połamania kredek :)

slabiak :]

 

Tak ja wiem, a potem wyjechac do USA i zostac inzynierem Lockheed Martina;] A tak mowiac juz bardziej powaznie to MEiL jest całkiem spoko, tylko podobno uczyc sie trzeba na nim :lol:

 

eeee tam, jak trzeba sie uczyc to co to za studia :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to chłopcy i dziewczęta powodzenia wam życzę i złamania pióra czy tam długopisu :P Ide zrobić sobie kawę i jeszcze muszę auto zatankować :P Kurde nie przełknę tego , że po maturze mam jeszcze lekcje do 15.40 :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...