Skocz do zawartości
kuruś

Matura 2007 i 2008 (od 48 strony)

Rekomendowane odpowiedzi

a mi sie tekst o pechu podobal... wole cos takiego niz interpretacje jakiegos wiersza z ktorego niczego nie zrozumiem...

 

a wypracowanie o werterze to u mnie totalna sciema :D lotta dla mnie to bylo miasto obok tej jego wiochy :D mial silny charakter i wlaczyl ze soba i nie pokazywal smutku ?:D jakie kurde samobojsto ?:D

 

angol - calkiem niezle ale mogli by poprawic lektora ciezko go bylo momentami zrozumiec :| i ogolnie licze na 70 % pisalem dluga forme wpowiedzi - zle policzylem slowa i musialem 40 dopisac :P

 

jutro fiza podstawowa :D ojjjjj co to bedzie co to bedzie :D nie umiem nic ;p

 

dobrze ze nie pisze sie dodatkowych przedmiotow na probnej ;p bo mam matme rozszerzona

 

i tak mysle ze najlogiczniej to wpisac obowiazkowa bedzie matme podst i fize roz . fizy i tak nie zdam a z mat roz moze byc problem. a podstawowa to z palcem w czterech literach ;)

 

btw. temat z polaka mozna zmieniac :wink:

Edytowane przez chedder

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co wy chcecie ang rozszerzony nie byl taki trudny, znaczy sie gramatyczne mam zle na pewno ale to tylko 5 pkt, teksty tez nie byly az tak latwe zeby z palcem w D napisac - pierwszy z newsweeka a reszty nie wiem ale listening IMO banal :D

 

tylko pozniej sie okaze ze nie zdalem xD

Edytowane przez Drainer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Wam angielski poszedł? Temat na rozszerzeniu był baaardzo prosty wg mnie :) Szczególnie, że pisałem chyba jak większość o teenagers taking sport professionnal :) Listening tragedia, u nas magnetofon, duża aula, pogłos, dzwięk ustawiony ZA STOŁEM, ale większość mam niby. Jutro matma, rzeźnia ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie wiekszosc pisala recenzje albo opowiadanie czy co to tam bylo :P a na listeningu wesolo bylo ;d przyslali jakas porysowana czy pomazana plyte i sie zacinala w waznych momentach xD co do jutrzejszej matmy to sie zgadzam, mimo iz pisze podstawowa to na 30% nie licze nawet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pisałem opowiadanie, gramatyka była taka sobie ;)

Najgorsza była ta druga czesc, listening szczegolnie o fasoli :/

Readingi tez były głupie.

A jutro czeka mnie matma rozsz :/ mam nadzieje ze 30% dostane :D chociaz bedzie cieżko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inglisz mi tak sobie poszedł, listu nie zdążyłem napisać :|. Wstęp tylko mam, a z listeningu to trochę na pałkę strzelałem, cinka jakość tego dźwięku z boomboxa. BTW muszę się wziąć za angola, bo czarno to widzę. A z tymi tytułami, co trzeba było nadać też trochę na pałkę strzelałem, były takie wypowiedzi, co mi pasowały 2 tytuły. Muszę się wziąć do roboty solidnie z angola. BTW jutro hista rozszerzona, zmykam coś powtórzyć, żeby się nie skompromitować... Brrr makabra.

 

BTW jaki macie sposób na listening? Ja nie mam żadnego, próbuję coś zrozumieć, później wylatuje z głowy, nie mogę się skoncentrować. Dużo słówek trzeba znać, w jaki sposób ich się uczycie? Ile trzeba znać? Przyznam, że trochę nie znałem jak czytałem tekst o oszukiwaniu.

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pierwsza część inglisza całkiem ok...pisałem rozprawkę, trochę się za bardzo rozbujałem i musiałem skreślić conieco :|...ale ok

 

druga część imho lipa...

 

listening porażka, płytka jakaś zrysowana, szumy...grr :|

 

część o Fasoli ;] w miarę prosta była jeszcze...

 

lepiej niż wczorajszy polski, co nie znaczy że dobrze :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie się płyta zawiesiła (jakby jakiś dj scratche robił) i musieliśmy siedzieć dodatkowe 20 minut w sali heh ... Jutro rozszerzona chemia :/ rzeźnia będzie bo nic nie pamiętam z 1 i 2 klasy , a teraz organike zaczeliśmy. Dobrze , że w maju pisze tylko podstawową :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lol... na angielski bylo bardzo duzo czasu... ja wyszedlem z niego po 1.5h :)

pozniej sobie powtorze biologie.. a teraz chyba w kime ide bo wstawanie o 6:30 mi nie sluzy ostatnio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczorajsyz polski zawaliłem, ale on mnie nie obchodzi grunt zeby zdać ;]

Angielski - prosty. Nie wiemc zemu się do niego doczepiacie. Z listeningu mam 100% prawdopodobnie, bo nie dośc że był prosty to jeszcze sprawdziliśmy sobie odpowiedzi z gościem co ma profa ;]

 

Writing, napisałem o tym sporcie, to mi raczej poszło najgorzej ale zobacyzmy.

Gramatyka - zastanawia mnie tlyko jedno zdanie: Kevin denied being there? Reszta powinna być dobrze.

Reading banał, gorzej z zadaniem 9, walnąłem sie napewno przy drugim - put out powinno być a ja zaznaczyłem match off czy coś w tym stylu :?

Generalnie powinno być około 90% ;] I na tyle liczyłem

Edytowane przez srekal34

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh co za pacan zmienil ze na poczatku matury jest writing.... godzina 8:00 rozpoczecie po 35 minutach pisania nikogo w sali nie bylo :/ a potem do 10:10 musielismy czekac na druga czesc... zalosne. A szegolnie sluchanie z bumboxa ktory jest skierowany na sciane...

 

Pozdrowionka <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...