Skocz do zawartości
kuruś

Matura 2007 i 2008 (od 48 strony)

Rekomendowane odpowiedzi

Angol i Polak - podstawy - nie było tak źle :)

 

Jutro będzie masakra - matma rozszerzona, 15 min przerwy i według zachcianki dyrektorki przedmiot dodatkowy, czyli fiza rozszerzona... :(

 

Będzie masakra, matma jak matma, jak się ma do tego umysł do pal sześć. Ale z fizy trzeba wszystko powtórzyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas nie ma próbnych z dodatkowych :|

 

Wkurzyło mnie i moją sale jedno, boombox pierdziała nie odtwarzał, nie było sensu przerywać egzaminu bo to próbna ale jakby to była prawdziwa to nie da raade.. nie szło zrozumieć..

Ciekawe czy zalicze przez to :PP

A mozę wezmę ang rozszerzony.. hmm...

Jutro mata rozszerzona.. strach sie bać [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas można tylko jeden przedmiot pisać? Jak to możliwe, wasz szkoła dokserowała arkusze na fizykę?

Tak, ale nie tylko fizę, a wszystkie przedmioty dodatkowe. Dziwnie jak cholera... pisać 2 próbne pod rząd... eh ;] Czeka mnie dziś 6h fizyki...

 

...edit

 

Czy po maturach próbnych mieliście normalnie lekcje? .... my mieliśmy... :(

Edytowane przez Serchio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale nie tylko fizę, a wszystkie przedmioty dodatkowe. Dziwnie jak cholera... pisać 2 próbne pod rząd... eh ;] Czeka mnie dziś 6h fizyki...

 

...edit

 

Czy po maturach próbnych mieliście normalnie lekcje? .... my mieliśmy... :(

Nie widze w tym głębszego sensu, to już raczej troche za późno, a 6h to strasznie dużo, ja po 2 godzinach robie przerwę już, bo zaczynam się zajmować wszystkim innym tylko nie nauką :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yeah za listening mam max punktów :P , gorzej z zadaniem 4 i 6 :/ po 1 punkcie tam będę miał heh :P Ciekawe ile za zaproszenie i list dostane :P

Oby tak jutro na chemii poszło :P

Edytowane przez Koowi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było pojsc z tydzien przed matura z ładną delegacja do dyrektora, dobrze ponegocjować, a lekcji by nie bylo. Działa ;)

 

Dyrektor tez człowiek i potrafi zrozumiec biednego ucznia ;) .

u mnie w szkole to nie przeszlo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popatrzyłem na klucz i sobie uświadomił że cieniutki z angola jestem...:|

 

Co do lekcji po maturach...

 

u mnie zrobili tak, że są matury, w szkole są tylko 3cie klasy, a potem na 11:30 przychodzi reszta i są 20 minutowe lekcje (dla maturzystów też)...

wczoraj sobie że tak powiem nakazy pani dyrektor zlekceważyli ;p...dziś konsekwencje wyciągała...;]

 

nic...może chociaż z historii będzie w miarę... :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co mi z samych odpowiedzi jak nie pamietam pytań - przeciez nie pamietam ukladu iksow hehe.

 

wiem ze 4rte zdanie all dobrze bo odpowiedzi ulozyly sie w charakterystyczny znaczek :D

najgorsze bylo to o sciaganiu/oszukiwaniu w szkole...

licze na >60%.

elo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie odpowiedzi z akrusza II walnalem na łapke...

 

Tak sobie liczylem i jesli nie jebnalem sie przy sprawdzaniu bedzie tak z 16.5pkt + licze na jakies 8 z wypracowanka, co daloby mi jakies 50%. ..przy dobrych wiatrach. Na szczescie z tej gramatyki jest do zdobycia 5 pkt. a mam ziroł, ale to bralem pod uwage.

 

Po wyjsciu z klasy myslalem ze zrezygnuje z roszerzonego angola, ale tak sobie mysle ze gdyby nauczyc sie porzadnie pisac wypracowanka, a nie byloby to takie trudne (czyli z 15pkt/18) + w miare napisane readingi i listeningi ( pkt w zaleznosci od tekstow) + 0/5 z gramatki to na jakies 70% udaloby sie to napsisac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My tez mieliśmy mieć lekcje po maturach..

mieliśmy mieć..

zwialiśmy ale dwie osoby sie wróciły :mur:

A do tego by było śmieszniej jeden super ynteligent stwierdził że go zmusiliśmy i przez to jest niezła jazda "klasa terrorystów" itp itd, dziś dyrektorzy chodzili po klasach podczas matur i mówili "Dziś są lekcje po maturach i nie idziemy na piwo!" Bo jedna klasa poszła i mieli pecha bo nauczyciel ich spotkał.. :/

Chora klasa.. :/

 

Anglicze na 22pkt z listeningów i czytanek no i plus gwarantowane 5 za poprawność i info w liście wiec powyzej 30 sie spodziewam [; :P

Edytowane przez hinco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy ktos mi powie jaki list był na dojczu (jesli inglisz opanowal jeszcze wszytskich;p)? formalny czy nieformalny?!

U nas polowa napisala tak, polowa tak..

 

Ja napisalam nieformalny z elementami formalnego.. ;]

Ogolnie doopna troszke maturka, rewelacji nie bedzie..

 

a w maju dwa jezyki angol rozszerzony i niemiecki podst... [;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polski podstawowy zaliczony, zadowole sie nawet 31 % ;], angielski rozszerzony 82 % około, wiec nie ma tragedii. Jutro rozszerzona matma, IMO bez sensu pisanie tego teraz, rachunek prawdopodobienstwa nie zrobiony, geometria nie zrobiona, powtórzone też jeszcze nie jest za bardzo to co było. W marcu ta próbna miałaby jakiś sens... strata pieniedzy na arkusze, czasu uczniów i nauczycieli którzy teraz będą musieli to sprawdzać, a w sumie pewnie nie będzie za bardzo co sprawdzać.

Edytowane przez moreno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polski...zapewne zaliczony...

Angielski...patrzę na klucz - zaliczony...ale licho strasznie :|

 

Jutro historia... wszystko zniosę tylko nie temat dotyczący rozbicia dzielnicowego :|...

To samo u mnie... :?

 

O Napoleonie i Aleksandrze Wielkim jeszcze sobie powtórzę. Boję się strasznie rozszerzonej histy :|.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...