Skocz do zawartości
kuruś

Matura 2007 i 2008 (od 48 strony)

Rekomendowane odpowiedzi

A ja mam dość śmieszne spostrzeżenia po tej maturze ;] Moze by tak olać tą ekonomie i zdawać zamist matmy i geografii rozszerzony polski i historie ;] i iść na coś humanistycznego. Analize wiersza dałbym rade, a z tego co wiem to na każdym rozszerzonym polskim jest analiza. Lektur nie czytałem ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba najlpeszy byłem :P o 8:02 zaczeliśmy pisac, a o 8:30 już wyszedłem bo taki mi sie lac chciało , ze już wytrzymac nie mogłem a ze wypuścić mnie nie chcieli to wyszedłem ;) fuck ich :P

Edytowane przez Dejot

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matma rozszerzona prosta :)

Fiza rozszerzona mnie pojechała niestety ;p

 

Napisałem 2 przedmioty, bo u nas pisaliśmy 2 ;p

Może na tej fizie tak cienko, bo po matmie tylko 5 minut przerwy a i tak cały czas wykorzystałem ;] Ogólnie mając tablice matematyczne i kartę z wzorami z fizy nie jest źle, lekka powtórka i tak 80-90% będzie :)

 

Angol na ok 70-80%

Polak może 30-50%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matma podstawa, w sumie bardzo latwa. NIe wiedzac za wiele napisalem conieco. Gdybym powtorzyl wysztsko, szegolnie ciagi, z 80% lajtowo by szlo zdobyc. Do maja daleko wiec chyba sie wyrobie ;p

 

Oczywiscie zadanko z procentami bylo, a po mature do teraz tez uczylismy sie ale %% ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

facetka od matmy powiedziala mi, ze odp do matury z dnia dzisiejszego zostana opublikowane dopiero 20.11 czy cos kolo tego, poniewaz w niektorych skzolach chetni pisza wiecej niz jest to przewidziane :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak w końcu z tą fizą, trudna, łatwa?

Ja zdawałem rozszerzony, ale nie powtórzyłem sobie > gdybym pamiętał wszystkie literki we wzorach to zadania poszłyby bez problemów, a teoria łatwa > wystarczy sobie powtórzyć lekko materiał z LO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Troche wolno mi idzie nauka, robię teorię z fizyki z działu, później masę zadań z dużej ilości zbiorów, nie wiem czy to ma sens, macie jakiś zbiór który przygotował kogoś z Was/znajomych do rozszerzonej fizyki dobrze? Potrzebuje jej na PWR, a robiąc wszystko okaże się ze mi czasu braknie. ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahahah biologia - 34 minuty 15 minut po napisaniu zostałem wywalony a moja matura unieważniona - dlaczego? Bo się nudziłem xD a nauczycielka kazała mi siedzieć ponad godzinę jeszcze po napisaniu o_0 nawet się przespać nie pozwoliła... i jeszcze mi pojechała, że mam lekceważący stosunek do matury próbnej - a jaki mam mieć skoro to tylko próbna a wyniki z niej idą tylko do statystyki szkolnej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiesz. To raczej spory koszt wydrukować te wszystkie matury. Według mnie próbna powinna być dla tych co chcą się sprawdzić i wtedy mogliby pisać wszystkie przedmioty jakie będą pisać na maturze, a nie jeden wybrany. Szkoda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak w końcu z tą fizą, trudna, łatwa?

Ja zdawałem rozszerzony, ale nie powtórzyłem sobie > gdybym pamiętał wszystkie literki we wzorach to zadania poszłyby bez problemów, a teoria łatwa > wystarczy sobie powtórzyć lekko materiał z LO

dokaldnie, trzeba tylko wiedziec co ktore literki oznaczaja, umiec przeksztalcac wzory i wiedziec co z czego wynika(np zasada zachowania energii etc)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na www.cke.edu.pl , sa juz arkusze z piatku. Mata na podstawie tak jak wczesniej psalem, dosyc latwa, ale i bledow narobilem tak jak myslalem ;)

Zerknalem an rozszerzona, gratulacje tym ktorzy rozwiazali wiekszoc, ja bym chyba tego nie ruszyl...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mata rozszerzona 40%, nie tragicznie nie rewelacyjnie, no ale czego wymagać bez przygotowania, i z brakiem umiejętnośći rozwiazania 2 zadań (logarytm i prawdopodobieństwo)

W sumie to mase błędów popełniłem, głównie obliczenia :|

Ja nie wiem jak na to wpadłem że trójkąt miałem z kątem 185 stopni..

Zero skupienia do tego spieszyłem sie odpisać zadanie z polaka na lekcje, to nie sprawdzałem nic :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wtopa panowie :D chyba zaczne chodzic spac o ludzkiej porze dnia (czyli max o 2 :D) przez bardzo mala dawke snu i znikome skupienie, prawie wszystko na maturze z matmy podstawowej zle policzylem. Wynik? 24% :D no ale nie ma to tamto, jeszcze troche czasu do nauki mamy :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja miałem 2 razy więcej % niż ryba :P, ale i tak nie jestem zadowolony bo zamiast liczyć najpierw te które umiem to liczyłem po kolei i brakło czasu na zadania, które były łatwiejsze :mur:

Edytowane przez -=KAX=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze nie miałem wyników z matmy czy polaka, ale z matmy rozszerzonej na 99% nie przekroczę progu 30% :P. Za to z angola podstawowego miałem 98% co mnie zmiażdżyło, że tyle % uciułałem :D Jednym słowem angielski podstawowy mega banał. Nigdy nie chodziłem na korki z angola a ocenki mam nieciekawe 1\2\4 także angol był naprawdę bardzo prosty!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...