Skocz do zawartości
kuruś

Matura 2007 i 2008 (od 48 strony)

Rekomendowane odpowiedzi

arni da sie na fizie wyciągnać 50 % znając wszystkie wzory ale nie umiejąc rozw wiekszości zadań i bla bla bla:D

e to jestem spokojny ;) wiekszosc zadan potrafie rozwiazac ;)

 

 

Będzie dobrze. Jakby co to dogrywka za rok ;]

wiesz dla mnie to juz jest dogrywka :lol: ostatnio nawet armia sie upomniala, wiec jak nie zdam tak jak sobie tego zycze to w kamasze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

e to jestem spokojny ;) wiekszosc zadan potrafie rozwiazac ;)

wiesz dla mnie to juz jest dogrywka :lol: ostatnio nawet armia sie upomniala, wiec jak nie zdam tak jak sobie tego zycze to w kamasze ;)

arni mi chodziło o twoją opinie bardziej bo miałeś doczynienia z fizą na próbnej a co do mojego postu to odnosił sie on tylko i wyłącznie do mojej osoby ;]

i oczekuje tylko szczerej opini ;] uff ide sie wyspac pozro i powodzenia wszystkim :wink:

Edytowane przez sawyer188

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia na maturze. Nie wiem czy coś się zmieniło od czasu gdy ja zdawałem maturę, ale z tego co pamiętam, to stresujące były tylko ustne. Reszta luzik ;) Na studiach zobaczycie co to znaczy prawdziwa nauka ;) (tam taką maturę to ma się kilka razy w roku na egzaminach)

Edytowane przez humax5400

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość kamil2201

Mój brat własnie wyruszył może zdaży xD Wczoraj uczył się koło 2H :D szok :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... rok temu pisałem, szybko zleciało :P

 

 

Nie przejmujcie sie , tak jak wszyscy mówią matura to bzdura :D chętnie bym napisał ją powtórnie ale nie mam takiej potrzeby :)

 

POWODZENIA LUDZIE :D

 

 

ps. akurat tego dnia co był polski, padał deszcz i do auli lala sie woda :D polewa na maxa ;]

Edytowane przez dzik86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

granica zajebisty temat :D

 

rok temu marzylem o tym , a natrafilem na makbeta ktorego sie prawie wogole nie uczylem bo mialem na probnej i stwierdzilem za na normalnej nie bedzie ;]

Edytowane przez dzik86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no panowie ja juz po :D jakos poszlo, bylo lepiej niz zle :lol: nie no zaruje, mam nadzieje ze bedzie ok chociaz z lektur (granica i przedwiosnie) malo co pamietalem :oops: ale naskrobalem "cos" na 2,5 strony wiec moze nie bedzie tak zle, + wszystkie zad. z czesci czytanie ze zrozumieniem. teraz tylko czekam na rozwiazania i albo bede sie cieszyl albo przeklinal. nie zgadniecie co wzialem na szczescie ze soba :lol2: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tematy były MEGA zajebiste :) Nie sądziłem, że dadzą dziady i to jeszcze bez odwołania do całości utworu :D Osobiście pisałem przedwiośnie i granicę, temat jakoś mi podszedł, rozpisałem się troszkę, napisałem dużo o przedwiośniu, o granicy może połowę tego - to raczej nie za dobrze. Jak dla mnie najgorsze było to ...czytanie ze zrozumieniem. Po prostu koszmar, tak jak dla większości u nas ludzi.

 

@CarsonPoland: Dysk?:D

Edytowane przez danrok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no z czytania jedno zadanie mnie konkretnie zagielo, moze nie tyle mnie zagielo co nie bardzo moglem zrozumiec polecenia, strzasznie niesprecyzowane bylo. to bylo chyba zad. 6 (tabelka, rozmowa/komunikaty)

 

edit: haha, nie no z hdd w kieszeni to bym jak skate wygladal :D wzialem IHSa z proca :D :D oplacalo sie, jakos poszlo

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No poszło tak jak myślałem.... czyli do [gluteus maximus] :mur: O ile część pisemna była w miarę to już czytanie jak dla mnie poryte było...

 

Co do tematów, to ja pisałem o "Przedwiośniu" i "Granicy" było trzeba porównać wizerunek matki Cezarego i matki Elżbiety. O przedwiośniu co nieco wiedziałem natomiast o Granicy niewiele więc posiłkowałem się tylko fragmentem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat na pisemny (2)... :lol:

Max stron zapisanych. Troszkę pojechali z częścią zamknięta. Tekst na próbnej był o niebo łatwiejszy. Ale też nie było źle.

 

To teraz amnestia przechodzi albo na wos albo na angielski ;]

 

Jem obiad i siadam do prezentacji. Już jutro ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też już jutro. W poniedziałek pisemny angol, a we wtorek ustna od razu. Zostaną mi tylko matematyka i fizyka, więc najgorsze ;-) Ciekawe kiedy będą odpowiedzi. Fajnie by było gdyby ktoś z forum jakby dorwał to by wystawił dla nas gdzieś, po co każdy miałby zapychać serwer cke, który i tak pewnie padnie ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podobnie temat drugi pisałem. O przedwisoniu naskrobałem dosc duzo natomiast o granicy totalnie z fragmentow leciałem bo moja wiedz tam nie siegała :D

Natomiast tekst sam w sobie nie był trudny, ale pytania zabojcze....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, pytania to sam minister wymyślał chyba. Pisałem o Dziadach, naskrobałem 2 i pół strony, trochę pokreśliłem. Nigdy wypracowania nie stanowiły dla mnie problemów, ale stres mnie zjadł strasznie. Byłem wyluzowany aż do momentu gdy siadłem i dostałem arkusz. Nie dość, że był niekompletny, brakowało kilku stron, to matura rozpoczęła się a ja musiałem czekać aż mi wymienią, mimo, że wcześniej się zgłosiłem i powiedziałem że nie mam. Straciłem dobre 10 minut. To jest nie do pomyślenia. Jak dla mnie paranoja poprostu. Modle się, żeby zdać maturę, pomimo, że napisałem wszystko, choć bez przekonania :|. Z próbnej też miałem słabo bo ok 50%, ale teraz mogę mieć jeszcze mniej :(. Zły na siebie jestem strasznie.

 

EDIT

 

ROZWIĄZANIE: http://slimak.onet.pl/_m/matury/matura2007...ski_PP_rozw.pdf

 

I sam nie wiem czy zdałem :|

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...