Skocz do zawartości
kuruś

Matura 2007 i 2008 (od 48 strony)

Rekomendowane odpowiedzi

Raven, ile miałeś z próbnego angielskiego? Ja go tak zmaściłem, że szok, teraz się boję iść nawet. Miałem 54%, będąc na poziomie FCE ;/ Fakt, że było beznadziejne nagłośnienie, ale i tak dobrze, że angielski nie jest tak ważny na politechnikę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące recenzji. Czy jeżeli podamy jakiś zmyślony film, reżysera oraz aktorów to będziemy mieć jakieś komplikacje punktowe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie dotyczące recenzji. Czy jeżeli podamy jakiś zmyślony film, reżysera oraz aktorów to będziemy mieć jakieś komplikacje punktowe?

Nie. Zresztą wątpie, aby w ogole ktos się zorientował, ze zmysliłes film;] Jednak chyba łatwiej zrecenzować rzeczywsity film, a przynajmniej tak mi sie wydaje:>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiesz. To wszystko zależy jaki film karzą zrecenzować. Mam nadzieje jednak że będzie jutro opowiadanie. Czyli dużo krwi i flaki, to co lubię najbardziej ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raven, ile miałeś z próbnego angielskiego? Ja go tak zmaściłem, że szok, teraz się boję iść nawet. Miałem 54%, będąc na poziomie FCE ;/ Fakt, że było beznadziejne nagłośnienie, ale i tak dobrze, że angielski nie jest tak ważny na politechnikę.

Ja z próbnego rozszerzenia miałem ~70% - też jestem na poziomie FCE, podsumowując to tak średnio. Miałem mało punktów za wypracowanie... mam nadzieje, ze jutro mi lepiej pójdzie :P Ćwiczyłem sobie rozprawke i wypracowanie opisowe, któreś z tych dwóch na pewno będzie :D

 

PS. A w piątek czeka mnie ustne rozszerzenie... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozszerzony oral powiadasz... oj nie za dobrze mi to wygląda ;)

Moim zdaniem znacznie łatwiejszy niż podstawa. Nie ryjesz wcześniej żadnych śmiesznych scenek na pamięć jak większość ludzi z podstawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyna rzecz na ktora sie nie ucze to wlasnie inglisz rozszerzony.. ;>

Jeżeli powtórzyłbym wynik z próbnej to bylbym wniebowziety ;]

Yhs.. zreszta czego mozna sie uczyc dzien przed? Moze zwrotow jedynie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to Wam gdziekolwiek potrzebne są dobre wyniki z ustnego? Jak ja zdawałem, to NIGDZIE nie wymagali ustnego, wiec nie wiem po co się o wynik martwice - zdać i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyna rzecz na ktora sie nie ucze to wlasnie inglisz rozszerzony.. ;>

Jeżeli powtórzyłbym wynik z próbnej to bylbym wniebowziety ;]

Yhs.. zreszta czego mozna sie uczyc dzien przed? Moze zwrotow jedynie..

ciii ja sie jeszcze ucze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też po :)

Co mogę powiedzieć Podstawowy taki głupawy był :) Ale chyba będzie dobrze :D znaczy +80% w najgorszym przypadku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie było źle ale poszło mi gorzej niż się spodziewałem. Teraz wychodzi moje przygotowanie do matury, a raczej jego brak... Jak będą odpowiedzi gdzieś na necie niech ktoś podlinkuje...

Edytowane przez -=KAX=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dkończyłem coś zaraz po 10, do 10:30 mało kto został i pisał...

Pisałem podstawe i powiem że jakoś słabo mi poszło :( Ok 80-90% sie spodziewam achciałem miec ok 100 tak dla satysfakcji.. ale chyba lipton.. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też już po, okaże ile będzie. Z próbnego było 63%, ale w dziś trochę zmaściłem, choć jak zobaczę wyniki to się przekonam. Czekam na odpowiedzi, jakoś jeszcze ich nie widać ;P

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie... a jak napisałem w tym liście z zaproszeniem na impreze, że organizuje prywatną impreze w przyszły weekend i że powodem jest to, że mam w niedziele urodziny to co w ogóle mi nie zaliczą tego listu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie... a jak napisałem w tym liście z zaproszeniem na impreze, że organizuje prywatną impreze w przyszły weekend i że powodem jest to, że mam w niedziele urodziny to co w ogóle mi nie zaliczą tego listu?

Po co pisałeś kiedy, skoro w nagłówku już to było napisane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaproszenie na przyjęcia pożegnalne, a w nim:

~z jakiej okazji jest organizowane

~dlaczego wybrałeś/aś ten klub

~jaką atrakcję przygotowałeś/aś

~wskazówki, jak dostać się na miejsce imprezy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaproszenie na przyjęcia pożegnalne, a w nim:

~z jakiej okazji jest organizowane

~dlaczego wybrałeś/aś ten klub

~jaką atrakcję przygotowałeś/aś

~wskazówki, jak dostać się na miejsce imprezy

Wiem, że z jakiej, ale nie było napisane kiedy, a o to mi chodzi.

A zresztą: chodziło o zakończenie kursu językowego, więc dlaczego powodem miałyby być urodziny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że z jakiej, ale nie było napisane kiedy, a o to mi chodzi.

A zresztą: chodziło o zakończenie kursu językowego, więc dlaczego powodem miałyby być urodziny?

no ja tego nie zauważyłem;/ tak samo zapomniałem napisać o tym, że jakieś atrakcje będą.. .no chyba, że napisanie że w menu są dobre drinki i w knajpie dużo atrakcji, wystarczy na punkt 2 i 3 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no ja tego nie zauważyłem;/ tak samo zapomniałem napisać o tym, że jakieś atrakcje będą.. .no chyba, że napisanie że w menu są dobre drinki i w knajpie dużo atrakcji, wystarczy na punkt 2 i 3 ?

Tak naprawdę to wszystko zależy od sprawdzających. U jednej osoby będziesz miał max., u innej możesz stracić punkt.

 

BTW: Kiedy te wyniki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Atrakcja na mojej imprezie miało być "drinking beer on time competition " a kumpel znalazł zwierzaczka-misia brzez "e" zamiast "a" (beer:P) - specjalnie ; ]

 

Ile trwają rozszerzone angole? do której? Bo dopiero 2h po dają arkusze, podstawe tez pewnie..

Edytowane przez hinco

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...