Skocz do zawartości
kuruś

Matura 2007 i 2008 (od 48 strony)

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak pisał und3r na prywatne bez problemu. Na dzienne państwowe bym nie liczył bo już dawno zapowiedziały, że z Giertychowską nie będą przyjmować...

jest cień szansy na niektóre kierunki na polibudach,strasznie słabe frekwencje maja polibudy cos z tąd moja opinia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CZEMU sie nie chwalicie biologia ?

 

Ja przeliczylem i tak:

 

45 min

 

max 50

 

wiec jestem zadowolony bo uczylem sie wczoraj :P

 

pozdro

mowisz o % czy pkt.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dan... Ty to jestes... :mrgreen:

 

Ja dzisiaj byłem na poszerzonym oralu... poszło mi srednio, jakos nie potrzebnie sie zdenerwowalem i troche głupot naopowiadałem :D

Ale 80% angol rozszerzony oral - szału nie ma, ale zle nie jest :)

 

W poniedziałek najważniejsze - matma... też poszerzona :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze pukntow :P jak bym mial tyle procent nie nazekalbym aczkolwiek nie bylbym szczesliwy

 

A Swiderka widzialem

 

 

Ach ta piekna, olsniewajaca biel koszuli :D

 

Gratki rozszerzony ang to juz cos :P

 

Ale 2 dziewczyny i taki down z 3G mieli po 100 :P

 

chociaz wole miec te 70 % i wygladac w miare normalnie a nie 100 i nosic dupe na szyi :D :D

 

Najbardziej boje sie fizyki :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze pukntow :P jak bym mial tyle procent nie nazekalbym aczkolwiek nie bylbym szczesliwy

 

A Swiderka widzialem

Ach ta piekna, olsniewajaca biel koszuli :D

 

Gratki rozszerzony ang to juz cos :P

 

Ale 2 dziewczyny i taki down z 3G mieli po 100 :P

 

chociaz wole miec te 70 % i wygladac w miare normalnie a nie 100 i nosic dupe na szyi :D :D

 

Najbardziej boje sie fizyki :(

zachowaj dla siebie takie pozerstwo nie wiem jak innych ale mnie to nie podnieca :D

dzisiaj sie biore za fize jak ten czas leci yhhh;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje ksiazki "poezja Polski walczacej" a z niej "Kolysanka podziemna" jakis skan, fotografia co kolwiek, chociaz o czym to jest..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi Ci o to, że mogą spytać o bibliografię, to nie martwiłbym się. Miałem tam książki, których nigdy na oczy nie zobaczę. Generalnie to zasada, że o to nie pytają, najwyżej się uśmiechnie jak zobaczy co tam popisałeś :)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Która ksiazka była mi najbardzije pomocna przy realizacji tematu?

Krótko opowiedziec co w niej bylo.

Dlaczego wybrałem akurat ten temat?

Miałem jeszcze wiecej powiedziec o pozytywnych i negatywnych skutkach zapozyczenia w szczególnosci o anglicyzmach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie moze jakas stronke [czy tez mozecie zrobic zdjecie (itp. itd.)] ze wzorami przydatnymi na matme a których nie ma w tablicach maturalnych?

To tym razem ja zacytuje ;) Znalazłeś już te wzory albo może ktoś inny znalazł? Trzeba by sie powoli za naukę zabierać ;]

 

 

 

Edit: Trochę późno ale może komuś się jeszcze przydadzą http://mcichon.webd.pl/doc/wzory_matematyczne.pdf

Edytowane przez KAX_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tym razem ja zacytuje ;) Znalazłeś już te wzory albo może ktoś inny znalazł? Trzeba by sie powoli za naukę zabierać ;]

Edit: Trochę późno ale może komuś się jeszcze przydadzą http://mcichon.webd.pl/doc/wzory_matematyczne.pdf

 

O dzięki ;]

 

Jakby ktos jeszcze miał cos to wrzucajcie

z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O dzięki ;]

 

Jakby ktos jeszcze miał cos to wrzucajcie

z góry dzięki

A co tu jeszcze potrzebne? Tych wystarczy się nauczyć, reszta jest w tablicach ;] No i jeszcze kalkulator by sie przydał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co tu jeszcze potrzebne? Tych wystarczy się nauczyć, reszta jest w tablicach ;] No i jeszcze kalkulator by sie przydał :D

 

No tak, ale z róznych źródeł, zawsze może się coś trafić ciekawego, przydatnego. Np zaznaczanie kątów dwuściennych, krawędzie skośne w graniastoslupach itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, właśnie jak to z tymi kalkulatorami jest wreszcie? Można wnosić tylko proste modele z + - : * czy coś lepszego?

Ja biorę takie coś...

Dołączona grafika

 

... i na wszelki wypadek gdyby komisja się czepiała zwykły ;]

Edytowane przez KAX_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol, kalkulator ma być prosty! Przynajmniej tak pisze na CKE, a ten podany wyżej sam mam, ale tylko na lekcje. Mieliśmy termin na oddanie alkulatorów do 2 kwietnia! Nie wiem jak to jest, wszędzie co innego, jak Cie z taki KAX wpuszczą to to bedzie śmiesznie.. :P

Nawet na starą by Cie nie wpuścili z tkaim bo ma statystyke w sobie, tak gwoli ściskości :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To u was było trzeba oddać kalkulatory do piątku? :blink:

 

Edit: Kalkulator nie może rysować wykresów i liczyć ich funkcji. Jeśli mam zapisane działanie do statystyki to bez problemu mogę skorzystać z kalkulatora bo jest szybciej o ile ktoś umie się nim posługiwać ;]

Edytowane przez KAX_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...