Skocz do zawartości
kuruś

Matura 2007 i 2008 (od 48 strony)

Rekomendowane odpowiedzi

KAX na 1000% Cie z nim nie wpuszcza :]

O ile z nauczycielami ze szkoly moze by to przeszlo to osoba z cke na to nie zezwoli :]

Wyraznie jest zaznaczone ze mozna miec ze soba kalkulator prosty co oznacza ze posiada +, -, *, /, pierwiastkowanie i % ... tyle :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osoba z CKE, a ja myślałem ze nauczycielka ze szkoły obok ;) Jutro ok 8:30 się dowiem czy mnie wpuszczą czy nie dlatego biorę dwa nie zaszkodzi spróbować ;]

mi nauczycielka mówiła że można spokojnie brac kalkulatorjaki sie chce bo egzaminatorzy aż tak nie są cierpcy na to ale radza zabrac 2gi na wypadek ;)

btw. panowiemam podobne liczydło tylko inny model więcnie widze w nich nic nadzwyczajny bynajmniej nie rysują wykresów ;)

Edytowane przez sawyer188

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

witam, co byście tka na szybko radzili powtózyć jeszcze na mate? :D (podstawka)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, co byście tka na szybko radzili powtózyć jeszcze na mate? :D (podstawka)

Nic? ;) Ja miałem sobie powtarzać i tak się zabierałem, zabierałem aż się wcale nie zabrałem i nic nie powtórzyłem :mur:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EEE tam...wyobraź sobie że ten arkusz to kolejne cpu z którego trzeba wyciągnąć jak najwięcej... ;p

 

czy mi się wydaje czy ja jeździec bez głowy jestem?...w piątek ustny polski a ja prezentacji nie mam... :blink: ... jutro mus przysiąść...

 

historia mnie zaczyna lekko...nie wiem sam - denerwować chyba...mam nadzieję że utrzyma podobny poziom co wos...i powinno być zdecydowanie z górki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki termin oddawania kalkulatorow??? mi nikt o tym nic nie mowil..

jak oddawania kalkulatorów,? jutro sie je bierze nie?

Niektórzy musieli oddać wcześniej co by komisja sprawdziła czy nie wgrali sobie zmodowanego softu :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

ja mam ustny pol w poniedzialek za tydzien, pracy nie mam, 3 ksiazki do przeczytania... :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powodzenai wam chłopaki zycze na jutrzejszej matmie !! zreszta mi tez sei przyda xD a co, sobie tez walne :P

mam nadzieje ze duzo na tace w kosciele dzisiaj daliscie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podstawa.... ale nie chodzenie do szkoly, kijowy nauczyciel i olanie przygotowania wyszlo ostatnio :/ jakos to bedzie, najwyzej im napisze ze liczbe Pi licze najszybciej w polsce na AMD :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Majca Podstawowy, PORAżKA!!

Najlepsze, ze nie tylko ja tak myślę. U mnie nikt wcześniej nie wszyszedł. Wszyscy czekali i próbowali pisać do końca. I nastroje są mniej więcej takie: Jak będzie 30% to już jest dobrze....

 

Co do anglika ustnego, nie ma co się przejmować podstawa jest banalna i najważniejsze żeby się nie denerwować i dobrze się przygotować jak dostaniesz arkusz w łapę:) Polecam też sobie zapisać ważnijże zdania.

Edytowane przez awq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem dlaczego babka z matmy zawsze mi (i mojej klasie w poprzedniej szkole) powtarzala ze matura z matmy podst jest zawsze trudniejsza od rozszerzonej (babka uczyla matmy z zakresu rozszerzonego i wiedze miala imponujaca musze przyznac) ;]

 

ja angola mam dopiero 18tego, pojdzie raczej bez problemu. Bardziej martwi mnie jutrzejszy polak :lol: Dopiero skonczylem zbierac do kupy tekst mojej prezentacji. Zastanawiam sie czy kuc sie go na pamiec czy po prostu czytac az do 100% przyswojenia materialu i isc na zywiol przed komisja. Strasznie nie lubie publicznych wystapien, denerwuje sie i jezyk mi sie placze, a jeszcze jak bede mial mowic z pamieci to polegne chyba ;/ masakra jednym slowem

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wniesieniem mojego specjalistycznego liczydła nie było żadnego problemu ale nic mi po nim. Przeceniłem swoją wiedzę, myślałem, że matma to przedmiot który powinienem bez problemu zdać bez nauki... jak się okazało byłem w wielkim błędzie. Nie będę pisał, że zadanka były trudne bo były na poziome LO i powinienem być do nich przygotowany czy są trudne czy nie no ale jak ktoś nie ruszył anie jednego zadanka przed maturą to co się dziwić, że wydawały się trudne. Czas zleciał szybko jak cholera, połowy zadań nie ruszyłem, a już zostało 30 minut do końca :mur: Teraz będę miał rok na naukę matmy bo nawet jeśli jakimś cudem zdam to i tak będę musiał pewnie poprawić bo wynik nawet na poziomie 50% to jest [ciach!]o nie wynik, a co dopiero okolice 30%.... :?

Edytowane przez KAX_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...