Skocz do zawartości
kuruś

Matura 2007 i 2008 (od 48 strony)

Rekomendowane odpowiedzi

Z angola powiem tak , byłem jako ostatni w kolejce odpowiadałem na pytania po jednym zdaniu ale rzeczowo. Koleś cały czas tylko pytał się czy już? Już? To wszystko ? Peszyło mnie to w cholere i do tego przy kazdej mojej odpowiedzi jakieś dziwne minki robił ... czytają wyniki 90% ja gały niesamowite podchodze i sie pytam o co chodziło z tym kiwaniem głowy ciągle a szanowna komisja - pokerowa zagrywka :> Z polaka natomiast 70% otrzymałem wynik, stresik lekki miałem ale bez wiekszych problemów a wynik mizerny bo pytaniami mnie lekko zagieli. Ogólnie zadowolony z ustnych jestem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdawal ktos wczoraj informatyke ? ja zdawalem, obawialem sie tego jak cholera ale udalo sie :) bedzie 40-50% zadania dali takie ze poprostu szok... nawet excel byl przegiety... chyba najtrudniejsza jak do tej pory bo wszystkie inne to byly wzglednie proste.

 

wlasnie sie szykuje na ustny polski "jak na przestrzeni wiekow funkcjonuje etos rycerza" wczoraj dopiero zaczalem czytac i nocke zarwalem ale mam nadzieje ze bedzie dobrze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na AGH tak.. a reszta?

Na PK czy AE tak samo ;) innymi uczelniami sie nie interesowałem ale pewnie podobnie.

 

Wie ktoś w końcu cokolwiek o tych wcześniejszych wynikach z matury? Niby pod koniec maja, ale ani w szkole nic nie wiedza o tym, ani na stronie OKE jaworzna także nie ma o tym słowa. Ma ktoś jakieśkolwiek informacje?

U mnie OBIEG dzisiaj od rana nie dziala, i jedynym wynikiem jaki tam mam to z ustengo polaka :D moze dzisiaj sie cos pojawi, bo jest nieczynne do wieczora i "moze" jakies wyniki umieszczaja.... Edytowane przez torque

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Huraaaa! Zdałem, nawet się nie spodziewałem, że zdobędę uwagaaa 90%. ale temat miałem lajtowy - "Język Internetu. Przedstaw charakterystyczne jego cechy na przykładzie wypowiedzi z wybranych list dyskusyjnych". Poprostu mega spontan, wszedłem i improwizowałem, pracę napisałem wczoraj na 1,5 strony, ze 3 razy ją przeczytałem. Pozdro all, idę teraz coś strzelić ;).

 

EDIT

 

BTW mówcie do mnie mistrz improwizacji, tak troszkę zapiłem dziś [;

Edytowane przez Spylon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zdawałem informę (nawet nie wiem dlaczego, bo mi nie jest potrzebna), też będę miał koło 40 – 50 % (algorytm w zadaniu drugim mam nieźle zamotany, ale liczy dobrze, w excelu użyłem sum częściowych i nie wiem czemu źle mi policzyło, za liczby B pierwsze się njuż nie wziąłem).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehs.. 100% z ustnego polaka.. ma sie tą dwururkę ;]

I co z tego...

To jest nas 2-ch :) Zdawałem wczoraj... Pełna improwizacja. Z angola natomiast 80% bo obrazek miałem prześwietny... Jak ja kocham wojny :) I w dodatku zmieniać świat... < Aluzja do angola ustnego.

 

Dziś wakacje, jutro już do pracy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

19 z polskiego podstawowego :D jestem tak heppy teraz, ze slow brak :D

Prezentacja z polaka jest chyba na jednym poziomie ;>

 

W poniedziałek mam rozszerzonego anglika - mozeci podlinkowac cos przydatnego na ta okazje?

Jakies frazeologizmy, powiedzonka, cos co bedzie punktowało ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prezentacja z polaka jest chyba na jednym poziomie ;>

 

W poniedziałek mam rozszerzonego anglika - mozeci podlinkowac cos przydatnego na ta okazje?

Jakies frazeologizmy, powiedzonka, cos co bedzie punktowało ;]

RLY?:D mniejsza o to, wazne ze mam 19 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do jakiej epoki należy Przedwiośnie waszym zdaniem?? Bo jak patrze, to gdzieś pisze Młoda Polska, a gdzie indziej Dwudziestolecie Międzywojenne i już sam nie wiem, a nie chciał bym takiej gafy puścić na ustnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do jakiej epoki należy Przedwiośnie waszym zdaniem?? Bo jak patrze, to gdzieś pisze Młoda Polska, a gdzie indziej Dwudziestolecie Międzywojenne i już sam nie wiem, a nie chciał bym takiej gafy puścić na ustnym.

Na 100% Dwudziestolecie Międzywojenne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech, 100 % z polaka (już w zeszłym tygodniu miałem) i dzisiaj 100 % z podstawowego anglika ( ¾ klasy dostało 20/20, jakoś komisja miała dobry humor) i po maturach, tylko co teraz robić ? (wezmę się za składanie nowego kompa i strojenie routera wi-fi – całe wakacje mi na tym chyba zejdą).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie :oops: Cudzoziemka Marii Kuncewiczowej to literatura współczesna czy dwudziestolecie międzywojenne? W czwartek już ostatni egzamin, z polaka i nareszcie wolny :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I kolejne 100% tym razem z rozszerzonego anglika.. ;]

I kolejny raz: Co z tego?

Mozesz isc sie pochwalic do posredniaka wynikami, to moze znajdziesz jakas robote na wakacje w biedronce za 500 pln:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to wakacje się zaczęły na dobre heheh :lol: Dzisiaj kończyłem oralnym angielskim i zdobyłem 80% z czego jestem zadowolony , ale nie do końca , miałem troche śmieszny 1 dialog o bójce policji z kibicami ... Tutaj zabrakło mi słówek i trza było kombinować :lol: Obrazek miałem z 2 ludźmi (grubszymi) , którzy spacerują (reszty obrazka nie widziałem i nie mogłem sie domyslec gdzie oni są bo zasłaniali praktycznie wszystko :lol: ) No ale jak na moje osiągi naukowe to nawet lajtowo. Teraz można śmiało powiedzieć , że MATURA TO BZDURA i nie warto się do niej tak ostro przygotowywać żeby ją zdać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z jakimi książkami przygotowywać się do matury z matmy rozszerzonej?

Matura z matematyki

Andrzej Kiełbasa

Wydawnictwo 2000

 

+1,5h w tygodniu korepetycji od niedawna

+xx h męki samej :P

 

matura za rok :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh jak sobie przypomnę moją podnietę dokładnie rok temu:D

spokojnie jak sie solidnie przygotowywaliscie tyle czasu dacie :D jak bym zdawał matme to kładłbym gł nacisk na arkusze maturalne :? a i nie bierzcie matmy na obowiązek bo to samobójstwo:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zauważyłem po znajomych, kto dłużej się przygotowywał zazwyczaj zdawał dosyć przeciętnie :) . Znajomy który cały rok codziennie uczył się indywidualnie z jakimiś tam nauczycielami nie zdał 2 egzaminów :D

 

Matura to bzdura, nie dajcie się ogłupić tym, którzy mówią, że to nie prawda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...