Skocz do zawartości
kuruś

Matura 2007 i 2008 (od 48 strony)

Rekomendowane odpowiedzi

we środe mam angielski a 28 mature z polskiego...

ten polski to jest popier.d.o.l.o.n.y ;////

Już sie boje.

Do jutra musze konspekt oddać - wieczorem chyba zaczne go pisać ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@victor89 zluzuj, ja nie miałem pracy napisanej(przez co jej nie mogę sprzedać kurcze ;/ ) poszedłem na spontanie po przeczytaniu książek o których mówiłem i po pooglądaniu filmów i co? i 20/20 , trzeba iść na luzie, dostać słowotoku i nawijać, panienki się zestresowały i mimo tego, że miały bardzo ładne, długie prace podostawały po 15pkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie. najwazniejsza jest nawijka. ja mialem prezentacje, ale jej nie umialem. mowilem calkiem co innego i dostalem 19/20 :D. Byloby 20, ale nie mialem zadnych fragmentow filmow. Temat mialem o adaptacjach filmowych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi dowaliła pytanie (temat: Dokonaj analizy języka reklamy, i na jego podstawie opisz świat jaki one kreują) :

 

"Czy znasz jakieś reklamy z wykorzystanym motywem z literatury"

 

Powiedziałem, że wódka - Pan Tadeusz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@nappy: IMHO dobry wybrałeś przykład ;) jeszcze ostatecznie "Soplica" by była("Wtk soplica") ;)

 

Ja jak pisałem. Polski 17/20(uwazalem sie za nie-humaniste) a angielski 16/20 (od razu mowie - trzeba MEGA zrąbać styl mówienia/język, żeby miec 16). jednym słowem - WAKACJE mam :)

 

Powodzenia tym, którzy jeszcze nie mają wakacji... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

blee ja 27 i polak i angol... nie chce mi sie uczyc tego polaka.. sam pisalem prace ale jakos sie zmobilizowac nie moge.. chodza mi po glowie zeby sprobowac zaimprowizowac:PP jakos by to wyszlo..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

blee ja 27 i polak i angol... nie chce mi sie uczyc tego polaka.. sam pisalem prace ale jakos sie zmobilizowac nie moge.. chodza mi po glowie zeby sprobowac zaimprowizowac:PP jakos by to wyszlo..

Ty, ale 27 jest ogólnopolski strajk nauczycieli i nie przychodzą do pracy, wiec jak chcesz napisać? :D U nas w szkole już w piątek ogłosili, że nie ma lekcji w ten dzień... Ty nie chodzisz do szkoły to nie wiesz, może zapytaj kogoś młodszego tam od siebie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mialem jednak dzisiaj polak ustny bo byla zmiana listy. lajtowo zacinek specjalnie nie mialem.. a uczylem sie 1,5 dnia tyle ze prace sam pisalem ale luzik :) wyniki za jakas godzine:)

 

edit:

18/20 lux :D

teraz tylko sprzedac prace trzeba i miec z glowy:D

jutro angol okolo 20 trzeba celowac ;)

Edytowane przez hubi_89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Długopis miałem swój, kartki dawali. Dostajesz obrazek (na drugiej stronie masz zadania - dialogi) i masz 5 min na przygotowanie tego. Możesz ale nie musisz, ja zrobiłem ale i tak tego nie używałem. Po wszystkim egzaminator zabiera obie kartki.

 

19/20 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oralny angol 18/20

szacujac bilans wyszly calkiem niezle matury..

polak oby powyzej 30%

angol podst ok90%

biologia roz 60-70%

chemia roz ok 95%

oralne oba po 90%

ja czuje sie zadowolony:D:D

WAKACJE - czas sie zająć niszczeniem wątroby:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...