Skocz do zawartości
kuruś

Matura 2007 i 2008 (od 48 strony)

Rekomendowane odpowiedzi

ZDAŁEMMM!!!!!!!!! :lol2: , nigdy bym się nie spodziewał, w szkole byłem słabym uczniem bo się uczyć mi nie chciało ale maturę zdałem :razz:.

 

A wyniki to masakra!

 

polski podst - 50% hahaha, szczerze to myślałem że polski obleje na bank ale się udało i to jeszcze z takim wynikiem!

angielski podst - tu spodziewałem się że zdam na 40% a jest 49% :)

geografia podst - 48% :)

 

Takich wyników się nie spodziewałem, a z polaka to już w ogóle.

 

:banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana: :banana:

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, nie jest źle, ale matma to porażka. Na szczęście jej nie potrzebuje, dlatego wynik pozwole sobie przemilczeć... a przedmioty obowiązkowe są takie:

 

ustne

polski 90%

angielski (podst.) 95%

 

pisemne

polski 61% (hahaha udało sie ^^)

historia (podst.) 68%

angielski (podst.) 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi się zachciało poprawiać w tym roku...

 

historia rozszerzona - 56% :lol: - biorąc pod uwagę fakt, że w wypracowaniu może 2 razy wspomniałem o Węgrach jest ok ;)

polski rozszerzony - 80% :D...może być ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak od czasu mojej matury ( naście lat temu ) co roku przyglądam się maturze z matematyki i fizyki ( ot takie zainteresowanie ) i niestety poziom z roku na rok coraz bardziej się obniża. Zdziwiony jestem także liczbą punktów, które zaliczają ( powinno być 50% +1 ).

 

Generalnie matura obecnie jest nie jasna ( polski ) i banalnie prosta ( matematyka i fizyka ). innych przedmiotów nie przeglądam.

 

Prowadziłem ćwiczenia z fizyki na I roku studiów i niestety, ludzie po nowej maturze nie nadają się absolutnie na studia. 99% nawet nie wie co to całka ( potrzebne już na 1 wykładzie z fizyki )

Edytowane przez Skibi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff, zdane. Najbardziej się bałem polaka a nie było tak źle :D

(all podst, byle zdać)

 

Orale:

Polak: 80%

Angol: 95%

 

Pisemne:

Polak: 61% ( ;o )

Angol: 96% ( !! I nie będzie rozmowy kwalifikacyjnej w UK na studiach :D)

Geo: 62% ( ok, bo coś trzeba było dodatkowo :P)

 

ogólnie, zadowolony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak od czasu mojej matury ( naście lat temu ) co roku przyglądam się maturze z matematyki i fizyki ( ot takie zainteresowanie ) i niestety poziom z roku na rok coraz bardziej się obniża. Zdziwiony jestem także liczbą punktów, które zaliczają ( powinno być 50% +1 ).

 

Generalnie matura obecnie jest nie jasna ( polski ) i banalnie prosta ( matematyka i fizyka ). innych przedmiotów nie przeglądam.

http://wiadomosci.onet.pl/1779487,11,item.html

 

:lol: ... aż 21% oblało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też już po :rolleyes:

Wyniki mniej więcej takie jakie wychodziły mi po sprawdzeniu odpowiedzi (z wyjątkiem polaka, to była loteria).

 

Polski (podst.) 50%

Angielski (podst.) 84%

Matma (rozsz.) 76%

Fizyka (rozsz.) 63% (tu trochę wiecej niż się spodziewałem ;) )

Edytowane przez davvid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm to i ja sie pochwale..

ustne:

-angol: 90%

-polak: 90%

pisemne:

-Polak PP: 60%

-Angol PP: 92%

-Chemia PR: 95%

-Biola PR: 58%

Liczylem na wiecej z bioli.. no nic jakos jest trzeba bedzie probowac na weterynarie do olsztyna.. moze sie uda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sid ile miales z matmy? Bo w zeszlym roku trzeba bylo miec ok. 62%, zeby dostac sie w 1 rekrutacji na Infe na Inzynierii Elektrycznej i Komputerowej.

Prog na Infe na wydziale Fizyki, Matematyki i Informatyk i Stosowanej byl ok. 72%, a potem spadlo do 65%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bucks New University albo University of the Arts London, ale to też dopiero za rok :) Narazie trzeba pouciekać przed panami w moro i przygotować portfolio + pare kursów (photoshop/flash). Jakaś praca też by się przydała :)

 

Kierunek: Web Design / Arts & Media

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sid ile miales z matmy? Bo w zeszlym roku trzeba bylo miec ok. 62%, zeby dostac sie w 1 rekrutacji na Infe na Inzynierii Elektrycznej i Komputerowej.

Prog na Infe na wydziale Fizyki, Matematyki i Informatyk i Stosowanej byl ok. 72%, a potem spadlo do 65%.

No, te progi to ja na pamięć znam. Dodam że na Wydział Mechaniczny 40% było ;)

 

Mam 70% z matmy więc jakaś szansa jest - w zależności o ile wyższe progi będą w tym roku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To przy zeszłorocznych progach na WIEIK powinieneś się dostać bez problemu, a jeżeli progi podskoczą to w 2 rekrutacji na pewno się dostaniesz ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można było z maturą Giertycha :rolleyes:

choć słyszałem że na szczególnych warunkach niektóre "uczelnie" przyjmowały ludzi bez matury którą musiały zaliczyć w kolejnym roku bo inaczej coś tam... [;

w ogóle gadam jak potłuczony [; wg mnie jest to bez sensu i głupie, już lepiej niech ta osoba skupi się na przygotowaniu do poprawy tym bardziej że teraz może poprawiać w sierpniu ( jeden egzamin )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co trzeba zrobic, zeby w przyszlym roku w maju poczuc emocje na nowo? ;] chodzi mi o poprawienie wynikow

Zapewne zgłosić się za wczasu do okręgowej komisji egzaminacyjnej :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...