Skocz do zawartości
kuruś

Matura 2007 i 2008 (od 48 strony)

Rekomendowane odpowiedzi

ogolnie rozszerzony anglik nie byl taki trudny jak teraz patrze na odpowiedzi... w sumie na probnej tez mi sie wydawalo ze bylo latwe a 65% mialem... a tu pewnie podobnie bedzie bo bez wypracowania mam 25,5 pkt :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grrr jestem rozczarowany swoimi odpowiedziami :angry: >70% moze bedzie.....

 

26/35 za zadania zamkniete :[ wylosowalem najgorsze miejsce z mozliwych.... ostatni rzad!! na hali u nas slyszalem ledwie polowe tekstu, reszta to wielkie dudnienie.

Edytowane przez ryba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U nas było dużo prób, equalizer nauczyciele ustawiali, kolumny na stojakach, naprawdę pro robota:) Rodzice wcześniej pisali petycje, żeby listeningi były w salach, bo sala gimnastyczna jest ogromna i był pogłos, ale nie było źle. Jak dla mnie trochę za głośno - siedziałem 2 stoliki od ogromnej kolumny :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie wszystko @$_*))*& siedziałem przy samej kolumnie niech bedzie te 30% i lajcior od pt zaczyna sie horror kolejno biola chemia fiza :damage_wall: :mur:o ustnych nie mówie nawet bo to spacerek B-)

Edytowane przez sawyer188

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W porównaniu do próbnej (~90%) to będzie lipa imho. Słuchanie na sali gimnastycznej z 200 innymi osobami, troche pokrecone teksty... ok 70% bedzie myślę.

 

PS kilkanaście minut temu dopiero wróciłem z matury :P

Edytowane przez MaSell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem bardzo zadowolony, z roszerzenia angielskiego mam ~95%, tylko niestety angielski na nic mi sie nie przyda gdyz na PW na informie biora tylko matme i fizyke :) Wiec dni sadu ostatecznego jeszcze przede mna ale jestem dobrej mysli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podstawa angola byla taka sobie. Ciezko nie bylo ale tez i bez rewelki. Z tego co pamietam z samych zamknietych mam moj kochany jezyk obcy zaliczony + liscik i mam nadzieje ze 80% bedzie, czyli lajcik. Zyjemy dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chemia i biola spoxik ale fizyka lipka dopiero zaczynam sie jej uczyć po chemii tzn 16 mysle ze na 50% ja wyciagne i składam chybana stoma bo ponoc nie mozna łączyć stomy i lek na jednej uczelni :?

Z tego co Ja się orientuje, można łączyć - ale można składać natomiast tylko na 2 uczelnie (uczelnie nie honorują odpisów notarialnych).

Edytowane przez $l@ven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro ale WOS ;>

Jutro rano jest WOS a od 14 Historia Sztuki ;>

 

 

Wiec ? ; ]

Moja Pani nie przerobiła syćkiego i nie zdązy, z 600stron ksiazek zostało jej na jutroo 100 a uczy sie od 2 tygodni :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, ja już po ustnych całkiem. Dzisiaj poszedł angielski :) Zostało mi to co najważniejsze - matematyka i fizyka. Wybiera się ktoś z obecnych na PWr na Automatykę i Robotykę? Jak przygotowania z fizyki idą? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wosie...

 

w zasadzie patrząc na to przez pryzmat tego, że się nie uczyłem...chyba dobrze...

 

za dużo punktów zdecydowanie w 1szej części straciłem...czytanie+rozprawka chyba ok... w sumie i tak mi się to liczy teraz tylko jakbym na jakieś prawo miał iść...a się nie wybieram więc nie ma się czym przejmować...

 

zasiadam do historii...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Druga sprawa:

Macie moze jakas stronke [czy tez mozecie zrobic zdjecie (itp. itd.)] ze wzorami przydatnymi na matme a których nie ma w tablicach maturalnych?

Sam siebie cytuje ;p

Zostało mi matma wiec nie narzekałbym gdyby ktoś sie zainteresował moim pytaniem ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otoż nie.. ;]

Przykładowo wzory na ilość przekątnych w wielokątach, na same przekątne itp. itd.

Dlatego tez poszukuje takich ktore warto zapamietac..

dodatkowe wzory vieta, okrag opisany i wpisany w trojkat.... jak sobie cos przypomne to napisze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wosie...

 

w zasadzie patrząc na to przez pryzmat tego, że się nie uczyłem...chyba dobrze...

 

za dużo punktów zdecydowanie w 1szej części straciłem...czytanie+rozprawka chyba ok... w sumie i tak mi się to liczy teraz tylko jakbym na jakieś prawo miał iść...a się nie wybieram więc nie ma się czym przejmować...

 

zasiadam do historii...

Podobne wrażenia, jakby nie była częśc I wymagała wiedzy której ja niestety nie posiadam, moze ze 4-5 punktów urwe. Reszta rozszerzonej za to całkiem ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chyba trzeba sie powoli zabierac do gegry. Pocwiczyc przeliczanie czasow (strefy czasowe), skale map i inne [ciach!]ly :)

Doskonale Cię rozumiem, ale akurat z tym nie mam problemów :) Gorzej np. z analizą statygraficzną... ;/ a to wkońcu podstawowy czynnik róznicujący na rozszerzonej... No ale jak się uda to powinno być >90% :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiesz, to nie jest trudne ale praktyka jest pomocna, nie traci sie wtedy czasu na egzaminie zastanawiajac sie czy dobrze to policzyles. Zrobienie kilkunastu przykladow przed egzaminem pozwoli dojsc do jakiejs wprawy. A ja ostatnio to (przeliczanie czasu i skali) robilem z jakies 1,5 roku temu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...