Skocz do zawartości
kuruś

Matura 2007 i 2008 (od 48 strony)

Rekomendowane odpowiedzi

Nie uczę się ;)

Ac zeka mnie ciężka przeprawa ;)

Matma rozszerzona - jak zdobędę 15 pkt bez przygotowania to będzie dobrze ;)

Anglik roszerzony -ponizej 80% będzie proażką ;p

Polski - i tak się nie będę uczył czy to na próbną czy normalną - grunt zęby to zaliczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie uczę się ;)

Ac zeka mnie ciężka przeprawa ;)

Matma rozszerzona - jak zdobędę 15 pkt bez przygotowania to będzie dobrze ;)

Anglik roszerzony -ponizej 80% będzie proażką ;p

Polski - i tak się nie będę uczył czy to na próbną czy normalną - grunt zęby to zaliczyć.

na próbnej nie ma samych podstaw?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matama >roz

Fiza >roz

Polak >pod

Angol >pod

 

Gdyby nam nic nie zmienili, wszystko zdawałbym na rozszerzonym :) Ja pewnie troche się poucze do fizy, bo nie mam fakultetów, a facet który poświęca nam w szkole 2h tygodniowo już zaczyna brzdękać, że jak słabo nam pójdzie próbna, to koniec jego czasu dla nas < wkońcu mu za to nie płacą :( Ogólnie cieszyłem się, że nic nam nie zmienią, ale los jest zmienny jak głowa Romada :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Dawidsfuturx

tak w 3 dni tak jak napisałes, chyba cos 15, 16 i 17 listopada są u mnie, musze ciut sie pouczyc szczeólnie z maty

zdaje tak:

pol podst

mata rozsz

angol rosz (tylko na probnej, normlanei przemieniam na podst)

nieb oje sie matury z poslkiego, jakos mi ona ciut zwisa, wsumie troche sie bnoje ustnej z angola, ale najgorzej z matą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Własnie przypominam sobie co zrobilem z maty przez 3 latka... okazuje sie ze w glowce zostalo bardzo malo i wszystko wypadaloby powotrzyc, zeby sobie obciachu na maxa nie zrobic ;)

 

Polski na fristajlu, angol tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko na fristajlu :]

 

polski totalny...z angola też (choć tak szczerze czarno to akurat widzę ;P)

 

a historia ?...tak patrzyłem na wcześniejsze matury to 70% (jak nie więcej) informacji podane na tacy w formie tekstów/rysunków...więc źle nie powinno być...

 

byleby nie było poniżej 30% żeby sobie wstydu nie narobić ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że 100% zgodność co do olewki hehe. :P

ryba z tego co mi się o uszy obiło to można mieć, ale mogę się mylić.

EDIT:

O której te matury się zaczynają? 8:00?

Tak o 8, a nawet chyba przed trzeba byc. Ale to poroniony pomysl bo co maja zrobic uczniowe ktorzy dojezdzaja z wiosek? Np. ja mieszkam w malym miescie i w srednich szkolach bardzo duzo osob dojezdza po pare, a nawet parenascie km dziennie i czesto w szkole nie sa przed 8:00 tylko 8:05, bo nie moga zdazyc dojsc z przystanku do szkoly a i tak juz biegna...

 

Pozatym matura o 8:00 to masakra, ilu z nas potrafi o tej godzinie myslec? conajmniej o 9 (10 byla by odpowiednia pora) zeby pisac mature. Do zeszlego roku byl to kijowy pomysl bo jak pisalo sie podstawowa + rozszerzona mature to czas trwania bylby zbyt dlugi i skonczyla by sie ona grubo po 14. Co o tym myslicie?

 

P.s na probna idziecie w gajerku czy jak?:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w szkole trza być o 7.40 bo jakaś zbiórka jest i przydzielanie sal , a później losowanie numerków stolików hehe ... Ja nie idę w garniaku bo po maturze mam jeszcze lekcje (lol kompletna bzdura).

 

no u mnie to samo, ale w piatek na 100% raczej nie idziemy, bedzie opr od dyry, ale co tam, opic mature trzeba :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W piątek tyle dobrze że po maturze mam 1 lekcje hehe Z chemii pisze tylko ja i koleżanka hehe Dwie osoby w klasie normalnie super :P Reszta co zdaje chemie w ten czas bedzie pisała biologie czy tam inny wybrany przedmiot :P

Panowie jaki stawiacie temat na jutrzejszą próbną maturke z pola ??? Jaka epoka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W piątek tyle dobrze że po maturze mam 1 lekcje hehe Z chemii pisze tylko ja i koleżanka hehe Dwie osoby w klasie normalnie super :P Reszta co zdaje chemie w ten czas bedzie pisała biologie czy tam inny wybrany przedmiot :P

Panowie jaki stawiacie temat na jutrzejszą próbną maturke z pola ??? Jaka epoka ?

makbet i chlopi byli rok temu, hmm moze z pana tadzia i cos starozytnego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koowi - u mnie takie same poronione pomysły mają jak u Ciebie :|...jutro luz bo i tak 4 mam normalnie więc prosto po maturce do domu...

 

też na 7:40 mam...i nie losujemy miejsc...nauczyciele nas chcą maksymalnie zakręcić ;]

 

miałem olać totalnie polski, ale pasuje sobie przypomnieć kilka ważniejszych lektur...tadeusza, chłopów, lalkę...coś myślę wpadnie z tego...

najbardziej by mnie ucieszył jakiś temat z dwudziestolecia międzywojennego bo na bieżąco jestem

 

ryba

można mieć tablice, nie wiem jak u Ciebie ale u mnie w szkole każdy dostanie takowe (na matmie/fizie)...

 

idę garniaka wyciągnąć z szafy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najbardziej by mnie ucieszył jakiś temat z dwudziestolecia międzywojennego bo na bieżąco jestem

XX-lecie odpada bo to materiał z trzeciej klasy na próbnej jest tylko pierwsza i druga, mam nadzieje, że chociaż 30% wpadnie bo jeśli nie to będzie cienko....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...