Skocz do zawartości
kuruś

Matura 2007 i 2008 (od 48 strony)

Rekomendowane odpowiedzi

Maturka zdana i zadowolony jestem z wyjątkiem angola, musiałem cos z rozprawką spieprzyc.

 

polski i angol oralny na podstawie-100%

polski pisemny rozsz.-80%

angol pisemny rozszerzony-71%

historia rozszerzona-86%

wos rozszerzony-62% ale jak sie okazało nie jest mi w ogóle potrzebny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zgodnie z planem i zalozeniami, choc jak zawsze, moglo byc lepiej.

Ustny:

Polski - 70%

Angol - 80%

Pisemny:

Polski - 57% (jedynie tutaj liczylem na wiecej)

Angol - 81%

Mata - 64%

Zeby nie bylo niedomowien, wszystko na podstawie. Z tego co tutaj widze, niektorzy mieli troszke wieksze aspiracje i sie przejechali. U nas w szkole zdali wszyscy, a tylko 1 osoba miala ta nieszczesna amnestie - ktos zawsze musi nawalic. Teraz pozostaje tylko zlozyc papierki na zaoczne studia, kierunek logistyka, ewentualnie bankowość i inwestycje. A i jeszcze pozostaje oblac ten sukces kilkoma piweczkami.

 

hurra hurra i zdana matura, marynara i fryzura... MATURA!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bio roz 57

pol podst 69

ang podst 64

 

chem roz 10 :D :D

wkurzajace jest to ze wybieramy przedmioty prawie rok przed matura -.- jakbym przedmioty wybieral pozniej to w zyciu bym nie wybral chemi. A tak duza czesc osob mysli ze sie przez rok bedzie uczyc a jest jak jest, widac po wyniku

 

 

update literowki :P

Edytowane przez ???????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustne:

 

Polski Podstawa 80%

Angielski Podstawa 100%

Pisemne

 

Polski Podstawa 67%

 

Matma Rozszerzenie 78%

Fizyka Rozszerzenie 85%

Angielski Rozszerzenie 91%

 

Uderzam na PW na infe.

Pzdr

Edytowane przez moreno

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto moje wyniki, proszę mi wybaczyć literówki ale kolega miał finlandie wieęc jestem pod wpływem %%% :D

polski ustny 100%

angielski ustny 80%

polski podstawa 63%

angielski podstawa 98%

biologia rorszerzony 72%

chemia rozszerzony 43%

Ogólnie nie jestem zbyt zadowonony, mogło być znacznie lepiej...

Edytowane przez WestCoach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustne:

polski- 70%

angielski podstawa- 85%

 

Pisemne:

matma rozszerzony - 84%

angielski rozszerzony - 68%

polski podstawa - 51%

geografia rozszerzony - 38% :P

 

Ja staram sie na UW na informatykę z ekonometria :):P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wlasnie czytam komentarz ze strony CKE do egzaminu z geografi i placze ze smiechu :lol: cyt:

"jest to lepsza energia, da zysk, taniej by wyszło"

"śmieci głównym surowcem do napędzania elektrowni atomowej"

"elektrownia atomowa jest bezpieczna, ponieważ energia z elektrowni atomowej pochodzi z odnawialnych źródeł energii"

(zalety elektrowni atomowej)

 

"ciepłe gleby, wstrząsy wzruszają ziemię rolnictwu, korozja gleby" buahahaha leze i kwicze (pozytywne skutki wystepowania wulkanow)

 

"Lata żyjących mężczyzn są mniejsze od żyjących kobiet, które są większe" nastepny mega lol (analiza piramidy wieku i plci)

 

a z polskiego jest jeszcze fajniej :lol: niektorzy nie rozumieli znaczenia "kreacje matek" w temacie drugiego wypracowania stad takie teksty:

 

"porównując kreacje matek można stwierdzić, że matka Cezarego Baryki miała skromną suknię, natomiast matka Elżbiety wytworną"

"Pokrótce nawiązując do kreacji matek można dostrzec pewne różnice chociażby ze względów jakościowych ich ubrań"

"Możemy się domyślić, że jeżeli siedzi sama w domu, ubrana jest w starą, przybrudzoną sukienkę z zawieszonym na szyi fartuchem"

 

OMG :lol: tu wrzucilem jeszcze lepsze cytaty :lol:

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polski podst - 66 %; oral - 100 %

Angielski podst - 97 %; oral - 100 %

Matma rozszrz - 82 %

Fiza rozszrz - 88 %

Inform rozszrz - 50 % (a jednak zdałem, myślałem że koło trzydziestu kilku dostanę)

 

No to w Ksantypie na politechnice w Poznaniu jestem zarejestrowany, teraz czekam na wyniki rekrutacji na informę na PP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustne - 80%

Polski podst - 56%

Angielski podst - 56%

Matma podst - 50%

 

Zdane bez problemu z średnimi wynikami ale ogólnie jestem zadowolony.

 

 

Mam pytanie czy jak ktoś skorzystał z amnestii (1 egz <30%) to czy na świadectwie maturalnym ma napisane, że zdał czy nie zdał i dostał tylko dodatkowo jakiś aneks czy coś (oczywiscie pytam z ciekawosci bo na szczescie nie jestem w takiej sytuacji) ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ustne - 80%

Polski podst - 56%

Angielski podst - 56%

Matma podst - 50%

 

Zdane bez problemu z średnimi wynikami ale ogólnie jestem zadowolony.

Mam pytanie czy jak ktoś skorzystał z amnestii (1 egz <30%) to czy na świadectwie maturalnym ma napisane, że zdał czy nie zdał i dostał tylko dodatkowo jakiś aneks czy coś (oczywiscie pytam z ciekawosci bo na szczescie nie jestem w takiej sytuacji) ??

Dostajesz normalne swiadectwo ze zdales, kilka osob z mojej klasy mialo taka sytuacje, a kilka miala po 2-3 egzaminy nie zdane i nie dostali swiadectwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Geo 44%, ale to taki zapychacz ;)

 

Byłem na uczelni i babka po obejrzeniu papierów powiedziała, że na pewno jestem przyjety, mam czekać tylko na pisemne potwierdzenie :)

 

Normalnie leże i się śmieje ze znajomych, którzy brali jakieś rozszerzone matmy, fizyki i podobne, myśleli że dostaną się na dobre uczelnie, a wiekszość ma wyniki 20-40% (łzy w oczach ;) ) i pójdą gdzie ich wezmą :lol: . Normalnie, czekam aż spotkamy się klasa w większym gronie :D

 

Jak widać ciężka systematyczna nauka, korepetycje, ambicje (mama by chciala, żebym tam sie dostał/dostała....) nie zawsze popłaca. Ale jestem zadowolony :D . Ileż ja się od nich nasłuchałem, że będę rowy kopał o oni odrazu będą rozchwytywani i będą im wsadzać kasa sami do kieszenie :D

Tak, tylko Ty idziesz na prywatne, to lekka różnica ;) Jak ktoś chce iść na medycynę czy coś to jak by nie patrzeć uczyć się musi (przykład z tego roku-chemia)

 

 

46% polski

52% matma

23% fiza rozszerzona

58% gera rozszerzona

95% polski oral

95% ang oral

84% ang

 

jest jak jest, moglo byc lepiej, ale nie bede plakal nad rozlanym mlekiem ;)

Gdzie idziesz, że porywałeś się na rozszerzoną fize i geo? I jak rozumiem amnestia? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko Ty idziesz na prywatne, to lekka różnica ;) Jak ktoś chce iść na medycynę czy coś to jak by nie patrzeć uczyć się musi (przykład z tego roku-chemia)

Gdzie idziesz, że porywałeś się na rozszerzoną fize i geo? I jak rozumiem amnestia? ;)

 

Nie, zadna amnestia, tylko normalnie zdane :] matma jako 3 przedmiot to reszta (czyli fiza i gera) sie nie liczylo czy zdam czy nie. Gere zdawalem dla sportu za namowa kolegi, a fizyke tez od tak :P szkoda ze tylko 2 miechy do niej sie uczylismy, a to troche malo czasu zeby nadrobic program.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko czy tylko z polskiego można było zdobyć 70pkt. czy był też jakiś inny przedmiot w którym max był powyżej 50?

Fizyka rozszerzona -> 60pkt. Musisz sobie posprawdzac w arkuszach egzaminacyjnych, ale zdaje mi sie ze we wszystkich rozszerzonych bylo wiecej niz 50pkt, ale moge sie mylic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, tez sie pochwale ;)

Matematyka - 96%

Fizyka - 92%

Rozszerzenia :) Idzie ktos na AiR na wydzial Elektroniki na PWr?

wow, zdolny jestes :)

 

ponoc 90% maturzystow zdalo...ale tylko dzieki amnestii, gdyby nie ona to co 7 by oblal :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak zwykle ludzie z LO podwyższają średnią:D

 

Chyba srednia tych co nie zdali :] U mnie w miescie znajomi, ktorzy poszli do LO, tyrali 3 lata, kijowa srednia na koniec, wyniki z matur nie powalaja (i tych z podstawy i tych z rozszerzenia). U mnie w ekonomie liceum profilowane, totalne 3 lata obijania sie, wyniki jak wyzej, srednia na koniec 4.2 i wiem ze to czego mialem sie nauczyc to umiem, a reszta poszla w zapomnienie (bo na cholere mam znac jakies przewroty we francji czy inne malo wazne rzeczy). Podobnie jak MaSell wspolczuje tym co sie uczyli ostro :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba srednia tych co nie zdali :] U mnie w miescie znajomi, ktorzy poszli do LO, tyrali 3 lata, kijowa srednia na koniec, wyniki z matur nie powalaja (i tych z podstawy i tych z rozszerzenia). U mnie w ekonomie liceum profilowane, totalne 3 lata obijania sie, wyniki jak wyzej, srednia na koniec 4.2 i wiem ze to czego mialem sie nauczyc to umiem, a reszta poszla w zapomnienie (bo na cholere mam znac jakies przewroty we francji czy inne malo wazne rzeczy). Podobnie jak MaSell wspolczuje tym co sie uczyli ostro :]

i tu masz u mnie browca po $%%^&(*) to;] ale pomijajac to największa zdawalnośc jest w lo ,pomimo paru wpadek ;] Edytowane przez sawyer188

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tu masz u mnie browca po $%%^&(*) to;] ale pomijajac to największa zdawalnośc jest w lo ,pomimo paru wpadek ;]

nie wiem po co to :] ja u siebie w szkole uczylem sie przedmiotow w takiej ilosci, ze palce u jednej reki to, az nad to zeby je zliczyc :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa, a do LP poszedłeś bo chciałeś, czy dlatego, że Cię nie przyjeli do LO ? [;

tylko do LP zlozylem podanie, bo wiedzialem ze tam bedzie fajnie i sie dostane. Do LO tez bym sie dostal, tylko nie wiem czy bym zdal (mam ogromne trudnosci z niemieckim :/)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tu masz u mnie browca po $%%^&(*) to;] ale pomijajac to największa zdawalnośc jest w lo ,pomimo paru wpadek ;]

Imho powinno się cokolwiek na temat ważniejszych wydarzeń coś wiedzieć. Co gdzie jak i po co opisane w 3 zdaniach i styka. Bo potem chodzą takie tłumoki co nie wiedzą gdzie bitwa pod racławicami była...

 

(mam ogromne trudnosci z niemieckim :/)

Mamy wiele cech wspolnych [; . Na niemieckim akurat mialem bardzo kumate babki, co prawda mialem takie sobie dwa, ale nigdy bez wiekszych problemów (ciekawe dlaczego tylko na spr mi wzglednie dobrze szlo :lol: )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę odświeżę, ale chyba na temat.

Wiecie może do kiedy mogę się namyślać, jeśli jeszcze raz chcę zdawać maturę? Czy tak jak każdy maturzysta do końca września, czy tu jest jakaś inna zasada?

 

I pytanie z innej beczki... wiecie może od ilu punktów mniej więcej przyjmują na SGH? (rozumiem, że maks jest 333? - Matematyka rozsz x 1

Geografia rozsz x 1

Angielski rozsz x 1

Hiszpanski podst x 1/3)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę odświeżę, ale chyba na temat.

Wiecie może do kiedy mogę się namyślać, jeśli jeszcze raz chcę zdawać maturę? Czy tak jak każdy maturzysta do końca września, czy tu jest jakaś inna zasada?

 

I pytanie z innej beczki... wiecie może od ilu punktów mniej więcej przyjmują na SGH? (rozumiem, że maks jest 333? - Matematyka rozsz x 1

Geografia rozsz x 1

Angielski rozsz x 1

Hiszpanski podst x 1/3)

Wstepna dekaracja jest do konca wrzesnia, ostateczna jest do konca grudnia.

Edytowane przez ryba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...