Skocz do zawartości
kuruś

Matura 2007 i 2008 (od 48 strony)

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam na angielski nie mogę narzekać. Zgubiłem tylko 2pkt ze wszystkiego nie licząc rozprawki (te 2 zadania w tej samej części co rozprawka), także czytanie i słuchanie bez problemu. Za to matmę zawaliłem solidnie i chyba będę miał z 15%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ogólnie nie patrzę w wyniki- albo inaczej, z lenistwa nie znalazłem odpowiedzi z poziomu rozszerzonego. :) Chyba, że gdzieś są- z miłą chęcią obejrzę, i już się rozczaruję. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Not bad. Kilka błędów jest, śmiem twierdzić, że jezeli nie skreślą mi rozprawki, będzie dobrze.

 

Zastanawiam się, co będzie z odpowiedzią 6.5, z tym się głowiłem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natomiast rozszerzony był najtrudniejszy od dobrych paru lat.

Zdaję się na Ciebie, bo z obecnego punktu widzenia to taki arkuszyk na 45minut i 100wka murowana, ale to się mówi po matmie na politechnice, więc Twoja opinia jest rzetelniejsza niż moja, którą tak naprawdę można o kant ... ;) Swoją maturę napisałem na 82% a patrząc teraz na to, myślę "jaki ja tępy byłem". ;)

 

 

Wtorek- biologia, do powtórzenia metabolizm, budowa komórki, rośliny i genetyka, jutro siądę.

 

Dariusz Witowski, taki zbiór gdzie jest ponad 1000 zadań maturalnych, sukces murowany. Moja dziewczyna aktualnie drugi raz to przerabia (wszystkie zadania), ale Ona mierzy w 95-100 % z rozszerzenia.

 

18go- chemia rozszerzona. I powiem, że jestem w ciemnym tyłku, nie wiem od czego zacząć...

 

Jak wyżej, tylko tutaj Pazdro i jedziesz po zadaniach, jak zrobisz je wszystkie poprawnie to 100% z matury na rozszerzeniu pewne. ;) W mojej klasie (chem-matma) na zdających 22 osoby z chemii (wszyscy rozszrz.) było 9 setek i ogólnie najniższy wynik to 86% ... Miło ? ;) Także wiem o czym mówię. Powodzenia. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Maciek- mam zbiór zadań Omegi z biologii- tak pomiędzy bogiem a prawdą- zadania z tego zbioru zadań znajdują się na maturach. Przynajmniej 10(!) w zeszłym roku było żywcem wyjęte z tego podręcznika, ale dopiero teraz go dorwałem... Cóż- do jutra mam czas, do domu dojadę na 13tą i będę tłukł do późnego wieczoru. Ja chciał bym trafić w 70+, ale wszystko zależy od klucza. Np. bujam się z tym zawsze z prozaicznego powodu- zbyt szczegółowa wiedza z tej dziedziny- na studiach miałem wszystko, już nawet nie w zakresie rozszerzonym, a specjalistycznym i za bardzo wnikam w treść...

 

Chemia- stary zbiór zadań Pazdry też mam, od tygodnia- i mam też tydzień na asymilację materiału, potrzebuję 50+. Zobaczymy. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też, i są beznadziejnie głupie :-D Dużo błędów, jakiś zbędny materiał. Nie podoba mi się to w ogóle <_<

 

No takie się wydają właśnie ale ja póki co nie mam żadnego lepszego pomysłu :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...