Skocz do zawartości
Alt

A4tech X-750bf Vs X-718b?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Mam Do wydania 100zł na mysz Moja podkładka To Sharkoon 1337 Gaming Mat Black

 

No i zastanawiam się na serią X-7 A4Techów , a mianowicie A4Tech X-750BF i X-718B

Szczerze Mówiąc nie bardzo wiem co wybrać czy Laserowego X-750BF czy Też optycznego X-718B , a może jeszcze coś Innego ?

 

w , którą Mysz Lepiej zainwestować?

 

Pozdrawiam

 

P.s Czy istnieje A4Tech X-718BF? jeśli tak To czym różni się od X-718B?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.s Czy istnieje A4Tech X-718BF? jeśli tak To czym różni się od X-718B?

Istnieje A4Tech X-718BF a jak już to może się on różnić od X-718F lepszym materiałem na myszce. Jest on (chyba :) ) bardziej chropowaty, nie ślizkasię na nim dłoń i nie powinna z niego zchodzić farba, jak miało to miejsce w poprzednich wersjach X-7.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko , ale mi nie chodzi o F <_< <_< czyli BF i B To to samo...?

 

Co lepiej wybrać X-750BF czy X-718BF?

 

Pozdrawiam

 

Edit:

 

BTW może warto zainteresować się Cooltekiem Hurricane?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 05_03_1992

mowie ze to taki chwyt bo te z laserem wariuja a x718 ma naprawde dobra optyke - przeczytaj na pclab.pl tam byl test i porownanie na tle mysz z najwyzszej polki - rowniez cenoaej :D

test Cie przekona, a ten laser w przeciwienstwie do x718 wariuje czasem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem 4,5 letnim graczem MOH:AA gralem juz w niejednym lepszym klanie wiem o tej grze prawie wszystko. Przez te pare lat testowalem duzo sprzetu i powiem szczerze mam pol rku model 750 a4techa i jest znakomity laser sie nie traci i jest bardzo dokladna mialem wczesniej mx 518:) i szczerze mysz a4tech jest pozadna gralem juz klanowki na niek znakomicie sie spisuje serdecznie polecam zestaw x-750F a4tech + podkladka szmacianka xraypad daje naprawde konfort gry!! Polecam

Edytowane przez MeoPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No To już wiem na 100% A4Tech

 

PoZdro ;]

 

BTW

 

Nie wiecie gdzie mogę dostać X-718BF znalazłem Tylko wersję B:/

 

Pozdrawiam

 

http://www.allegro.pl/item126382849_dla_gr...dpi_nowosc.html

 

Tutaj Jest niby wersja B a w opisie jest co innego , a mianowicie BF:/ Czyli Jednak B To to samo co BF?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO do 100zł najlepsza myszka to wlasnie X- 718/750 -BF, 750 raczej gorsza od 718 nie bedzie, ale niech sie wypowiedza eksperci od laserow i ukladow optycznych, jakikolwiek ma to wplyw na uzywanie gryzonia:) Co do logitech/microsoft/razer to juz czas niestety przyzwyczajac klientow do wysokiej jakosci za niska cene, nikt powazny nie wyda 250zł za głupi zielony znaczek ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sadzicie o Logitechu G1? Czytalem troche recenzji w sieci i zbiera calkiem pochlebne opinie, cena tez mila bo za okolo 90 PLN mozna ja lyknac. Zaden ze mnie pro gamer, ale jakas lepszejsza mycha by sie przydala.

Najlepiej to sobie w sklepie zobaczyc czy Ci myszka lezy. Czy G1 lepsza od 718? zdania sa podzielone. Klasa porownywalna, uklad optyczny na korzysc a4techa, wykonanie logitech. Dokladajac 10zł do logitecha mamy dwa a4techy, to tez dla niektorych jest wazne.

 

Czym jest 718 w calym gronie gryzoni a4techa? Kazdy zapewne ma taka plyte, na ktorej jeden utowor jest zajebisty, a reszta raczej przecietna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu polecacie x-750, skoro niejedna osoba mówi, że ta mysz ma ze sobą problemy, np. Orgiusz?

 

X-750 BĘDZIE GORSZYM WYBOREM NIŻ X-718!!

Ludzie nie wprowadzajcie w błąd!

Zanim zaczniecie się udzielać może poczytajcie coś o tym!

 

Co do logitech/microsoft/razer to juz czas niestety przyzwyczajac klientow do wysokiej jakosci za niska cene, nikt powazny nie wyda 250zł za głupi zielony znaczek icon_wink.gif

A4Tech i wysoka jakość za niską cenę - głupi żart! LOL ładna to mi wysoka jakość! Miałeś chłopie w ręce razera, albo microsofta i A4Tech x-7xx?! I co wysoka jakość?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może Razery itp. są wykonane z lepszych materiałó ale one koszują ok 200 zł a A4TECH na Allegro za 60 zł sie dostanie. A więc różnica kolosalna. A co do optyki to X-718 można porównać do tych za 200 zł. I na dodatek ostatnio A4TECH poprawił sie z jakością wykonania w wersji B.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO do 100zł najlepsza myszka to wlasnie X- 718/750 -BF, 750 raczej gorsza od 718 nie bedzie, ale niech sie wypowiedza eksperci od laserow i ukladow optycznych, jakikolwiek ma to wplyw na uzywanie gryzonia:) Co do logitech/microsoft/razer to juz czas niestety przyzwyczajac klientow do wysokiej jakosci za niska cene, nikt powazny nie wyda 250zł za głupi zielony znaczek ;-)

 

mialem a4techa radiowego optycznego, kosztowal jakies 2 lata temu ponad 100pln i po roku wygladal gorzej niz 5 letni logi pilot. teraz uzywam od roku 2 letniego ( w sumie juz 3 letniego) logi MX700 i mysz poza lekkim wytarciem na logo, ktore jest na grzbiecie wyglada dalej idealnie wiec mi nie mow, ze a4 tech to jakosc, bo za jakosc sie placi, za ta kase mam 5lat (60 miesiecy) gwarancji a nie 12 czy tam 24 i moge spobie pojsc zareklamowac myszke jak mi lakier sie zacznie wycierac. wybacz ale a4 nigdy nie bedzie tak trwaly jak MARKOWE produkty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem a4techa radiowego optycznego, kosztowal jakies 2 lata temu ponad 100pln i po roku wygladal gorzej niz 5 letni logi pilot. teraz uzywam od roku 2 letniego ( w sumie juz 3 letniego) logi MX700 i mysz poza lekkim wytarciem na logo, ktore jest na grzbiecie wyglada dalej idealnie wiec mi nie mow, ze a4 tech to jakosc, bo za jakosc sie placi, za ta kase mam 5lat (60 miesiecy) gwarancji a nie 12 czy tam 24 i moge spobie pojsc zareklamowac myszke jak mi lakier sie zacznie wycierac. wybacz ale a4 nigdy nie bedzie tak trwaly jak MARKOWE produkty.

Ale w toppicu jest mowa o X-7xxBF a to zupełnie inna para kaloszy (w kwestii jakości użytych materiałów wykończeniowych i ich trwałości).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem a4techa radiowego optycznego, kosztowal jakies 2 lata temu ponad 100pln i po roku wygladal gorzej niz 5 letni logi pilot. teraz uzywam od roku 2 letniego ( w sumie juz 3 letniego) logi MX700 i mysz poza lekkim wytarciem na logo, ktore jest na grzbiecie wyglada dalej idealnie wiec mi nie mow, ze a4 tech to jakosc, bo za jakosc sie placi, za ta kase mam 5lat (60 miesiecy) gwarancji a nie 12 czy tam 24 i moge spobie pojsc zareklamowac myszke jak mi lakier sie zacznie wycierac. wybacz ale a4 nigdy nie bedzie tak trwaly jak MARKOWE produkty.

Trochę nie na temat ten post. Poza tym nie mów mi o reklamacji z powodu wycierania bo wszyscy posiadacze Logitech MX518 musieliby je oddać na serwis. Skoro temat jest już o myszach 718BF to w tym modelu za bardzo nie ma się co zetrzeć w przeciwieństwie do wielu "markowych" produktów firmy Logitech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu polecacie x-750, skoro niejedna osoba mówi, że ta mysz ma ze sobą problemy, np. Orgiusz?

 

X-750 BĘDZIE GORSZYM WYBOREM NIŻ X-718!!

Ludzie nie wprowadzajcie w błąd!

Zanim zaczniecie się udzielać może poczytajcie coś o tym!

A4Tech i wysoka jakość za niską cenę - głupi żart! LOL ładna to mi wysoka jakość! Miałeś chłopie w ręce razera, albo microsofta i A4Tech x-7xx?! I co wysoka jakość?!

Przeciez pisalem ze np. logitech ma lepsze wykoanie, a mowie o jakosci ukladu optycznego. Nie mow mi ze G1 ma lepszy uklad optyczny od X-718 bo Cie pacne...

 

jesli chodzi o optyke to X-718 ma jeden z najlepszych na rynku i Ty poczytaj troche o tym...

 

Widac ci co wydali kilkaset zlotych na myszke sie teraz wkurzaja ze za 55zl mozna na allegro kupic cos fajnego.

Edytowane przez duzy_farciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno Laserowe są dokładniejsze..?

 

a co myślicie o Tym Coolteku , warto dokładać?

 

Pozdrawiam

myszki "laserowe" podobno MOGA byc dokladniejsze - choc niestety nigdzie nie znalazlem informacji dlaczego - a chcial bym wiedziec...

 

i mozna byle myszke optyczna za 20zl za cene pewnie okolo kilku zl i odrobiny pracy przeksztalcic w myszke "laserowa" bo cala "laserowosc" tkwi z tego co wyczytalem w podswietlaniu powierzchni nie przez LED'a a wlasnie laser o-\

i czemu kazdy zgodnie stwierdzi ze myszki "laserowe" sa lepsze a nikt nie ma pojecia dlaczego?

a jesli ktos ma to prosze niech napisze - mnie to ciekawi

 

 

 

ps. tak - ja poprostu lubie sie czepiac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myszki "laserowe" podobno MOGA byc dokladniejsze - choc niestety nigdzie nie znalazlem informacji dlaczego - a chcial bym wiedziec...

 

i mozna byle myszke optyczna za 20zl za cene pewnie okolo kilku zl i odrobiny pracy przeksztalcic w myszke "laserowa" bo cala "laserowosc" tkwi z tego co wyczytalem w podswietlaniu powierzchni nie przez LED'a a wlasnie laser o-\

i czemu kazdy zgodnie stwierdzi ze myszki "laserowe" sa lepsze a nikt nie ma pojecia dlaczego?

a jesli ktos ma to prosze niech napisze - mnie to ciekawi

ps. tak - ja poprostu lubie sie czepiac

Myszki laserowe powinny być lepsze bo dzięki laserowemu oświetleniu rejestrowanej powierzchni obraz przechwytywany przez sensor powinien/jest znacznie ostrzejszy . W praktyce myszki laserowe to jakaś pomyłka ( problemy z razerami, G5 Logitech i A4tech 750 - i nie piszcie że problemów nie ma bo są ale dzięki modyfikacji bios w razer po prostu zminimalizowane a myślę że na LED możnaby prościej i taniej )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o optyke to X-718 ma jeden z najlepszych na rynku i Ty poczytaj troche o tym...

Jakbym o tym nie wiedział, moge nawet podać model sensora - ten sam, co w razer diamondback plasma, i logitech mx518 - ADNS-3080.

Problem polega na tym, że pisałeś o jakości myszy, że nie ma sensu wydawać "250zł za głupi zielony znaczek", więc? Bądź konsekwentny...

Fakt, napiałeś, że logitech G1 jest lepiej wykonany, ale nie pisz, że 250zł to za głupi zielony znaczek...

To jest właśnie takie [ciach!]lenie, że można mieć niższym kosztem to samo, lub prawie to samo, co kilkukrotnie wyższym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widac ci co wydali kilkaset zlotych na myszke sie teraz wkurzaja ze za 55zl mozna na allegro kupic cos fajnego.

Ale chociaż wiedzą że mają myszke a nie podróbke czy tandete która do pięt nie dorasta takim firmom jak Razer czy Logitech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...