Skocz do zawartości
Alt

A4tech X-750bf Vs X-718b?

Rekomendowane odpowiedzi

dzięki za odp :) kupie tą polecaną nawet mam już na oku w sumie dość tanio bo 53 zł http://allegro.pl/item173873275_a4tech_x_7...pbialystok.html w dodatku z mojego miasta więc odbiór osobisty, a czy czy 2000 dpi w zupełnośći starczy?

 

pozdrawiam

Tak ... chyba że masz monitor LCD o natywnej 1920x1200 lub 2560x1600 i grasz dodatkowo na wysokiej czułości.

 

I jeszcze jedno - X-718BF ma maksymalnie 1700dpi które jest osiągane w trybie 1600dpi ( czerwona rolka ) a 750 ma jakieś 2200 dpi

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Mam zamiar kupic sobie 718BF, jednak mam kilka pytan zwiazanych z "akcesoriami" do tej myszki. Pierwsza rzecz do podkladka. Zachwala tutaj duzo osob qck mini, jednak ja sklanialbym sie bardziej ku icemacie 2nd. Nie mam zabardzo czasu na czytanie calego tematu, wiec musze spytac: takie polaczenie gwarantuje idealna precyzje? Dziwi mnie tez duza rozbierznosc cenowa. Na allegro mozna kupic za 60 zl, a w sklepach internetowych widze po 150 zl o_O Mam nadzieje, ze to nie zadne podrobki... Pozostala jeszcze sprawa slizgaczy. Jakie kupic? Wystarcza takie czy lepiej takie.




Edytowane przez Pabliq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 718bf + qck mini i jest super naprawde polecam. Nie wiem czy oplaca sie brac za 130zl icemata ... slizgacze hmm ... przy 718bf masz 3 komplety slizgaczy, 1 na myszcze + 2 w torebeczce. Bralem u tego samego sprzedawcy myszke :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy widzieliscie

http://www.komputronik.pl/Myszki/OCZ_Techn...pelny,id,38662/

wyglada bardzo podobnie ;p jak nie identycznie :D

Jest to kopia A4tech 750 3xF z ceną Razerowo-Logitechową - tą mysz już można polecać jako alternatywę dla najwyższych modeli Razera czy Logitecha. Myszy A4tech nie wolno bo są za tanie !!!

 

:ploom: :ploom: :ploom: :ploom:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jeszcze jedno pytanie co do wyboru tych myszek.Mam nadzieje ze nie oberwie mi sie za bardzo.

Nie zamierzam kupowac zadnych podkladek pod myszke, tylko normalnie po biurku bedzie smigac

wiec x 750 BF czy 718 BF :unsure:

718F/718BF na biurku działa idealnie. 750 jest raczej bardziej wybredny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

718BF... No chyba już wystarczy pytań.

 

Ten OCZ to jest 750BF o innym kolorze obudowy. Teraz widać jak na dłoni jak wiele kosztuje "markowy" napis na urządzeniu podczas gry różnice sprowadzają się do kolorystyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem 750BF. Pochodziła ładnie z rok niecały. Mysz jest warta polecenia, mi chyba trfił się żly egzemplarz. Przy jednym naciśnięciu LPM naciska mi się 2 albo 3 razy. Mysz wysłałem do gwarancji. Ciekawe co będzie. Ale polecam myszkę. Grałem zawsze na 2000 DPI wszędzie. Pod myszkę dałem najzwyklejsze śmigacze za 4zł z allegro, a podkładkę kupiłem szmaciankę X_RAY TECHNOLOGY Aqua 2 i nieźle na niej śmigała, bardzo płynnie. Jedyną wadą chyba jest nieprecyzyjność kursora. Nie czuje się tego co w logitechach. Ale ogólnie zadowolony byłem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy opłaca się jednak kupować model X-750BF Link

Bo t tej chwili na allegro nie znalazłem żadnej 718BF a chciałbym już dziś bądź jutro zamówić.

Główne zastosowania do CS:S, BF2 i CoD2 na LCD w 1280x1024.

 

Dziękuje i Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli waszym zdaniem optyczna jest lepsza od laserowej?

Do moich zastosowań lepsza będzie optyczna? czyli 718BF

TAK - lepsza jest 718BF ( sam się przesiadłem z 718F na 718BF .... model 750 BF uważam za gorszy - kursor[raport realnego położenia myszki na powierzchni] nie jest tak "stabilny" na tym laserze i wcześniej wpada w akcelerację ( choć możliwe że w praktyce to nie byłby problem ... ale to bieganie kursora na QCK już tak )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez chce kupic a4-techa. podkladke mam jakas (taki jakby plastik jest na niej, to dobra podkladka?). bede gral w cs'a. 750bf jest laserowa + ma 3 lata gwarancji i ma 2500 dpi. ta 718 ma 2000dpi i jes optyczna. Mam w domu optyczna myszke a4-techa (i-office works) i nie narzekam, ale ten 7xx bf ma byc do gier. lepszy 750 bf czy 718 bf? pisaliscie ze lepsza optyczna... serio? laserowa wydaje sie byc kozacka... laser i te psrawy to technologia XXI wieku :) ktora wybrac, prosze napiszcie mi bo nie chce stracic 50-60 zł, bo i tak cienko u mnie z kasa ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chopie, przeca trąbimy o tym przez cały temat co, jak i dlaczego. Czytałeś go dokładnie ?

 

A po ludzie zanim kupicie takie coś jak mysz do komputera to koniecznie!!! przetestujcie czy ona wam odpowiada: kształt, rozmiar, sposób trzymania, przewód itd. weźcie ją do łapy po prostu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Woo.... :-P :-P

 

Widzę , że temat się rozwinął :) , chłopaki , a jak z kształtem tej myszki , podobno jest mała i nie nadaję się dla osób , które mają duuuże łapska ? Czy to prawda :angry: :angry:

 

Pozdrawiam B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Woo.... :-P :-P

 

Widzę , że temat się rozwinął :) , chłopaki , a jak z kształtem tej myszki , podobno jest mała i nie nadaję się dla osób , które mają duuuże łapska ? Czy to prawda :angry: :angry:

 

Pozdrawiam B)

NIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślałem że głównie palcami sie myszką operuję...

Ale, tak czy owak, najlepiej by było samemu poszukać tego myszozaura i pomacać.

Żadna opinia nie pomoże w takich rzeczach...

Edytowane przez Aran

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jaką podkładkę polecacie pod tego gryzonia Steelpad Qck Mini? , będzie dobrym wyborem?

 

Pozdrawiam B)

Ja pod moim A4tech 718 BF mam steelpad QCK mini i działa na niej idealnie .... ale ta mysz działa praktycznie na każdej powierzchni idealnie ( może poza jednolicie czerwoną/pomarańczową .... jak każda LED )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak te myszy(718 i 750) maja sie do logi MX500(tego mozna kupic na allegro za ok 90-100, czyli tez nie jest to jakas straszna kwota)?

Mają ponad 2x większą rozdzielczość i model 718 zaczyna się gubić przy większych prędkościach niż MX500 ( taktowanie 125 )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...