Skocz do zawartości
Alt

A4tech X-750bf Vs X-718b?

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli raczej się nie sugerować testami myszek na benchmarku ;)

Bardzo podoba mi się myszka Microsoftu (ta z 3.0 na końcu ;)), niestety jest trochę za droga.

Moja stara mysz wygląda tak (bardzo długo i bardzo dobrze mi służyła ;)):

Dołączona grafika

 

Najbardziej interesuje mnie ten 3 przycisk na kciuku, standardowo mam tam zdefiniowane "walk forward" i nauczyłem się już tak grać, tak mi jest wygodnie. Moje pytanie do użytkowników X-718BF, czy te dwa przyciski po boku są łatwo dostępne, da się grać na myszce mając jeden z nich cały czas wciśnięty (np. przy chodzeniu), czy może jest to niewygodne i wymaga trzymania dłoni pod dziwnymi kątami ? Bo ze zdjęć widzę, że są one jednak troszeczkę bardziej z tyłu umiejscowione (i są mniejsze) od tego jak to zostało rozwiązane u mnie.

 

Chyba, że proponujecie inny produkt, najbardziej zależy mi na podobnym kształcie i oczywiście tym 3 przycisku.

 

Dodam tylko, że używam (jak na zdjęciu) zwykłej, czerwonej, szmacianej podkładki, chyba nie powinno być żadnych problemów w używaniu myszki (gubienie kursora, niska precyzja itp.) ?

 

Pozdrawiam

 

@EDIT

Jak myślicie, ile taka (kulkowa) mysz może mieć DPI ? :D

Edytowane przez Matthaios84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z wygodnym naciskaniem tych przycisków nie ma problemów i nie ma też sytuacji w której naciskalibyśmy je niechcący (gdzie ma to miejsce w Logitechu mouseman wheel), impuls jest ciągły, widzę że kształt bardzo zbliżony do Twojej poprzedniej.

 

Na czerwonej podkładce każda mysz optyczna może mieć problemy - więc tutaj uważaj ... lub od razu kup QCK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zdążyłem się zorientować (czytając setki postów na tym i innych forach przez ostatnie dwa dni) zdecydowanie lepszym wyborem jest X-718 w wersji FB. Ich jedyna różnica to typ zamonotwanego sensora optyczny w 718 i laserowy w 750. Nie miałem okazji testować żadnej myszy laserowej, ale przytaczając zdania osób które jest testowały, to zdecydowanie nie warto inwestować w ten sensor (chyba, że jest to mysz za 300 PLN ;)). Optyka podobno jest mniej zawodna i pracuje generalnie lepiej od lasera. Druga sprawa, że wyższe DPI w 750 jest też takim troche picem na wode, gdyż o ile się orientuje przydaje się tylko w wysokich rozdzielczościach i na telebimach :D.

 

Reasumując, jutro kupuje X-718 w wersji BF i tak też sporo osób doradza.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i przyszedl mi dzis x-718bf. Z zakupu jestem bardzo zadowolony. Myszka jest (w miare) ladnie wykonana, bardzo ciekawy material na bokach i topie. Podswietlenie scrolla nie wali po oczach/scianach i najblizszym otoczeniu, jest delikatne. Jednak scroll moglby byc z jakies 5mm blizej srodka myszki, dla mnie jest zbyt wysuniety ale da sie przezyc (to pewnie dlatego ze mam male dlonie). Szkoda tylko ze podswietlenie przeswituje na laczeniach obudowy (w niektorych miejscach). Myszka dobrze dziala na golym blacie co mnie bardzo cieszy, nie lubie podkladek bo czesto biegam z mysza po calym biurku. Zastanawia mnie tylko jedna rzecz, nie wiem czemu ale mysz nie chce mi dzialac pod usb (sprawdzane na wszystkich portach). Nie chcialo mi sie z tym tym babrac, wiec szybko chwycilem za przelotke na ps2 i podpialem zeby sprawdzic czy w ogole mysz jest dobra. No i tak juz zostalo, ale pozniej bede to musial sprawdzic.

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i przyszedl mi dzis x-718bf. ...... Zastanawia mnie tylko jedna rzecz, nie wiem czemu ale mysz nie chce mi dzialac pod usb (sprawdzane na wszystkich portach). Nie chcialo mi sie z tym tym babrac, wiec szybko chwycilem za przelotke na ps2 i podpialem zeby sprawdzic czy w ogole mysz jest dobra. No i tak juz zostalo, ale pozniej bede to musial sprawdzic.

:blink: niemozliwe że nie działa pokombinuj z ustawieniami usb w biosie i zainstaluj stery do myszki.

Zamierzam na dniach kupić taką samą myszkę jakby nie działało USB z nią to miałbym problem bo mój P5KR nie ma portu ps2 :-|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie śmiga na USB aż miło (ABIT NF7-S, WinXP SP2), żadnych problemów ani zgrzytów. Nawet nie instalowałem sterowników do niej, po prostu wpiąłem do USB, a Windows ją ładnie wykrył i sobie zainstalował.

 

Myszka rzeczywiście bardzo ładna, świetnie leży w dłoni, chociaż mam wrażenie, że jest troche delikatna. Precyzja iście genialna, mysz sunie po podkładce jak po maśle, chociaż minie trochę czasu zanim się do niej przyzwyczaję.

Sama konstrukcja nie budzi większych zastrzezeń, z wyjątkeim 4 i 5 przycisku, które moim zdaniem mogłyby być większe i umiejscowione bardziej sprzodu i ku dołowi. Podświetlenie scrolla rzeczywiście jest delikatne i w żaden sposób nie zwraca na siebie uwagi. Prześwity widzę tylko na wycięciach w 4 i 5 przycisku, ale też nie jest to jakieś rażące, chociaż całośc mogliby trochę lepiej spasować. Ogólnie przeszkadza mi przycisk 3xFire, mogłoby go nie być. Trzeba również uważać na kabel od myszy, jest bardzo cienki i podejrzewam podatny na złamania.

Do tej pory mysz testowałem tylko w StarCrafcie i jak najbardziej pozytywne wrażenia.

Mogę ją polecić z czystym sumieniem.

 

PS. Jak najlepiej ustawić mysz ? Cały czas pracuje mi na 1600DPI (najwyższa nieinterpolowana rozdzielczość), przy wyłączonej w Windowsie akceleracji (zwiększ precyzje myszy), czułość reguluje suwakiem w Windowsie i grach. Czy to jest najbardziej precyzyjne ustawienie ? Czy może spróbować niższych wartości DPI. Monitor pracuje w 1024x768.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

, przy wyłączonej w Windowsie akceleracji (zwiększ precyzje myszy),1024x768.

Jak masz to zaznaczone to masz akceleracje.

 

czułość reguluje suwakiem w Windowsie i grach. Czy to jest najbardziej precyzyjne ustawienie ? Czy może spróbować niższych wartości DPI. Monitor pracuje w

trzymaj się do połowy suwaka w windzie a będzie max precyzja na pulpicie ( ja mam dwa poniżej [w lewo] i nie jest za wolno ) - o tym już było mówione ... daj w tak niskiej rozdziałce 3 w lewo bo na moim 2 będzie pewnie za szybko

 

W grach też miliard razy było mówione - większa czułość = mniejsza precyzja i większa prędkość

 

Im mniejsze DPI tym mniejsza precyzja i/lub prędkość/czułość - logiczne i proste

Edytowane przez Kyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kolega niedawno kupił x-755FS. to optyczna mysza, większość detali zgdza się z oamwianymi tutaj, więc chyba następca x718.. ktoś to może potwierdzić??

W porównaniu do poprzedników zmienił się kształt (wg mnie trochę gorszy w kontakcie, ale ja pracuję na R70 o kształcie takim jak 718/750 więc to kwestia przyzwyczajenia)

+ten przycisk pod kciukiem i otaczające go 4 dodatkowe przyciski jest super. a sterowniki pozwalają bardzo dobrze je dostosować do swoich potrzeb

+nie świeci się rolka, tylko przycisk zmiany rozdzielczości. imo wygląda bardziej elegancko

-Zdecydowanie kiepsko umieszczony jest teraz 3xFire (i w ogóle miło by było jakby wrócili do 2x)

 

Ogólnie mysza ciekawa i za cenę podobną jak 750BF jest warta polecenia, zwłaszcza że bywa lepiej dostępna od prawdziwych BF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i mam w koncu x-718bf. mysza super lezy w dloni, bardzo mi sie podoba ta natychmiastowa zmiana dpi, ale zastanawiam sie czy komus sie przydaje 3xfire ? :> ja osobiscie gram w wowa, wiec logicznym jest, ze ten guzik jest bezuzyteczny. ale moze w fpp ma jakies zastosowanie ? ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i mam w koncu x-718bf. mysza super lezy w dloni, bardzo mi sie podoba ta natychmiastowa zmiana dpi, ale zastanawiam sie czy komus sie przydaje 3xfire ? :> ja osobiscie gram w wowa, wiec logicznym jest, ze ten guzik jest bezuzyteczny. ale moze w fpp ma jakies zastosowanie ? ;p

3F ma zastosowanie w niektórych grach. Dla mnie akurat zmiana dpi jest bezużyteczna ( wystarczył by mi tryb z największą "nieoszukiwaną" rozdzielczością czyli w tym przypadku 1600 dpi ).

 

 

Swoją drogą mam już jakiś czas 718 BF i uważam że jest "the best" a miałem/używałem logitechy , microsofty ( model 3 i 4 - 3 używałem u koleżanki kiedy jeszcze nie był sztucznie wynoszony na ołtarze :lol: a 4 miał kolega ). Ci co mówią coś o wykonaniu choćby w stopniu minimalnie negatywnym niech pooglądają sobie jak są wykonane inne komponenty np. monitory i to nawet te nieco droższe - ale jak ktoś chce aby wada była to znajdzie jakiś szczegół który praktycznie jest niczym. Może jedynie dolna część myszy nie jest doskonale co do nanometra spasowana a jedynie poprawnie i w zupełności satysfakcjonująco nawet dla pedanta ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema.

 

Kupiłem x-718bf . Dostałem jakąś wersję z ruskimi napisami na instrukcji w pudełku nie ma nawet angielskich :blink:

Pierwsze wrażenia nie rewelka. Mysz jak mysz , dioda nie razi lekko swieci tylko. Dziwnym materiałem jest powleczona na zewnątrz zostają odciski palców mam wrażenie że zaraz sie ten materiał zetrze. Duże szpary na łączeniach. Kabelek bardzo cienki mam obawy o dłuższą eksploatację tego. Kiepskie wykonanie w porównaniu do starszych modeli a4tech. Ale cóż za 50 pln chyba warto. Ponoć optyka dobra czy ja wiem gra sie tak samo jak na mojej starej myszy więc szału nie ma. 1600dpi syci nawet chociaż przy 1680x1050 to absolutne minimum. Dobrze chodzi z podkładka Core Pad EyePad ale tu ameryki nie odkryłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ukazała się ostatnio na allegro wersja XL Na przykład XL 750, która różni się paroma elementami od starej. Między innymi taktowanie 500hz w stosunku do 125hz w starej wersji. Jakby ktoś kupił to dobrze by było jak się podzielił wiedzą co i jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swojego A4Techa X-750F posiadam od ponad roku (zakupiony - 10.2006), generalnie rewelacja, niema do czego się przyczepić. Po tym czasie eksploatacji stało się tylko coś z rolka, a mianowicie dostała sprzężenia zwrotnego :P , kręcę rolką w dól to mniej więcej tak na 3 ruchy w dól 1 jest do góry: 2 ruchy w dól, 1 w górę, 1 w dół, do tego rolka czasami się zacina(kręcisz a tu nic, albo jakby reagowała z opóźnieniem). Postanowiłem myszkę przeczyścić (wiadomo używanie myszki brudnymi rękoma, młodsze rodzeństwo itd. :]) no pod rolka znalazłem "litr" oleju mnóstwo okruszków (iście hardcorowa eksploatacja). Przeczyściłem, elementy nieelektroniczne wodą z płynem, resztę wacikami nasączonymi alkoholem. Złożyłem, wszystko działa, do czasu 3tygodnie od tego momentu znowu się zaczęło, czas zmienić myszkę, a to posłuży chyba za backup. Ale czy jestem niezadowolony z mego A4Techa - nigdy w życiu. Myślę że za ta cenę niema lepszej myszki. Mój następny typ na myszkę to A4tech XL-750BF, jak potestuje to dam znać.

Edytowane przez SiLenTus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moją QCK chyba coś opętało xD. Była cholernie zasyfiona, więc po umyciu i wstępnym wyschnięciu, bo nie wiem czy do końca wyschło mam nadzieje że nie, coś mnie podkusiło, że sprawdzę czy dalej robi takie ładne proste linie jak kiedyś.

OK :lol2:

Odpalam paint, zmieniam na pędzel , wybieram grubość kreski, szybki zamach, ciach. Kursor przejeżdża ponad 3/4 ekranu potem robi mała pętelkę i wraca prawie ze do punktu startu :blink: o.O Myślę sobie wtf!? Jeszcze raz to samo jeszcze raz to samo, dalej podobnie różne zawijasy, no tak. Sprawdzam drugą mysz identyczne objawy, więc uszkodzenie wykluczone. Zmieniłem na zwykła białą kartkę, zamach ciach , ok , ok ,ok tak jak kiedyś prościutkie kreseczki nie mam pary w ręce żeby ją zgubić. Zmieniam na QCK , źleeeeeee... ^^

Zastanawiam sie czy to QCK zaczyna umierać, chyba ją umyję jeszcze raz i poczekam aż wyschnie xD

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

 

UPDATE:

 

dalej to samo xD :mad: :mad: :mad:

Edytowane przez razor1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, widze ze wyszlo sporo nastepcow x-750bf :)

 

Mam takie 2 w domu, jedna do laptopa, druga do stacjonarnego. Jedna ma ponad rok, druga pol roku. Jak dla mnie rewelacyjne myszki za taka cene.

 

Niedlugo kupuje nowego kompa i bede musial zobaczyc tego XL-750 BF i tego 755FS. :) W FS bardzo podoba mi sie umiejscowienie 3xfire. W 750bf jest w takim miejscu, ze w ogole go nie uzywam - tutaj mogloby sie to zmienic. Jedynie razi mnie to, ze jest tam optyk, na laserze mi sie bardzo dobrze pracuje w x-750bf.

 

@down

i? na ledowki mowi sie optyczna na laserowa laserowa wiec po co ten koment?

Edytowane przez guldur

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, widze ze wyszlo sporo nastepcow x-750bf :)

 

Mam takie 2 w domu, jedna do laptopa, druga do stacjonarnego. Jedna ma ponad rok, druga pol roku. Jak dla mnie rewelacyjne myszki za taka cene.

 

Niedlugo kupuje nowego kompa i bede musial zobaczyc tego XL-750 BF i tego 755FS. :) W FS bardzo podoba mi sie umiejscowienie 3xfire. W 750bf jest w takim miejscu, ze w ogole go nie uzywam - tutaj mogloby sie to zmienic. Jedynie razi mnie to, ze jest tam optyk, na laserze mi sie bardzo dobrze pracuje w x-750bf.

Mysz laserowa jest też myszą optyczną. X-750 jest modelem z podświetleniem laserowym ... 718 ma podświetlenie LED.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto moje wrażenia pracy z myszą XL-750BF.

 

Plusy:

 

+ Częstotliwość pracy 500hz, od razu to można zauważyć, mysz sunie idealnie po ekranie bez mikro przeskoków jak w przypadku 125hz czyli płynność, wiadomo też że 500hz to opóźnienie mniejsze o 6ms.

+ Obudowa, kolor czerwony, faktycznie ładniejszy od snake

+ Przyciski boczne lesze teraz czuć że coś się wciska czuć wyraźny klik, co prawda nie aż tak masywny jak w lpm czy ppm ale jednak lepszy od poprzednich, które wg mnie chodzą za lekko.

+ Rolka się nie świeci, jest czarna teraz świeci się przycisk którym zmieniamy kolory, wg mnie lepsze rozwiązanie, rolka chodzi podobnie.

+ Pozłacana wtyczka.

 

Minusy:

 

- Dość gruby i sztywny kabel, 0.5mm grubszy. Ja się pytam PO CO !!!!?

- Miejsca na ślizgacze są za głębokie, co powoduje że te dołączone są prawie całe schowane i po trochę mocniejszym przyciśnięciu mysz jeździ plastikiem, wg mnie na miękkiej podkładce jaką jest np QCK jest to problem, potrzeba grubszych ślizgaczy, lub nakleić dwa.

- Na czarnej podkładce QCK, mysz gubi się wcześniej niż 718BF. Jak pisałem wcześniej z moją QCK coś jest nie tak i 718BF gubi się przy nieco szybszych ruchach (jak podkładka była nowa było ok), ale XL-750 gubi się szybciej.

- Na białej kartce papieru XL-750BF łatwo zgubić, 718BF nie jestem w stanie.

- Na biurku 718BF nie jestem w stanie zgubić. XL-750BF gubi się bez problemu przy szybszym ruchu.

 

Dodam że na biurku, które ma kolor jasnej olchy 718BF chodzi chyba nawet lepiej niż na kartce i o wiele lepiej niż na podkładce, co pisałem wcześniej.

Dołączona grafika

 

 

Czyli podsumowując. Polecam A4Tech XL-750BF dla graczy którzy preferują granie w high-sens, gdzie przy małym ruchu liczy się precyzja przesuwu, co w widoczny sposób zapewnia 500hz !!. Dla midów i lowów lepsza będzie 718BF i 710BF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@downi? na ledowki mowi sie optyczna na laserowa laserowa wiec po co ten koment?

bo to nie podwórko.

+ Częstotliwość pracy 500hz, od razu to można zauważyć, mysz sunie idealnie po ekranie bez mikro przeskoków jak w przypadku 125hz czyli płynność, wiadomo też że 500hz to opóźnienie mniejsze o 6ms.

Coś czuję, ze trochę źle to ująłeś ;) Jakich przeskoków? ;>

- Na czarnej podkładce QCK, mysz gubi się wcześniej niż 718BF. Jak pisałem wcześniej z moją QCK coś jest nie tak i 718BF gubi się przy nieco szybszych ruchach (jak podkładka była nowa było ok), ale XL-750 gubi się szybciej.

A jesteś w 100% pewien, że to nie wina myszy? ;> Masz drugiego QcK do porównania? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję, ze trochę źle to ująłeś ;) Jakich przeskoków? ;>

Jemu chodzi pewnie o to zjawisko które kiedyś przez przypadek zauważyłem (mysz 125, monitor 60 lub 120 i jest idealnie ... jak dałem monitor na 100 to ruch kursora nie jest "liniowy")

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję, ze trochę źle to ująłeś ;) Jakich przeskoków? ;>

 

A jesteś w 100% pewien, że to nie wina myszy? ;> Masz drugiego QcK do porównania? :P

1. Na monitorze CRT, weź podłącz dwie myszy 8ms i 2ms na pulpicie poruszaj sobie. Ja widzę minimalne przeskoki kursora. Jak mniemam jeśli odczytuje 125 razy na s a 500 razy to jest właśnie ta różnica. Ja widzę.

2. Tak jestem pewien że to nie wina myszy bo na każdej innej powierzchni jest ok. Qck już nie kupie.

 

Jemu chodzi pewnie o to zjawisko które kiedyś przez przypadek zauważyłem (mysz 125, monitor 60 lub 120 i jest idealnie ... jak dałem monitor na 100 to ruch kursora nie jest "liniowy")

Próbowałem tego i jest dużo lepiej, ale jak dla mnie nie jest idealnie, jest dalej nieco gorzej niż na 500hz.

 

A jeśli chodzi o XL-750BF to najcześciej tak jest że sequel jest niewypałem, też w tym wypadku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Na monitorze CRT, weź podłącz dwie myszy 8ms i 2ms na pulpicie poruszaj sobie. Ja widzę minimalne przeskoki kursora. Jak mniemam jeśli odczytuje 125 razy na s a 500 razy to jest właśnie ta różnica. Ja widzę.

To nie jest zbyt precyzyjne przedstawienie sytuacji ;)

Opisz nieco szerzej warunki ;)

Różnica polega na tym jak czesto nasz ruch przenoszony jest do komputera - im częściej, tym dokładniej odwzorowany jest ruch myszą - widoczne ładnie jak sobie porysujesz szybko kółka w paincie ;p

Ale jeżeli chodzi o przeskoki to ja raczej widzę tutaj konflikt odświeżań - mysz - monitor (jak wspomniał Kyle).

 

Co do QcK, to zabawna sprawa - nigdy nie spotkalem sie z czyms takim, a duetów x-718 i qck/qck mini moi znajomi maja pełno ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do QcK, to zabawna sprawa - nigdy nie spotkalem sie z czyms takim, a duetów x-718 i qck/qck mini moi znajomi maja pełno ;p

No mnie to też dziwi... Dowód jak wariuje jest kilka postów powyżej.

 

---------------------------------------------------

Wiadomo że najlepsza powierzchnia dla myszy optycznej, to taka, która po podświetleniu przez LED nie będzie odbijać tego światła jak lustro, ale będzie go odbijać rozproszone. Czyli najlepiej matowa , jednokolorowa, czysta powierzchnia. Najprostszy przykład: biała matowa kartka papieru, papier rysunkowy. Kolor może mieć znaczenie kiedy liczy się siła podświetlenia, gdy myszy jest zasilana bateryjnie itd. Wiadomo, że im ciemniejszy kolor tym mocniejsze podświetlenie jest wymagane bo światło jest bardziej pochłaniane a tu chodzi o jego odbicie.

 

Prosty eksperyment:

Na białej kartce papieru mysz możemy unieść na bardzo niewielką odległość od powierzchni. Im ciemniejszy kolor tym wyżej można unieść powierzchnię od soczewki i mysz będzie działać.

 

Zauważyłem że zarówno na białej kartce jak i na biurku, światło którym podświetla LED bardzo ładnie się rozprasza.

Jeśli się podświetli QCK i popatrzy to widać że powierzchnia podkładki nie jest matowa. U mnie widać pełno mieniących się na różne odcienie czerwieni kropeczek. I sądzę że tu jest właśnie problem.

Edytowane przez razor1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to czekam na testy :)

Niestety testów nie będzie wybór padł na Razera DeathAdder (nie jest jakimś tam zapalonym graczem). Skusiła mnie 2letnia gwarancja, policzyłem skoro jeden A4tech za 70-80pln(teraz taniej) wytrzymał mi ~1,5 roku to sobie myślę ze dając na DeathAddera 120 poczuje jakość "naprawdę dobrej myszki", przy czym mam pewność ze przez najbliższe 2 lata będę na niej pracował, bo co najwyżej oddam na gwarancje, a niestety w przypadku A4tech to różnie z ta gwarancja jest.

 

Korzystam z tej myszki jakoś od tygodnia - i jestem zachwycony, precyzja mocno na plus w porównaniu do starego A4tech. A po za tym jakość wykonania, eh. Razem z myszka dostałem podkładkę X-ray Aqua 2(warta co najmniej 20pln) za 139,90 pln warto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety testów nie będzie wybór padł na Razera DeathAdder (nie jest jakimś tam zapalonym graczem). Skusiła mnie 2letnia gwarancja, policzyłem skoro jeden A4tech za 70-80pln(teraz taniej) wytrzymał mi ~1,5 roku to sobie myślę ze dając na DeathAddera 120 poczuje jakość "naprawdę dobrej myszki", przy czym mam pewność ze przez najbliższe 2 lata będę na niej pracował, bo co najwyżej oddam na gwarancje, a niestety w przypadku A4tech to różnie z ta gwarancja jest.

 

Korzystam z tej myszki jakoś od tygodnia - i jestem zachwycony, precyzja mocno na plus w porównaniu do starego A4tech. A po za tym jakość wykonania, eh. Razem z myszka dostałem podkładkę X-ray Aqua 2(warta co najmniej 20pln) za 139,90 pln warto.

Nie bałeś się kupować modelu z takimi klawiszami ? Po złamaniu klawisza w A4tech 718BF i znalezieniu informacji że ktoś złamał klawisz w Razer Lachesis kupiłem Razer DiamondBack 3G (pod wzgl. optyki to samo co DeathAdder ale klawisze główne nie są jednym płatem plastiku z obudową)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bałeś się kupować modelu z takimi klawiszami ? Po złamaniu klawisza w A4tech 718BF i znalezieniu informacji że ktoś złamał klawisz w Razer Lachesis kupiłem Razer DiamondBack 3G (pod wzgl. optyki to samo co DeathAdder ale klawisze główne nie są jednym płatem plastiku z obudową)

Nie balem sie, ja swoi sprzęt szanuje bo wiem ile mnie kosztował. Wiec o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...