Skocz do zawartości
Alt

A4tech X-750bf Vs X-718b?

Rekomendowane odpowiedzi

Nie balem sie, ja swoi sprzęt szanuje bo wiem ile mnie kosztował. Wiec o co chodzi?

Ja też szanowałem A4tech 718BF i kiedy mając jeszcze sprawną 718 przeczytałem że ktoś złamał w niej klawisz byłem pewien ( :lol: ) że nie obchodził się z myszą prawidłowo. Ale skoro jedną mysz używam pięć lat (!!!) i nic nie uszkodziłem (!!!) a drugą złamałem po roku (!!!) to chyba potrafisz wyciągnąć poprawne wnioski?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że x-718 bf nie jest łatwo dostępny moją uwagę przykuł model 750 bf? Nie gram pro :) chodzi mi o dobrą mysz. Czy jest sens upierać się i płacić więcej za x-718 bf czy spokojnie brać 750 bf?

Czy ten motyw z ogniem nie będzie sie z czasem wycierał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na teraz moim zdaniem najlepiej jest brać XL-750BF (nie polecam czerwonego- to raczej pomarańcz jest). Dzisiaj kupiłem no i cóż- zadowolony jestem :) Za dużo wyboru (na teraz) z USB na 500Hz- 1000Hz, sensorem laserowym i z conajmniej 7 przyciskami nie ma sensownego, to A4TETECH myslę, że za 50 zł nie będzie złym wyborem. Dla leworęcznych polecam Genius 535, jest w sumie równie dobry, szczególnie dla mniejszych dłoni, a fiolecik mojej kobiecej połowy bardzo się podoba.

Edytowane przez Slayer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zwiazku z tym, że stara myszka padła szukam nowej. Mam stellpada QcK i rozglądam się za jakimiś optykami od A4 techa. Niestety 718BF kupić teraz graniczy z cudem i myslałem nad X-755FS. To jest wkońcu laser czy optyk, bo w necie rożne opinie czytałem na ten temat. Ewentualnie jakie inne myszki możecie polecić w tym przedziale cenowym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Ja waham się między Logi G7 a A4 XL-750BF. Wiem, ze to całkiem inne mychy, ale mam konkretne pytanie. Czy w 750BF można skonfigurować przycisk zmiany DPI?? Chodzi mi o to, że chciałbym pod niego podpiąć tylko 3 albo nawet 2 rozdziałki (np. 800 i 2000DPI) a nie przełączać się za każdym razem sekwencyjnie przez 5. W G7 jest taka opcja a to dla mnie dość ważne. Za a4tech z kolei przemawia oprogramowanie do którego od 10lat bardzo się przyzwyczaiłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zwiazku z tym, że stara myszka padła szukam nowej. Mam stellpada QcK i rozglądam się za jakimiś optykami od A4 techa. Niestety 718BF kupić teraz graniczy z cudem i myslałem nad X-755FS. To jest wkońcu laser czy optyk, bo w necie rożne opinie czytałem na ten temat. Ewentualnie jakie inne myszki możecie polecić w tym przedziale cenowym?

Czekam z niecierpliwością na A4Tech 718BK czyli BF z nowymi bebechami i opóźnieniem 1ms. Imo 718BF to była by mysz idealna jakość/cena/możliwości jeśli by miała 1ms opóźnienie , ewentualnie 2ms a tak jest tylko bardzo dobra.

 

Te 2ms vs 8ms to kolosalna różnica (dla mnie ), idealna płynność vs rwanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie w wyżej wymienionych modelach nie przypadł do gustu przycisk podwójny/potrojny FIRE. Przede wszystkim jego kolor i umiejscowienie. Dlatego też X-755FS dla mnie jest pod tym względem idealna. Jak będę zmuszony ją wymienić, to znowu wezme ten model, chyba że pojawi się jakiś nowszy jej model ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam z niecierpliwością na A4Tech 718BK czyli BF z nowymi bebechami i opóźnieniem 1ms. Imo 718BF to była by mysz idealna jakość/cena/możliwości jeśli by miała 1ms opóźnienie , ewentualnie 2ms a tak jest tylko bardzo dobra.

 

Te 2ms vs 8ms to kolosalna różnica (dla mnie ), idealna płynność vs rwanie.

Nie ma rwania przy "8 ms" (125 Hz dla "odświeżania" USB) jeśli odświeżanie ekranu masz ustawione na 60 lub 120 Hz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czasu szukam 718BK lub 710BK z serii Oscar, ale nigdzie w tym kraju nie można ich znaleźć ktoś się może spotkał ??

 

Panie jaja jakieś wszędzie te myszy są a tu nie ma co za kraj.

 

http://a4-tech.elektrosvet.cz/mys-a4tech-x...cerna+dp140905/

http://www.depo.hu/index.php?pn=vendor&amp...08&c_id=103

http://www.shopmania.ro/magazin~online-acc...~p-2901463.html

http://www.prisjakt.nu/produkt.php?p=324243

http://a4-tech.hd.nl/p/A4%20TECH/X-718BK

http://computers.market.dir.bg/xoffer.php?...&shop_id=92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedze stary temat ale musze cos tu napisac bo niemoge :)

Od kilku dni jestem dumny posiadaczem myszy A4Tech X-750 Red Fire,

i musze powiedziec ze mysz jest bardzo wygodna i materjal z ktorego

jest wykonana jest bardzo przyjemny.

Jeden minus tego matejalu jest to ze troche sie ręka poci.

Jeszcze czytalem jak ktos pisal ze A4Tech to nie jest markową firmą taka

jak np: Logitech lub Razer... Dla mnie to bzdura, A4Tech jest juz dlugo na rynku

i robi dobry sprzet.

Podsumowujac A4Tech x750 Red Fire jest bardzo dobra mysza dla graczy

Ja kupiłem ja za 75 zł w normalym sklepie nie przez neta. POLECAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem inaczej.. A4Tech jest już długo na rynku, ale od stosunkowo niedawna (powiedzmy od początku serii X7) robi naprawde porządny sprzęt, który powinien zadowolić nawet maniaków, a do tego tak tani, że w swojej klasie bezkonkurencyjny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiem inaczej.. A4Tech jest już długo na rynku, ale od stosunkowo niedawna (powiedzmy od początku serii X7) robi naprawde porządny sprzęt, który powinien zadowolić nawet maniaków, a do tego tak tani, że w swojej klasie bezkonkurencyjny.

 

Jedynym mankamentem mogą być małe rozmiary serii X7, jeśli ktoś ma większą dłoń trzeba się przyzwyczaić. Ale jakość wykonania i użyte materiały w mojej x750ML nie budzą zastrzeżeń. Można tę serię polecić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kilka lat model A4Tech X-718F. Ile lat? Nie pamiętam. Może po numerze seryjnym ktoś się dowie: 060300380 - chyba 2006 marzec. Nic, absolutnie nic się nie zdarło, ani logo, ani graficzka na górze X7, ślizgacze na myszce mają ryski lekkie, ale to nic nie przeszkadza. Dwa razy była myszka otwierana - pierwszy raz, aby wyczyścić syfy, które w szczelinki się powciskały, oraz drugi raz gdzieś miesiąc temu - trzeba było skrócić kabelek, bo się złamał. Objaw był taki, że czasem łączyła, czasem nie, a to przycisk nie działał, albo coś jeszcze innego. Po skróceniu kabelka o około 5 cm, działa jak nowa (ciężko było stary kabelek wylutować - zalany był jakąś twardą żywicą. Ręka się poci - fakt, ale nie odrazu (chyba, że syn zje jakieś chipsy i brudnymi łapkami dotknie, to śliska i zaraz ręka spocona). Obecnie znów będę musiał ją rozebrać i wyczyścić. Używam podkładki żelowej DATALINE http://www.abis.pl/towar.php?kod1=e6710_&a...SESSID=aa8c83bd tylko czerwonej, na czerwonym myszka trochę gorzej chodzi niż po biurku (kolor grusza), ale bezgłośnie. Gorzej, tzn około 1 cm na biurku, to gdzieś 2 cm na podkładce przy tym samym przesunięciu na ekranie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis dostalem x-718.

Poprzednio uzywalem SPOP-80 ta myszke uwazalem za swietna - i jest taka.

 

 

Pierwsze spojrzenie na 718 jakie to ladne, lakier! Lapie ja i miod, slicznie lezy w dloni, jest mniejsza od SWOP-80 i jest zdecydowanie lepiej dopasowana do moich dloni. Prezyzja dzialania jest swietna, myszka sie nie gubi i czuc dokladnosc, duzo wiekszy komfort pracy. Myszka potrafi pracowac na blacie biurka poprzednia gubila sie bardzo.

 

Teraz tylko czekam na podkladke Razera :)

AAA kabel jest fenoenalny, nie przeszkadza nic, niestety moj kot juz nim sie powoli zaczyna interesowac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...