Skocz do zawartości
Zet

Ati X200m A Wow

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Zamierzam kupic notebooka, po dlugich poszukiwaniach, porownaniach etc. wybor padl na HP Compaq nx6125. Jako ze oprocz pracy lubie pograc w World of Warcraft mialbym goraca prosbe alby wypowiedzial sie ktos kto posiada w laptopie karte graficzna Ati x200m badz x300 lub cokolwiek podobnego wydajnosciowo i gra w WoW'a oraz moglby mi mniej wiecej przyblizyc jak to dziala na tego rodzaju karcie. Sprawdzalem to na stacjonarnym komputerze z podobnymi parametrami i sama gra chodzila niezle natomiast zdziwilo mnie to ze bardzo duza roznica wyszla w 3dmarku 2k1 (okolo 2x wiecej pkt na komputerze stacjonarnym o prawie identycznych parametrach jak notebook). Z gory dzieki za opinie i pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Zamierzam kupic notebooka, po dlugich poszukiwaniach, porownaniach etc. wybor padl na HP Compaq nx6125. Jako ze oprocz pracy lubie pograc w World of Warcraft mialbym goraca prosbe alby wypowiedzial sie ktos kto posiada w laptopie karte graficzna Ati x200m badz x300 lub cokolwiek podobnego wydajnosciowo i gra w WoW'a oraz moglby mi mniej wiecej przyblizyc jak to dziala na tego rodzaju karcie. Sprawdzalem to na stacjonarnym komputerze z podobnymi parametrami i sama gra chodzila niezle natomiast zdziwilo mnie to ze bardzo duza roznica wyszla w 3dmarku 2k1 (okolo 2x wiecej pkt na komputerze stacjonarnym o prawie identycznych parametrach jak notebook). Z gory dzieki za opinie i pomoc.

hmm no cóż x200M to najlepsza karta graficzna w tanich laptopach, jest napewno lepsza od wszystkich tych inteli GMA.

Nie mam Warcafta, bo bez obrazy ale uważam że to głupia gra.

Ale poszukaj na necie demka i podaj linka to ściągnę i Ci powiem jak to u mnie chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, stwierdzasz ze to glupia gra a nawet nie wiesz chyba o czym piszesz, World of Warcraft nie posiada czegos takiego jak demko, to gra online za ktora sie placi wiec raczej nie ma jak przetestowac tego u Ciebie w sposob ktory zaproponowales. W kazdym razie dzieki za zainteresowanie. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, stwierdzasz ze to glupia gra a nawet nie wiesz chyba o czym piszesz, World of Warcraft nie posiada czegos takiego jak demko, to gra online za ktora sie placi wiec raczej nie ma jak przetestowac tego u Ciebie w sposob ktory zaproponowales. W kazdym razie dzieki za zainteresowanie. Pozdrawiam.

sory, dla mnie warcraft i world of warcraft znaczyło to samo :P

jak chcesz to mogę Ci zapodać jakieś wyniki z 3DMarków

Doadam że GTA San Andreas chodzi w rozdzielczości 1024x768 przy wszystkim na minimum (ale grafika i tak ładna), NFS Most Wanted 800x600 też wszystko na minimum, swat4 800x600 ustawienia medium, CS:S z 12 botami 1024x768 przy ustawieniach domyślnych.=>oczywiście pisząc chodzi mam na myśli to że chodzi bez przycinki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ esh0

Dzieki, szukalem w google aczkolwiek taka odpowiedz nie zadawala mnie w 100%, wiem ze to moze kulawy topic ale chcialem zeby wypowiedzial sie ktos kto gra w ta gre i ma taka grafike a to z tego wzgledu iz wiem ze na low detalach bedzie chodzic, bardziej chcialbym sie dowiedziec na co mozna sobie pozwolic jesli chodzi o taka grafike.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Warcraft III - chodzi u mnie w max detalach bez rzadnego zająknięcia - lubię sobie czasami w to pograć także stwierdziłem to empirycznie, także myślę że z WoW powinno być podobnie.

Mój lapek to HP nx 7400 T1350, 512 ddr2, GMA950 - także wnioskuje że na Ati x200 a tym bardziej na x 300 ta gierka będzie spokojnie chodziła skoro GMA 950 sobie z nią radzi :)

Edytowane przez marcin 30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaznaczam po raz kolejny - World of Warcraft, nie Warcraft jakikolwiek. To sa dwie zupelnie rozne gry :) WoW ma duzo wieksze wymagania jesli chodzi o karte graficzna, zeby pograc w wysokiej rozdzielczosci trzeba miec bardzo dobra grafike a i tak jak sie zbierze kiludziesieciu ludzi to przycina...

Edytowane przez Zet

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, stwierdzasz ze to glupia gra a nawet nie wiesz chyba o czym piszesz, World of Warcraft nie posiada czegos takiego jak demko, to gra online za ktora sie placi wiec raczej nie ma jak przetestowac tego u Ciebie w sposob ktory zaproponowales.

Wiele MMORPG ma bezplatny trial, czyli demo. Poza tym przychylam sie do opinii, ze gra jest glupia - nowe przedmioty po to by zabic nowe potwory, ktore zostawia nowe przedmioty, by zabic silniejsze potwory, ktore zostawia nowe przedmioty, byz zabic silniejsze potowry.... Ale co kto lubi:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blizzard wprowadzil ostatnio cos takiego jak bezplatny trial ale przypuszczam ze jest to bardzo zakrecone i nie bede zmuszal kogos zeby sie bawil w takie rzeczy tylko poto zeby sprawdzic jak gra dziala. A tak btw nie wniosles nic ciekawego do tej dyskusji swoim stwierdzeniem i ja rowniez moglbym powiedziec ze wiele rzeczy ktore robisz jest glupie ale tego nie robie bo po co ? Ale co kto lubi :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam toshibe z x200 i celkiem 1.6. WOW chodzi ok, ale nalezy zaopatrzyc sie w duuza ilosc ramu. min. 1gb. Ponizej lubi mocno swapowac, tzn. da sie grac, ale w takim ironforge w sobotni wieczor na grim batol jest tragedia... 10kl/s :). Po rozbudowie do 1gb juz jest w miare ok.

Edytowane przez devdd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...