Skocz do zawartości
kkooaallaa

Nowa Bateria Od Della

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

stałem się "szczęśliwym" posiadaczem nowej bateri od firmy dell (moja bateria była jako ta grzejąca się). Nie dość ze przysłali ją chyba 2 tygodnie z opożnieniem to jeszcze bateria nagrzewa sie tak że czuje temperature pod ręką (stara bateria była zimniutka), ale najlepsze jest to ze pod 4 dnich bateri włożonej do lapa ( 3 razy śmigałem na niej w celach testu) poziom wear level ma 2% (jak przyszła to miała 0%), czy przypadkiem bateria nie zużyła sie za szybko?? można to jakoś reklamowac??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakiej firmy jest bateria? swoja droga to troche lipa z tego co piszesz. ja na swojej smigalem kilka razy tylko nigdy ponizej 20% i wear level jest 0. A co do goraca to tez nie jest jakas specjalnie goraca. napisz do nich mejla albo zadzwon najlepiej.

aha moja bateria (chyba) to sanyo (moge sie mylic bo nie pisze z laptopa teraz)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no własnie ja zeszłem prawie do minimum baterie wtedy, nie wiedziałem ze nie wolno do minimum - i nigdze o tym nie pisało, zadzwonie do nich dzisiaj, a takei drugie pytanie co mi zrobia jak im starej bateri nie odeśle??

Edytowane przez kkooaallaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przysyłaja opakowanie zwrotne, ale ja im chyba nie wysle tej starej bateri , co mi zrobia popstrasz listonoszem?? buhaah, dzwoniłem do przedstawiciela dell i on nie wiedział za bardzo co to jest wear level, i powiedział ze sie na to nie patrzy tylko na to ile bateria trzyma, i ze jak bedze mało trzyamc to wymienia albo cos ale tylko jak bedze miało trzymac - trace szacunek do firmy dell...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ze nie wyslesz to juz twoja sprawa ... zwykla kradzierz,jesli ci to nie przeszkadza i masz to w d... to badz zlodziejem,bo wszyscy kradna :lol:

swiete slowa :P i pozatym jak nie wyslesz a twoj bateria jednak okaze sie ta co wybucha, wywali ci komputer w powietrze to pewnie jeszcze powiesz ze to ich wina bo miales niesprawna baterie.

 

szkoda slow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opakowanie zwrotne jest IMO po to, ze MUSZA przyjac stara baterie (recykling, ochrona srodowiska itp.). A czy wyslesz, to juz twoja sprawa i nie jest to kradziez. ;)

 

ps. Podobnie mialem z HDD w HP. Nie trzeba bylo odeslac, ale MOZNA bylo, jak mialo sie taka potrzebe. Nie kazdy zbiera zepsuty zlom, a wyrucic do kosza teoretycznie nie mozna.

Edytowane przez ridczak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...