Skocz do zawartości
nrl

Far Cry 2

Rekomendowane odpowiedzi

http://img357.imageshack.us/my.php?image=farrr2zf4.jpg <-- dostałem od kumpla screen'a.....tak ma wyglądać grafika w FC2!!?? Mówi że wszystko na ultrę ustawił, ale albo coś kręci, albo już sam nie wiem.....toż pierwsza część ma ładniejszą grafikę niż to co tu na screen'ie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szybka piłka

czy u Was na Viscie 64bit , obojętnie na jakich sterach (Nvidia) gra zacina się i szarpie ??

na XP i 8800GTS zaiwania jak ta lala

Na najnowszych sterach wszystko jest w jak najlepszym porządku, mam viste 64 bit, ale mam 8800 GT. W pracy mam XP i 8600 GTS i bez nowych sterów była tragedia, z nowymi całkiem przyjemnie to chodziło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem tak na szybko mapę.

 

Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika Dołączona grafika

 

Niestety nie mogę ustawić tak aby gra się rozpoczynała od początku mapy tylko od środka dlatego należy się tam przenieść ręcznie w edytorze.

Gra rozpoczyna się na ścieżce na skraju mapy koło torów kolejowych.

Trzeba iść ścieżką i podziwiać widoki :)

 

Plik ten ściągamy i odpalamy w edytrorze:

 

http://www.sendspace.com/file/mt31cr

Edytowane przez LCC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tabletek nigdy nie braknie a ataki nie zdarzają się w gorących momentach.

Ale bzdura. Tak to jest jak człowiek jedzie po grze dobrze jej nie znając [; krytyk od siedmiu boleści [;

 

http://img357.imageshack.us/my.php?image=farrr2zf4.jpg <-- dostałem od kumpla screen'a.....tak ma wyglądać grafika w FC2!!?? Mówi że wszystko na ultrę ustawił, ale albo coś kręci, albo już sam nie wiem.....toż pierwsza część ma ładniejszą grafikę niż to co tu na screen'ie :D

mhm, z pewnością:

 

Dołączona grafika

 

Chyba czas sobie odswiezyć pewne tytuły zamiast pleść ;)

Edytowane przez apo5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi przeszkadzaja (a wlasciwie przeszkadzaly, bo juz nie gram) zbyt jasne noce i plastikowy poranek. Oswietlenie nad ranem jest kompletnie do bani, sztuczne i plastikowe, slonce w calosci widoczne nad horyzontem a wszystko wyglada jakbysmy patrzyli przez zaciemniona szybke do spawania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@KaszaWspraju

Tabletek nigdy nie braknie a ataki nie zdarzają się w gorących momentach.

@apo5

Ale bzdura. Tak to jest jak człowiek jedzie po grze dobrze jej nie znając [; krytyk od siedmiu boleści [;

Tabletek nie braknie. Jest jeden przypadek gdzie bierzesz ostatnia. Występuje on tylko po zaakceptowaniu questa od podziemia. Nawet wtedy jak odpuścisz sobie dokończenia tego zadania zapewne dotrwasz do następnego aktu gry na ostatniej dawce. W pozostałych przypadkach biegasz po mapie , robisz zadania i łykasz pigułki. Nawet po wyczerpaniu misji możesz sobie chodzić tydzień, czasu gry, a lekarstwa masz pod dostatkiem. Jeśli uda Ci się zejść w tej grze z powodu marali(braku tabletek) daj znać.

 

Edit

Zrobiłem mały eksperyment i nie wziąłem medykamentu, atak ustał i mogłem swobodnie (ok 5 min. dłużej nie sprawdzałem) grac dalej z aktywną ikonką fiolki.

Edytowane przez KaszaWspraju

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1024x768 medium/low odpowiednio : grafika/Fizyka

 

A po zmianie Procka ( z sempa 2.0GHZ na Athlona X2 2.7GHZ )

 

1024x768 Medium/High, odpowiednio grafika/Fizyka Gra mi się tak szybko nie znudzi, na razie zamiast zadań, zwiedzam teren i zbieram diamenciki :D

 

1.) Jaka jest waszym zdaniem najlepsza broń podstawowa ? ( karabin itp, nie pistolet ) ?

2.) Czy tutaj bronie się jakoś konserwuje ? Naprawia ? Bo kupiłem snajperkę i podczas strzelania się zacięła i wybuchła ... szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak kupiles bron i sie rozleciala. to ten sam model masz w budynku obok handlarza bronia. broni sie nie konserwuje ani nie naprawia. a szkoda.

 

najlepiej miec snajperke i jako bron scpecjalna cos ciezkiego jak RPK :) za kalacha strzela sie **ujowo. i z wiekszosci broni jaka posiadaja bambusy. silent mp5 jest fajniutka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, rzeczywiście jest :D. Fajna sprawa z tym zacinaniem broni ( celujesz w gościa 2 minuty ... celownik już na głowie ... wciskasz spust ... a tu pupa, zacięło się xD )

 

Takie coś jak rozłożenie, przeczyszczenie broni by się przydało.

 

Znalazłem dziwną broń, chyba M4 z celownikiem laserowym, celuje się przez taką kropkę zieloną. Na razie z tego korzystam i powiem, że fajnie się strzela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie coś jak rozłożenie, przeczyszczenie broni by się przydało.

LOL x2. Tworcy nawet nie potrafia oddac realiow mechaniki broni a ty piszesz o jej rozkaldaniu. Pewnie bylyby w niej klocki Lego. A wystarczylo zatrudnic 1 (slownie: jedna) osobe ds. broni - chociazby zolnierza, niekoniecznie eksperta. Przeciez dzisiaj produkcja gry kosztuje kilka milionow baksow. Czy konsultant jest az tak drogi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto.

Jak już pisałem wcześniej, to u mnie różnica między dx9 na xp64 a dx10 na vista64 to 10fps średnio, a ~7fps minimum, co przy spadkach do 29 na xp było czasem zauważalne. Teraz na viście tego "problemu" nie ma...

...zawsze też można się nacieszyć promyczkami, jak ktoś lubi ;)

 

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra jest zajefajnie długa, gram juz czwarty dzien (po 3,4 godziny dziennie wieczorkiem). Jeszcze sobie na easy ustawiłem bo granie na hardcorze to było podchodzenie po pare razy do jednej misji - i mam dopiero 27% gry. Wreszcie coś w co mozna dłużej pograć, za to duży plus. Może i niektóre misje są monotematyczne ale mimo wszystko ta gra coś w sobie ma co nie pozwala odejść od niej :)

Co do malarii, sprawdze czy można zejść z powodu nie brania tabletek aczkolwiek wydaje mi się, że to nie kwestia ZEJŚCIA tylko najprawdopodobniej tak jak na początku gry. Upadamy na ziemie po czym budzimy się w chatce (buddy nas ratuje). To ma być raczej przeszkadzacz w grze niż śmiertelne ryzyko, choroba naszego bohatera jest częścią scenariusza. Mój wcześniejszy post głównie tyczył się tego, że przy ostrej jadce również zdarzają się ataki co nie jest fajne (szczególnie na wysokim poziomie trudnosci gdy jesteśmy otoczeni) bo na 98% zginiemy ( na easy problem "nie przeżycia" ostrzału nie wchodzi raczej w gre :) ) O tym że ataki występują również podczas jadki można się przekonać podczas pierwszych 3 godzin gry a nie 15stu minut ;) Rzut okiem na grafikę i na allegro bo przykładowo słońce wygląda jak w Serious samie sprzed 6lat (sic!) albo trawa którą widać po horyzont kręci się razem z graczem :rolleyes:

Edytowane przez apo5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...