Skocz do zawartości
nrl

Far Cry 2

Rekomendowane odpowiedzi

fajny trailer, ale głupia sprawa że nie pokazali wersji PC.

nie podoba mi się tylko że przeciwnicy stoją jak kołki i mają problem z celnością [w tym momencie na myśl mi przychodzi SoF:Payback]

 

Może to jeszcze dopracują. Nie ma co panikować przedwcześnie. We wrześniu się zobaczy. Ale już teraz wiem, że nie będę kupował wersji PC jak ta na X360 chodzi tak płynnie. Szkoda nerwów IMO, a przyjemność z gry to podstawa.Nie ma nic bardziej wkurzającego dla mnie jak spadający framerate.

Edytowane przez Devil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym 53 misje to szukanie robaków i zakładanie na haczyk, a 30 godzin to łowienie i czekanie aż "weźmie" :wink: .Już nie jeden raz się okazało ,że zegarki twórców gier i graczy inaczej czas mierzą...A może wzięli pod uwagę wymagania gry?Jak muli to i czas "zabawy" się wydłuża :lol:

Ale....oby nie przesadzali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.shacknews.com/onearticle.x/53316

 

20 minutowy gameplay , gierka ma mieć 100 misji i przejście ma zająć 50h :wink:

obejrzalem calosc i mam kilka przemyslen.

 

Swiat wyglada naprawde na rozlegly - fajnie.

 

ciekawie zrobione inventory - fajne.

 

a teraz strzelanina .... moze jak polozy sie labska na grze odczucia beda zgola inne ... ale...

patrzenie jak koles biega po mapie i strzela z tych pukawek .... nudzilo mnie to :(

duza roslinnosc zaslania wszystko, widac tylko z ktorej strony padaja strzaly bo widac ogien z luf.

no i ile jeszcze musial sie tych kolesi naszukac i ilu ich wytluc .... <zieeew>

przeciwnicy raczej wola ostrzeliwac z pozycji ktore juz zajeli ( wmurowali ich czy co ) bo ani na moment zaden nie podszedl od tylu a jak juz jakis przybiegl to zginal marnie bo nie chcialo mu sie strzelac ... czyli szary standard w tej kwestii.

 

oczywiscie gra moze sie zmienic przez kilka miesiecy, i to jest tylko 20 minut gry bez jakiegos fabularnego watku wplecionego, ale .... coz, FC2 zapowiada sie jako kolejny fps poprostu. Z bardzo dobra grafika zapewne, ale za duza przewaga tepego strzelania w moim odczuciu. Za duza jak dla mnie, kogos kto strzela w fpp shootery od 94 roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co nowa prezentacja jakiegoś FPSa to przechwalanie sie nad jego technicznymi walorami przez 90% trwania prezentacji... Nudne sie to robi (describable vegetation - pixel accurate: ŁOŁ :lol:). Graficznie prawie jak Crysis ale Crysis (mimo ze nudny) miał przynajmniej Nanosuit który fajnie mówił. Ofc w FPSie najważniejsze jest użycie broni i sama walka a tutaj to nie wygląda jakoś zachęcająco (może na easy grają ? nie wiem - na wcześniejszym gameplay movie walka też słabo wyglądała).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzies bylo ze gra ma posiadac ''ogrom przestrzeni'' az 7x7 km

jezeli to dobrze zrozumialem to lipa

bo taki teren to Ja spenetruje z buta w ciagu 3 godzin :/

Chyba ze owe 7x7km to jedna z kilku map , mam taka nadzieje .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież napisał 7x7 ;]. Z tego wynika 49km kwadratowych ;]. Imo to mało nie jest skoro teren ma być wiekszy niż Oblivion, chociaż tutaj są przecież szybkie pojazdy. No zobaczymy w praniu czy to mało czy dużo ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mowcie co chcecie ,ale jak na cala gre to te 7x7 km bedzie przynajmniej dla mnie za malo

jeszcze gdyby nie bylo pojazdow , to owszem mozna by powiedziec ze jest moze w sam raz albo na styk .

Edytowane przez Mario2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba troche za duzo wymagacie.

Zacznijmy od tego, ze to jest gra FPS a nie dla eksplorerow czy podbijaczy nowych ladow.

W innych grach sa mapy z misjami metr na pol i nikt z tego powodu sie nie zali. Pomijam juz fakt ze kazdy inny fps ma mapy w stylu "fajnie do okola ale i tak mozesz isc tylko jedna droga".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy bylo, ale dla mnie do padlina :/

 

Game Reviews by GamerDE

We are fortunate in this Ubisoft internal meeting, to played the latest games UBI masterpiece "Far Cry 2" version of the XBOX360. The "Far Cry 2" will be taken to a broad audience : African grassland and forest, and thus to stimulate the long-distance adventure. As the meeting time, we play to the test version only about 10 minutes, but including the majority of operational experience elements. This is very exciting for us.

 

First, the boot when the fire jumped out a section of character animation at the beginning.Feeling very good, there is a rave atmosphere of the African grasslands.The beginning has driving, in a small task will be displayed on the map.Ok,We to comment in detail。

 

Graphics Scores: 7.2/10

Games used CE1.5 enhanced version of the engine. Rendering the overall texture, with little difference between FARCRY. In the performance of some the details, the more sophisticated. XBOX360 version only 960×540 resolution, in some combat scenes in the frame out particularly serious. Vision for the game to deal with relatively good. The production model is very bad, all kinds of objects of the model, obviously did not match the logic.May be limitations, textures accuracy is very low, or even people can not tolerate.

 

Sound/Voice/Music Scores: 8.4/10

Game music is very attractive, seems to be in the African grasslands. All kinds of sound effects and the performance of action is appropriate.First-class composer and music, good overall atmosphere of the game.

 

Gameplay Scores: 6.8/10

Game almost no plot, an assignment out on a mission, drove to a looting of villages. In the fire, the enemy AI is very poor. Often not a place to hide out or even death in the corner of a bunker. The lack of challenges.lack of interest. the flames spread in the game almost no use. A flashy set,

 

Operation Scores: 6.7/10

Manipulation feel particularly poor , guns-shooting touch, not very realistic. Very stiff action. A layman like the development of third-rate shooting game.

 

Total Scores:7.6/10

Game Rating:Mediocre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość chronicsmoke

Właśnie miałem to wrzucać a tu screeny

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

 

 

Ale ten review jest wersji na Xboxa 360 na PC tak tragicznie z grafiką i frame ratem być nie powinno ;) Swoją drogą 540 prawie jak full HD : D

Edytowane przez chronicsmoke

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ten review jest wersji na Xboxa 360 na PC tak tragicznie z grafiką i frame ratem być nie powinno ;) Swoją drogą 540 prawie jak full HD : D

Zaryzykuje twierdzenie, zne na iksie 3 razy lepiej wygladal FC-Instincts Predator <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaryzykuje twierdzenie, zne na iksie 3 razy lepiej wygladal FC-Instincts Predator <_<

No wez przestan, kupilem i gralem z godzine i gra lezy na polce. Mega nudna jest. Gra jest brzydka i ma durne osiagniecia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taa dokładnie i ciekawe jaki oni to mają ten "review'" jak gra wychodzi jak sie nie myle 31 września ,więc mogą jeszcze popracować nad tytułem. Pozatym ostani filmik który był pokazany z 360 był płynny i ładny więc niewiem co jest grane...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurna ale te przejaskrawione HDR'y w każdej tera grze walą po gałach, myślałem ze w FC2 będzie lepiej...

latałem ostatnio po puszczy, byłem też w gdańsku, byłem nad morzem(i w ) i za chol.... moje patrzały nie widziały takich przejaskrawień, i nie musiały sie tak męczyć, bo widziany obraz nie był taki przejaskrawiony(różnice obszary ciemne i jasne)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wez przestan, kupilem i gralem z godzine i gra lezy na polce. Mega nudna jest. Gra jest brzydka i ma durne osiagniecia.

Moze trzeba bylo pograc dluzej.

Sorry ale wizualnie FCPredator (o tym byl moj post) nie jest wiele gorszy (o ile w ogole) niz to co pokazano powyzej na screenach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze trzeba bylo pograc dluzej.

Sorry ale wizualnie FCPredator (o tym byl moj post) nie jest wiele gorszy (o ile w ogole) niz to co pokazano powyzej na screenach.

a co na screenach widzisz :lol2: ? po pierwsze screny jakościowo słabe, po drugie widzisz cały gameplay? widzisz udźwiękowienie :lol2: ? itd itp Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co na screenach widzisz :lol2: ? po pierwsze screny jakościowo słabe, po drugie widzisz cały gameplay? widzisz udźwiękowienie :lol2: ? itd itp

No jesli dla ciebie gameplay i udzwiekowienie nalezy do sfery wizualnej (o czym pisalem ja - powtorze po raz kolejny), to faktycznie... " :lol2: "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawie to wygląda, no ale jak to gość kilka postów wyżej napisał, 3 razy lepiej na klocku prezentuje się FC-Instincts Predator :lol: :lol: :lol: :lol:

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawie to wygląda, no ale jak to gość kilka postów wyżej napisał, 3 razy lepiej na klocku prezentuje się FC-Instincts Predator :lol: :lol: :lol: :lol:

Widze, "gosciu", czy moze raczej panie "lol", ze czytanie ze zrozumieniem nadal w cenie? :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...