Skocz do zawartości
nrl

Far Cry 2

Rekomendowane odpowiedzi

"Ojej graficzka i fizyczka nie taka jak w Crysis zaraz sie popłacze ;(". Ja ciach!le jakie lamenty w tym temacie odchodzą to aż głowa boli... Mnie akurat grafika najmniej przejmowała bo na filmikach dobrze wyglądała. Głownie tutaj chodzi o słabe AI (której w recenzji na gol jest świetne... :lol:). Nie wiem skąd macie gre ale ja jeszcze w pl nie moge jej kupić wiec mogę sie domyślać tylko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Ojej graficzka i fizyczka nie taka jak w Crysis zaraz sie popłacze ;(". Ja [ciach!]le jakie lamenty w tym temacie odchodzą to aż głowa boli... Mnie akurat grafika najmniej przejmowała bo na filmikach dobrze wyglądała. Głownie tutaj chodzi o słabe AI (której w recenzji na gol jest świetne... :lol:). Nie wiem skąd macie gre ale ja jeszcze w pl nie moge jej kupić wiec mogę sie domyślać tylko...

 

 

 

 

Trafione, zatopione yuucOm :wink: . Zaczyna się tu robić mały syfek jak na PCLabie.

Lamenty? Na Golu podali cos jeszcze - respawn jako glowna wade. Jakos nie bawi mnie przelazenie "drogi" przez 40 minut , aby wykonac pozniej misje w 15... A tak to , z recki na Golu , wlasnie wyglada. Czyli : brak dobrej grafy w grze praktycznie AD2009 oraz irytujacy gameplay...

 

Co do syfu...no u nas gry nie ma , maja osoby majace "ciotki" oraz "wujkow" w USA...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3127626[/snapback]

Lamenty? Na Golu podali cos jeszcze - respawn jako glowna wade. Jakos nie bawi mnie przelazenie "drogi" przez 40 minut , aby wykonac pozniej misje w 15... A tak to , z recki na Golu , wlasnie wyglada. Czyli : brak dobrej grafy w grze praktycznie AD2009 oraz irytujacy gameplay...

 

Co do syfu...no u nas gry nie ma , maja osoby majace "ciotki" oraz "wujkow" w USA...

Jak prawie zawsze zresztą... po co w soft ładować skoro sprzęt sobie mogę kupić lepszy. Ja palcami nie pokazuje i też nie uogólniam ale taki stan rzeczy mi sie nie podoba. Tutaj trochę "ratuje" niektórych brak dema ale to tylko tyle...

Edytowane przez yuucOm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie jedno czy wam też przy 40fps ruchy bronią są takie ociężałe ? ja odnoszę takie wrażenie.

Mam dokładnie takie samo odczucie. Gra chodzi płynnie ale przez te ruchy myszy gra się dziwnie... Gdzieś na necie wyczytałem, że to może być wina włączonej akceleracji myszy.

 

Co do samej gry hm... powiem tak: ostatnio mało która gra potrafi mnie przyciągnąć do monitora i zatrzymać na dłużej (Crysis dał radę). Far Cry 2 tego nie zrobił, ale w sumie nie oczekiwałem tego po nim. Grafika - chodzi średnio, wygląda średnio. Te "smaczki" jak wyciąganie kul (sic!), naprawa samochodu czy otwieranie drzwi (dlaczego nie mogę ich z buta potraktować...) staje się denerwujące bardzo szybko. Właśnie... ogień jest całkiem fajny, nieźle brzmi jak się robi grilla z bambusów (tych roślinek oczywiście). Fabuła jak to fabuła - kill the bad guy ;)

Dla mnie bez rewelacji, ale to chyba po prostu nie moje klimaty.

 

PS

Proszę nie bić, że gdzieś tam pojawił się Crysis :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie ta gra dużo szybciej chodzi na DX10. Na 1920x1200xAA4 szybciej niż na na DX9 bez AA. Przynajmniej tak jest u mnie na Win2008 x64

Czy ta tendencja utrzymuje się również na kartach ATI?

Może ktoś zrobić porównanie DX9 vs DX10

Edytowane przez krzysiek9920

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam teraztaki problem nacisnalem jakis klaiwsz na kompie przy wlaczaniu gry i mam teraz ja w oknie i za nic w swiecie nie wiem jak zrobic zeby wyswietlala sie na pelnym ekranie wie ktosjak to zrobic ??, w benchmarku mam do wybrania full screeen ale w menu gry juz tego nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to następne,pamiętacie takie ładne uroki pod wodą tu można zapomnieć,czuję się jak bym miał xboxa.Jakim cudem ta gra takie wysokie noty uzyskała za co,tryb misji :kupa:

, Just Cause + domieszka GTA do prawdziwego FPS daleko bardzo daleko

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Far cry to legenda a far cry 2 jedzie tylko na nazwie części pierwszej,zapłaciłem za to 50$ o 25$ za dużo.Szczerze po 4 misjach nie chce mi się kontynuować gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do syfu...no u nas gry nie ma , maja osoby majace "ciotki" oraz "wujkow" w USA...

Chyba takich co robią overtime na torrentach.

Normalnie nóż się otwiera jak pomyślę, ze kupie gre dopiero w pon. gdy dostane kasę o inni łamiący prawo już pogrywają i jeszcze pchają się "na tapetę" :evil: . No f*****g conscience.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba takich co robią overtime na torrentach.

Normalnie nóż się otwiera jak pomyślę, ze kupie gre dopiero w pon. gdy dostane kasę o inni łamiący prawo już pogrywają i jeszcze pchają się "na tapetę" :evil: . No f*****g conscience.

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja napisze coś o grafice, im dłużej gram tym bardziej mi się podoba, jest naprawdę bardzo dobra i wystarczająca, pooglądajcie screeny z kilku ostatnich stron, czy to jest słaba grafa? :wink: ?, nie! to syndrom crysisa :razz: który ma niemal fotorealistyczną grafikę ale ma też swoje wymagania a nowy far cry chodzi mi elegancko, co do fabuły, klimatu itp to potem dopisze muszę dłużej pograć :razz:.

 

 

jest dobrze :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spodziewałem się syfu ale nie takiego... AI wrogów jest gorzej niż denne a cała gra to jakaś wielka pomyłka. Szczerze mówiąc nie ma startu do Crysis'a i nigdy nie będzie mozna porównywać FC 1 z FC2. W jedynce moglismy robić wszystko po swojemu i nie było takiej liniowości jak tutaj.

 

Współczuje ludziom, którzy ją kupili i zmarnowali tyle pieniędzy. ( ja grałem u kumpla, żeby nie było)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak, kolega ma grę od "cioci z hameryki" <_< Wczoraj u niego byłem. Na E4300 3GHz, 2GB Ram, 4850 i zasyfionym systemie, bez AA na Ultra High gra się bardzo przyjemnie (tak że nie ma przycięć) ale jest jest jedno "ale" - po włączeniu AA x8 (chyba taki jest tam max) wydajność spada. Przy obracaniu myszką przycina (takie powiedzmy ostre smużenie), bez ruszania jest ok, może monitor nie wyrabia (IBM sprzed 8 lat - LCD)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam teraztaki problem nacisnalem jakis klaiwsz na kompie przy wlaczaniu gry i mam teraz ja w oknie i za nic w swiecie nie wiem jak zrobic zeby wyswietlala sie na pelnym ekranie wie ktosjak to zrobic ??, w benchmarku mam do wybrania full screeen ale w menu gry juz tego nie ma

 

 

3127780[/snapback]

Czy ktoś łaskawie mi odpowie na mój poprzedni post ? Działa wam 5.1 ? Bo u mnie tylko sterero :/

 

mi dziala 5.1 super od poczatku, Realtek ALC889A

Edytowane przez Cmx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto to powiedział ze to ma być pogromca Crapsisa ? ;] Wy tak zakładaliście chyba patrząc tylko na obrazki. Omg widać ze grafa to dziś motyw przewodni. "Ojej" nie bede mógł beczuszkami sie pobawić :<, blablabla. Od początku było wiadomo ze i fizyka i grafika bedzie lepsza w Crysisie... Ta gra to krap (pewnie) głównie przez AI i nude. Ja tylko patrze jak "scena" mp sie rozwinie i czy w ogolę sie rozwinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wolę iść do sklepu i kupić za zarobione pieniądze pełną wersję bo i tak jest to najlepszy fps na xboxa :) Troszkę bardziej się wtedy docenia grę (każdą) jak się za nią zapłaciło ;) Dobrze że mam za stary sprzęt na crysisa - będę mógł się w pełni delektować far cryem bez psioczenia przynajmniej na grafikę (która swoją drogą nie jest zła 0_0) a i tak najbardziej interesuje mnie technologiczny aspekt tego engine'u (palenie trawy/drzew/chat, zmienne warunki pogodowe) 50 km2 bez loadingu. Ahh już jutro pensyjka ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...