Skocz do zawartości
nrl

Far Cry 2

Rekomendowane odpowiedzi

LPKorn3324

Ale w tematach "must have" gowniarstwo zaczyna przeginac - wali pod siebie przed wydaniem w US&A jaki to bedzie zajebisty tytul, pozniej juz na podstawie warezow opierdala finalna wersje jaka to jest dupna zeby nie napisac mocniej.

Najkrotszy komentarz jaki sie cisnie to "grajcie nie ciach!lcie" jak sie nie chce czekac na pudelko ( jesli w ogole kupia ). Ale jak ktos jest tepy i musi miec pirata to nie wierze w subtelne podejscie do sprawy wymagan.

 

Za wulgaryzmy przepraszam ale taka oblude ciezko mi zniesc.

 

@ifrin

Jak wziales to do siebie to trudno. Bylo skierowane w proznie tego tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowane, sprawadzone, jest średnio, szkoda, troszke si zawiodłem na tej grze :/ Mógłby ktos zapodać screeny porównawcze z wersji dx9 i dx10?

 

/edit: ok jużniewazne, znalazłem : http://forums.guru3d.com/showpost.php?p=28...mp;postcount=10

Zapodam jeszcze własne screeny z gry. Ustawienia: 1680x1050, Ultra High, AAx4

 

DX9

Dołączona grafika

 

DX10

Dołączona grafika

Edytowane przez XvAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XvAK

Ocena: 0

Zobacz profil

Dodaj jako znajomego

Wyślij wiadomość

Znajdź tematy użytkownika

Znajdź posty użytkownika

 

post Dzisiaj, 13:39

Post #572

 

 

Uczestnik

 

 

Grupa: Stały użytkownik

Dołączył: 3-grudzień 06

Skąd: Rzeszów

 

3DMark01: n/a

3DMark03: n/a

3DMark05: n/a

3DMark06: 11344

A gry w Polsce nie ma , premiery nie bylo , steam to cos ponad 200 zl...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gry w Polsce nie ma , premiery nie bylo , steam to cos ponad 200 zl...

Nie pomyślałeś o tym, że niektórych stać na takie wydatki?

 

Kilka screenów z gry:

Dołączona grafikaDołączona grafika Dołączona grafikaDołączona grafika Dołączona grafikaDołączona grafika Dołączona grafikaDołączona grafika Dołączona grafikaDołączona grafika Dołączona grafikaDołączona grafika Dołączona grafikaDołączona grafika Dołączona grafikaDołączona grafika Dołączona grafikaDołączona grafika Dołączona grafikaDołączona grafika Dołączona grafikaDołączona grafika

Edytowane przez XvAK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

XvAK

to nie będzie problemu z pokazaniem czegoś takiego

No proszę, i to jest dobra postawa :). Jeden odważny, inni tylko gadają.

 

Żeby nie było OT, to zadaję jeszcze raz to samo pytanie, bo Orgiusz przy okazji i to zmiótł. Czy wydana u nas wersja FC 2 będzie zabezpieczona DRM?

Edytowane przez mortex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam komputer "tylko bez śmiechu": Athlon barton 2500+ XP,2 GB ramu, Geforce 7300GT 256MB ddr3,Windows XP SP2, chieftec 350W,sterowniki orginalne a później najnowsze. Brother's in arm's hell's highway śmiga na średnich,Crysis Warhead śmiga na średnich,COD4 na średnich i tu pojawia się problem FarCry2 nie chce nawet się odpalić za to na laptopie C2D 2,00Ghz,3GB ramu, Geforce 9200m GS działa bez zarzutu na średnich ustawieniach.Wyświetla się komunikat: "Aplikacja nie została właściwie zainicjowana(0xc000001d).Kliknij .....Co może być przyczyną,aha ta sama wersja gry jest na lapie jak i stacjonarnym.Z góry dziękuję za odpowiedźi przepraszam za tamten post.Do Shooter tak mam zainstalowane i dalej nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam komputer "tylko bez śmiechu": Athlon barton 2500+ XP,2 GB ramu, Geforce 7300GT 256MB ddr3,Windows XP SP2, chieftec 350W,sterowniki orginalne a później najnowsze. Brother's in arm's hell's highway śmiga na średnich,Crysis Warhead śmiga na średnich,COD4 na średnich i tu pojawia się problem FarCry2 nie chce nawet się odpalić za to na laptopie C2D 2,00Ghz,3GB ramu, Geforce 9200m GS działa bez zarzutu na średnich ustawieniach.Wyświetla się komunikat: "Aplikacja nie została właściwie zainicjowana(0xc000001d).Kliknij .....Co może być przyczyną,aha ta sama wersja gry jest na lapie jak i stacjonarnym.Z góry dziękuję za odpowiedźi przepraszam za tamten post.Do Shooter tak mam zainstalowane i dalej nic.

Strzelam - gra wymaga CPU z instrukcjami SSE(2).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam komputer "tylko bez śmiechu": Athlon barton 2500+ XP,2 GB ramu, Geforce 7300GT 256MB ddr3,Windows XP SP2, chieftec 350W,sterowniki orginalne a później najnowsze. Brother's in arm's hell's highway śmiga na średnich,Crysis Warhead śmiga na średnich,COD4 na średnich i tu pojawia się problem FarCry2 nie chce nawet się odpalić za to na laptopie C2D 2,00Ghz,3GB ramu, Geforce 9200m GS działa bez zarzutu na średnich ustawieniach.Wyświetla się komunikat: "Aplikacja nie została właściwie zainicjowana(0xc000001d).Kliknij .....Co może być przyczyną,aha ta sama wersja gry jest na lapie jak i stacjonarnym.Z góry dziękuję za odpowiedźi przepraszam za tamten post.Do Shooter tak mam zainstalowane i dalej nic.

stary procek, nic nie zrobisz, tylko wymiana :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sprawie spieprzonego FOVa to tutaj jest bardzo proste rozwiązanie http://www.widescreengamingforum.com/forum...p=143018#143018

 

Przed Dołączona grafikaDołączona grafika Po Dołączona grafikaDołączona grafika

 

Przed Dołączona grafikaDołączona grafika Po Dołączona grafikaDołączona grafika

 

U mnie ładnie działa, polecam.

 

Update: wersja 2.0 (ze strony autora)

 

http://tocaedit.com/forum/dload.php?action...amp;file_id=121

Edytowane przez Sivy(R)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne,

 

FarCry 2 odpalił mi na moim komputerze. Nie dość, że odpalił to jeszcze całkiem nieźle śmiga. Instalacja bez problemowa, pierwsze odpalenie i zostałem powitany fajnym komunikatem :P

 

Your Video card is too old. Please update them

, czy jakoś tak. Kliknąłem OK i gra odpaliła. Do wymagań gry podszedłem z dystansem. Spodziewałem się klatkowania, Od razu przestawił wszystkie opcje na LOW i rozdzielczość na 800x600. Gra wyglądała i chodziła źle. Zauważyłem, iż karta graficzna w ogóle się nie nagrzewa, odpaliłem grę ponownie ustawiłem grafikę na MEDIUM/LOW i rozdzielczość 1024x768. Grafika poprawiła się niesamowicie, a gra wcale nie zwolniła. Gdy chodzę, jeżdżę, podziwiam widoki, to uzyskuje stabilne 35fps, podczas "akcji" mam około 25fps, trochę słabo.

 

Mam pytanie, czy to procesor nie domaga ? 1024x768 całkowicie mnie zadowala.

Edytowane przez Stachuuu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie osobiście powiązanie jest żadne - jedynie nazwa, czy na korzyść ? za krótko gram by ocenić ostatecznie, lecz jedno mogę powiedzieć Far Cry by mniej "monotonny". W Far Cry 2 jak na razie po paru h grania - idź tam zabij i wróć z powrotem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak oceniacie powiązanie między FC a FC2 ? czy ktoś kto nie miał przyjemności z FC odczuje taką samą radochę co ten który grał?

Nie ma powiązania. Nazwa "Far Cry 2" najprawdopodobniej nadana została tylko dlatego, że gracze pamiętają "Far Cry" i tym prędzej pobiegną do sklepu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem stary FC jak na swoje czasy byl lepszym produktem

niz obecny FC2 pod koniec 2008 roku :/

niedorobione A.I bycmoze takie same lub gorsze niz w starym FC

nieciekawe misje ,monotonia czas zmienic chyba zaloge tworzaca ta gre

na szczescie niedorobki nadrabia grafika na calkiem wysokim poziomie

Dołączona grafikaDołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypadkiem smigałem po stronie Game AMD i natknąłem się na pewien program, mianowicie: AMD Fusion, poczytałem, okazuje się ze programik optymalizuje system i procesor do uzyskania najwyższej wydajnosci, wiec pobrałem i zainstalowałem.... WNIOSKI? A prosze bardzo: Far Cry 2 na moim sprzęcie [A64 X2 5000+, GF8600GTS, 4GB DDR2 RAM] działa o średnio 10 FPSów szybciej [czasami tylko o 5, a czasami aż o 15 FPSów]. Więc jak dla mnie ogromne i bardzo pozytywne zaskoczenie!

 

Polecam zainstalować i podzielić się swoimi spostrzeżeniami!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...