Skocz do zawartości
nrl

Far Cry 2

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś odpaliłem FC2 na HD4850 :D. Doznałem porażenia graficznego. Tak pięknej gry to ja jeszcze nie widziałem.

 

Zabawa z ogniem, RPG, Granaty, wybuchy. Super. Jak dla mnie najlepszy FPS w jakiego dane mi było pograć. Czemu mój GF7300GT nie potrafi wyświetlić płynnie takiej grafiki :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś odpaliłem FC2 na HD4850 :D. Doznałem porażenia graficznego. Tak pięknej gry to ja jeszcze nie widziałem.

 

Zabawa z ogniem, RPG, Granaty, wybuchy. Super. Jak dla mnie najlepszy FPS w jakiego dane mi było pograć. Czemu mój GF7300GT nie potrafi wyświetlić płynnie takiej grafiki :P

Najlepszy fps bo fajna grafika? Fajnie masz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pewnie Cryśka też Ci sie podobała...

 

A pomijając oczywiście rewelacyjną grafę to chciałem zapytać czy nowy FC potrafi zaskoczyć tak jak stary? I czy napięcie jakoś sie rozwija jak w pierwszej czy raczej cały czas idź-zabij-idź dalej-włącz.........

Edytowane przez artuditu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzieś widziałem filmik, na którym NPC biegł z kałachem w stronę przeciwną(!) do gracza, strzelając. A gracz mimo to obrywał :lol:

 

To jeden z najwspanialszych Bugow tej gry . :) Brava dla calego teamu tworzacego gre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajechalem na lewy gorny skrawek mapy (petro cos tam). Wybilem wszystkich (prawie), ide na tyly tam gdzie stoi buggy. Patrze koles z karabinem, celownik na czerwono sie swieci. Laze kolo niego, a on nic. To bach kulke w leb. Mialem juz ze 3 takie przypadki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiści FC2 kojarzy sie najbardziej ze... STALKERem. Przytlaczajacy klimat, wyblakle kolory.

 

Czy nie ma innego sposobu na dostawanie sie do okreslonych unktow jak tylko jazda do nich? Wkurzajace jest jak po raz kolejny musze rozwalic spora ilosc NPCow, ktorych dopiero co wybilem. Dokladnie jak w STALKERze :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 'hardkorze' przeciwnicy strzelają przez drzewa i ściany, czasami mają też tendencję do biegnięcia w którąś stronę, powrotu do miejsca początkowego i wtedy dopiero decydują się do strzelać :D

 

sylwester?

post-111366-1225053176_thumb.png

 

i taki ładny wschodzik

post-111366-1225053219_thumb.png

 

autobusy służą do transportu...

ps. jesli ktos nie wie to aby pozbyc sie blokad wystarczy wybic wartownikow i ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> amunicje co spowodu ze blokada zamieni sie w skladzik

To nie działa, przykładowo: wybijam sobie cały posterunek, zabieram ten cały syf, odwracam się plecami, idę kilka kroków przed siebie, patrzę w stronę posterunku a tam znowu pełno luda! Coś tu jest nie tak... Edytowane przez Barthezzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie. frajerzy znowu sie pojawiaja. ja juz po prostu ich olewam i nie sile sie na czyszczenie posterunkow. zrezygnowalem tez z pokonywania dluzszych tras samochodem. wole jechac busem :)

tak akt 2 to inne tereny. a w zasadzie inna mapa po teren taki sam :D mimo to gra nadal nudna :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee a ten drugi akt to kiedy sie zaczyna ? Nikomu z Was nie wiesza sie giera tak jak mi i ludzikom z forum ubisoftu ? U mnie wywala co 40-45 min BSOD/pulpit lub zamarza obraz a dzwiek jest nadal tak jak by gra dalej sie toczyla. Ostatnio wywalila po 10 min, jak niechcacy rzucilem granatem. Wykrzaczyla sie w momencie wybuchu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Harry Lloyd

Ktoś tu dawał linka do jakiegoś fixa FoV - czyli mam rozumieć że domyslnie nic nie zyskujemy w rozdziałce 16:9 (16:10) a obraz jest rozciągany? To giga lol chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś tu dawał linka do jakiegoś fixa FoV - czyli mam rozumieć że domyslnie nic nie zyskujemy w rozdziałce 16:9 (16:10) a obraz jest rozciągany? To giga lol chyba.

Nie jest rozciagany, jest uciety wzgledem 4:3. Sam nie wiem czy to lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcecie przepis na długą grę? Każ playerowi d***ć na drugi koniec mapy za każdym razem gdy bierze nową misję :).

I także po raz setny wybijaj obstawę na posterunku, bo przecież pokłady wojaków są nieskończone.

Dobrze, że łaskawcy dali samochody bo jak nie to pewnie mogliby się chwalić jedną z najdłuższych gier w historii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że łaskawcy dali samochody bo jak nie to pewnie mogliby się chwalić jedną z najdłuższych gier w historii.

no z braku pojazdow zawsze mogli dac opcje dosiadania zebry na ten przyklad :D

ogolnie imho tytul to crap straszny i juz wole odpalic starego FC, jak juz musze pograc w "serie" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem...pograłem..>Blizej temu do TDU niz do FC... :damage_wall: :damage_wall: czy to jezdzenie sie skonczy?

Ja wiem ze temat na czasie, ale wolalem do mutanta strzelac niz do murzynów (co oni zmówili się z twórcami resident evil?), niedlugo bede bal sie sapera odpalic (bo mi murzyn wyskoczy)

Grafika ladna i czekam tylko na mozliwosc kilowania zwierzyny;) zrobie sobie z tego Wild Huntera;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A najlepsze jest to ze kazdy quicksave robi sie w osobnym pliku ;) I tak po kilku h grania folder z saveami zajmowal mi ponad 300mb. Fajnie z ich strony ze nie przewidzieli dla quicksavea jednej "pozycji" na liscie

ta. wczoraj patrze, ze mi miejsce z partycji znika. szukam, a tam sejwy FC2 zajmuja ponad 2GB. szok normalnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A najlepsze jest to ze kazdy quicksave robi sie w osobnym pliku ;) I tak po kilku h grania folder z saveami zajmowal mi ponad 300mb. Fajnie z ich strony ze nie przewidzieli dla quicksavea jednej "pozycji" na liscie

Tak samo miałem w Crysisie ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...