Skocz do zawartości
nrl

Far Cry 2

Rekomendowane odpowiedzi

tylko szanowni panstwo :) ,nawet jesli ktos gdyba czy jego sprzet uciagnie czy nie nowy engine farcry, niech nie zapomina ze byl robiony juz pod shadery 4.0 ktore udostepnil microsoft razem z direct x 9L , tak wiec aby zobaczyc wszystko na maxa potrzebna jeszcze jest nowa karta z obsluga nowego directa ,zreszta pisalem juz o tym w jakims innym topicu na temat tego filmiku , co do ulepszonego directa microsoft po nacisku ze strony powaznych developerow postanowil udostepnic nowe shadery 4.0 ,ktore oczywiscie znajda sie w nowym windowsie vista ,jednak do directa 10 oprucz shadera 4.0 zostana dolaczone jeszcze inne na razie nie znane mi elementy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie kapitalne....

 

Czekam aż ktoś wreszcie wpadnie na pomysł stworzenia gry na podstawie "Parku Jurajskiego"....ten silnik by można by tam wykorzystać :)...ale to tylko marzenia...

 

co nie zmienia faktu że coby nie wyszło będzie kapitalnie wyglądać :P

1657436[/snapback]

 

Ma wyjść coś ala na podobe!

W cda była zapowieć!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie pomyślaleś że ten "programik" przyda ci sie puźniej ? ;O

Oj mi się raczej puźniej nie przyda.

Ale ściągnę go i zostawię na później...

 

Kurcze ciekawe jak będzie FC 2 stał z wymaganiami. Pewnie będą niższe niż Crysis'a. Screeny przepiękne ale do Crysisa nie można porównywać ;)

Edytowane przez Majkel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Screeny przepiękne ale do Crysisa nie można porównywać ;)

to są arty i nie są piękne - oczywiście wolno ci mieć swoje zdanie tak ja mnie moje ( uprzedzając )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to są arty i nie są piękne - oczywiście wolno ci mieć swoje zdanie tak ja mnie moje ( uprzedzając )

To inaczej - arty Crysis'a były ładniejsze niż FC 2 :P Ale zobaczymy. Coś czuję, że to będzie konkurencja jakiej jeszcze nie było :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest tak. Crysis robią twórcy Far Cry'a, czyli jest to tak jakby jego następca. A Ubi robi Far Cry'a 2 z takiej przyczyny, że CryTek sprzedał prawa do nazwy Ubi przy okazji 1 części Far Cry'a ;) Ale w sumie obie gry będą kontynuowały to co było w 1 części, tylko że każda na swój sposób :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

djcasey - prawa do tytułu Far Cry ma Ubisoft - dlatego też Far Cry będzie odrębną prdukcją, wydawaną przez Ubisoft (nie wiem kto będzie to tworzył). Natomiast twórcy Far Cry czyli CryTek, praw takowych nie mieli więc ich tytuł będzie nazywał się Crysis, a wydawcą będzie EA. Ktoś już w tym wątku chyba to wyjaśniał.

 

Edit: trochę się spóźniłem :)

Edytowane przez emte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba cry-engine 2...

 

Mimo wszystko, chyba bardziej mi sie spodoba Crysis. Ja tam wolę ufoludów, niż mutantów.

 

Poza tym, FC2 nie bedzie robiony przez Cryteka, więc równie dobrze moze wyjsc z niego taki średniak, jak FC: Predator albo Instincts.

Edytowane przez MaZZeo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam bardziej zastanawia o czym bedzie FC2. Imo w jedynce wszystko było wyjaśnione ;d. Ciekawi mnie też czy akcja bedzie nadal sie rozgrywała na wyspach (pewnie tak). Zobaczymy jak z tym bedzie bo imo więcej FPSów na horyzoncie (Crysis, CoD4, MoH:AA, Bioshock) tym lepiej ;].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba cry-engine 2...

 

Mimo wszystko, chyba bardziej mi sie spodoba Crysis. Ja tam wolę ufoludów, niż mutantów.

 

Poza tym, FC2 nie bedzie robiony przez Cryteka, więc równie dobrze moze wyjsc z niego taki średniak, jak FC: Predator albo Instincts.

Chyba jednak nie. Cry Engine 2 to Crysis, Far Cry 2 nie ma powiązania z Crysis'em.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak nie. Cry Engine 2 to Crysis, Far Cry 2 nie ma powiązania z Crysis'em.

Na oficjalnym forum można wyczytać, że UBI kupiło prawa do CryEngine1, ale ludzie powątpiewają w to, czy zostanie on użyty.

 

Na GT za to, jakiś czas temu pojawiły się filmy z pokazem własnego silnika UBI, na którym rzekomo ma być FC2.

 

Abstraciach!ąc, wstyd się przyznać, ale nie grałem jeszcze w FC1 - muszę nadrobić :).

Edytowane przez Vennor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...