Skocz do zawartości
nrl

Prince Of Persia 4

Rekomendowane odpowiedzi

A podobno mial to byc koniec Prince of Persia :]

I tak powinno być ;]

Liczyłem na to, że ubi poprzestanie na wydawaniu coraz to nowszych odslon księcia...ale tu jednak dzis dowiaduje sie o czyms innym (o wycieku z ftp'a ubi...).

 

Jedno jest pewne, będzie opowiadac gra o czyms innym, bo sprawa z piaskami juz sie zakonczyła.

 

Szkoda...lepiej jakby zajeli sie nowymi projektami albo wzieli sie w końcu za BG&E II...a nie nowym Princem.

 

Mimo, że jestem wielkim fanem i wielbiciem serii (od jej początków) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O mOJ bOzIe!!!11 NiEeeE jeSt MrOczNIe!!!!11111

Nie rozumiem tego negatywnego nastawienia do wszystkiego co nowe/inne, a przy tym jednoczesne narzekanie, ze developerzy caly czas podaja nam to samo, nikt nie decyduje sie na nowe, niesprawdzone pomysly. IMO odswiezenie nowemu ksieciowi sie przyda, poza tym cell-shading duzo maskuje i nie zbyt wielkim nakladem mocy mamy naprawde niezla grafike i efekty (vide dbz nowy). Ja zacieram rece, moze wyjsc z tego cos fajnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada sie bardzo smakowicie :)

Ano grafika jest piekna :) Chociaz ja akurat wielbicielem serii nie jestem (tzn. ostatni raz jak w to gralem to uzywalo sie tam amigowego joysticka :D ), ale cieszy mnie ze chociaz czesc developerow odchodzi od fotorealistycznej grafiki , ktora po latach budzi smiech na sali.

 

A taki PoP czy Valkiria czy Okami pozostaja ladne mimo uplywu czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O mOJ bOzIe!!!11 NiEeeE jeSt MrOczNIe!!!!11111

Nie rozumiem tego negatywnego nastawienia do wszystkiego co nowe/inne, a przy tym jednoczesne narzekanie, ze developerzy caly czas podaja nam to samo, nikt nie decyduje sie na nowe, niesprawdzone pomysly. IMO odswiezenie nowemu ksieciowi sie przyda, poza tym cell-shading duzo maskuje i nie zbyt wielkim nakladem mocy mamy naprawde niezla grafike i efekty (vide dbz nowy). Ja zacieram rece, moze wyjsc z tego cos fajnego.

 

Z początku też byłem negatywnie nastawiony do tej grafiki, ale po przejściu trzech części na tym samym silniku, kolejna już by mnie przynudzała. Na obrazkach jednak prezentuje się to naprawdę znakomicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

niestety nie moge strawic wygladu nowej postaci,sama grafika wporzo,ale bohater wyglada badziewnie-i faktycznie troszkie za kolorowo jak dla mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prince of Persia: Next Gen E3 2008: Developer Walkthrough Pt. 1 - http://www.gametrailers.com/player/36532.html

 

Prince of Persia: Next Gen E3 2008: Developer Walkthrough Pt. 2 - http://www.gametrailers.com/player/36543.html

 

Nie mam wątpliwości, jeden z najlepszych tytułów tego roku. :razz:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No gosc ktory opowiada o nowym popie, gadam z taka pasja, ze normalnie prawie mu uwierzylem we wszystko co zapowiada :] . Jak narazie wyglada swietnie, mam spore nadzieje co do tego tytulu.

 

 

 

[lol]no ale gra i tak bedzie do [gluteus maximus] bo NiE jEsT MrOcZnIEeeEeEeeEee!!!!!!!1111111111[/lol]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość dragonlore

nowy Prince zapowiada sie naprawde na swietna gre.

 

technicznie wykonany jest wrecz perfekcyjnie-swietnie dobrane kolory, znakomita animacja postaci, ogolnie bohaterowi doszlo troche nowych ruchow i wlasnie one beda stanowili trzon rozrywki.Ogolnie gra sie bardzo przyjemnie, choc moga byc trudniejsze momenty gdzie przyda sie swietna synchronizacja w czasie.Jedno co mi sie nie podoba to fakt ze nie mozna zginac, bo zawsze lecacego na zlamanie karku ksiecia w pore zlapie nasza pomocnica.

 

Ta gra bedzie hitem to raczej pewne- na pierwszy rzut oka robi takie wrazenie, ja ja wpisuje na liste ale platyny bo w czasie premiery napewno nie kupie,jednak cala reszta fanow PoP powinna juz dzisiaj stanac w kolejce ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba pierwsza recka: IGN - 9.3 (Outstanding)

 

Presentation - 9.0

A well-told fairy tale that has a considerable amount of backstory for those interested.

 

Graphics - 9.0

A beautiful and imaginative world that looks incredible covered in Corruption or dandelions. A true achievement in artistic design.

 

Sound - 8.5

The music is fantastic and the enemy voices are handled well. The Prince comes off as a bit too much of a jerk and some of his lines feel a bit forced.

 

Gameplay - 9.0

A few minor issues, but the experience itself is one that every gamer should experience.

 

Lasting Appeal - 8.5

The main adventure can be completed in less than 10 hours, but it will take some extra time if you hunt down all the Light Seeds. Unlockable skins add some fun to a second playthrough.

Kolejny must have? ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, oglądając gameplay to widzę, że developerzy trochę "odlecieli". Niezłe matrixy odchodzą chociażby podczas walki tzw. "10 minut akrobacji - 3sekundy ataku" NIEMNIEJ gra zapowiada się na świetnie opowiedzianą historię w przepięknej oprawie graficznej - co potwierdza chociażby ocena na IGN. Napewno się zaopatrzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i listonosz postanowił przynieść mi nowego PoP. Pograłem może z 10 minut. Grafika ciekawa ale przynajmniej na razie szału nie ma, zapowiedzi, arty, filmiki wygladały mocno okazalej. Jeśli chodzi o samą grę to to samo co znamy z serii czyli skakanie bieganie po ścianach i od czasu do czasu walka. Z oceną wstrzymama się aż fabuła się rozwinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...