Skocz do zawartości
nrl

Prince Of Persia 4

Rekomendowane odpowiedzi

Mimo wszystko mogli jednak dać normalny silnik z lepszą grafiką niż poprzednie części. Skoro gameplay nie wiele się zmienił to ten "kreskowy" charakter gry to tylko IMO tło. Liczyłem, że gameplay się też zmieni odpowiednio. Że czymś nas zaskoczą. No ale czekam aż ktoś coś jeszcze napiszę o grze. Może potem się rozwinie. Muszę to wiedzieć, bo do GOW2 planuje dokupić na święta jeszcze jakaś grę. Wolałbym nie wydać pieniędzy w błoto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i listonosz postanowił przynieść mi nowego PoP. Pograłem może z 10 minut. Grafika ciekawa ale przynajmniej na razie szału nie ma, zapowiedzi, arty, filmiki wygladały mocno okazalej. Jeśli chodzi o samą grę to to samo co znamy z serii czyli skakanie bieganie po ścianach i od czasu do czasu walka. Z oceną wstrzymama się aż fabuła się rozwinie.

A jak z poziomem trudnosci i dlugoscia rozgrywki ?

Bo z tym podobno za dobrze nie jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak z poziomem trudnosci i dlugoscia rozgrywki ?

Bo z tym podobno za dobrze nie jest.

 

Kolega włączył na 10 min, a Ty się pytasz o długość gry... hehe

 

Jako fan poprzednich wersji na pewno zakupie. Szkoda, że jest Cellshading, ale jakoś przeżyję. Gra na pewno będzie mi się podobała, bo tu chodzi o grywalność

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie oglądam creditsy tej gierki i... muszę przyznać że bardzo przyjemnie mi się grało :D

 

Grafika baśniowa, śliczne kolory, płynna animacja (zarówno pod względem fps jak i ruchów Księcia), świetna muzyka. Gra relaksuje i odpręża, po opanowaniu ruchów księcia praktycznie zero frustracji - wesoło skaczemy sobie do przodu, a gdy podwinie nam się noga, Elika podaje pomocną dłoń i zaczynam sekwencję od początku - mnie takie coś odpowiada.

 

Minusy?

- na początku ruchy Księcia wydawały się ociężałe, trzeba się przyzwyczaić

- niektóre rozmowy pomiędzy parą bohaterów są żenujące, ale mimo wszystko wybaczam, bo się z tą dwójką zżyłem :)

 

IMO 9/10! Bez przełomu, ale gra jest świetna i nie ma za bardzo do czego się przyczepić, za to radochy sporo... no, 10 godzin :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...