Skocz do zawartości
Gość hooded man

N - Telewizja Nowej Generacji

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tylko tak zaznacze, że w tym roku rusza rownież Cyfra+ w HDTV i tam bedzie HBO/HBO2 i inne wartosciowe kanaly ;)

I bardzo dobrze. ;] Pewnie gdyby nie 'n' to czaili by sie jeszcze ze dwa lata z wprowadzeniem HDTV. :P Teraz czekac na posuniecie ze strony PC. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze. ;] Pewnie gdyby nie 'n' to czaili by sie jeszcze ze dwa lata z wprowadzeniem HDTV. :P Teraz czekac na posuniecie ze strony PC. ;]

Podobno Cyfra+ juz od dluzszego czasu testowalo HDTV.

W przyszlym roku ma ruszyc Video-on-demand oraz Personal Video Recorder. Tak naprawde to niewiele wiadomo na temat HDTV w wykonaniu Cyfry+, albo sa daleko w lesie, albo dobrze sie maskuja ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Za ile beda ME 2008 ? :)

Poprzednie MS ogladalem w hdtv, niestety jeszcze na monitorze ale ogladalem :)

Jak teraz za pare zlociszy moge miec kanal scfi i discovery normalnej jakosci to jestem za. Czas kupic foking big tv jak to mowili w transpoting i cieszyc sie jakoscia. Filmow troche juz tez zebralem w 720p i 1080, nie wiem z czego jeszcze bede je odtwarzac na tv ale cos wymysle. Kusi mnie amoi 37" ale to jednak troche maly ekran, za to to 1920x1080 jedyny telewizor ponizej 8K.

 

Na Cyfre+ nie ma co liczyc moim zdaniem, w naszym kraju maja w [gluteus maximus] za przeproszeniem klientow.

PC nie ma sensu nadawac w hdtv bo wydaje mi sie ze odbiorcami sa osoby, ktore nie maja dochodow na tyle zeby kupic telewizor.

Mowie to z powodu repertuaru polsatu. Obraz do bani jest rowniez. Oni raczej nie maja sprzetu do takiego krecenia chocby wiadomosci. Co innego tvn. BTW to ktos sie czy karty dvb-s2 sa juz zgodne z nowymi PCI? Bo producenci nie odpisuja mi na maile.... :sad: SkyStar2 nie dziala na mojej nowej mobo niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko tak zaznacze, że w tym roku rusza rownież Cyfra+ w HDTV i tam bedzie HBO/HBO2 i inne wartosciowe kanaly ;)

HBO i HBO2 w HDTV to jeszcze nie w tym roku, na razie testują C+ Sport w HD. Ponadto nie ma się czym podniecać, bo C+ korzysta z tunerów mających ponad 10 lat (:D) także przejście na HDTV będzie ciężkie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi sie nasuwa takie spostrzezenie: typowa polske mentalnosc. zamiast cieszyc sie, ze idzie cos nowego, ze bedzie wieksza konkurencja, to narzekanie, ze po co to, na co to komu, ze za drogo, ze pakiety niedobre... zmusza was ktos do kupna? popatrzcie na to z drugiej strony: zwykle telewizory moze stanieja, bo w modzie beda HDTV ;)

 

BTW: zaden z mych postow w tym temacie nie czepial sie Ciebie Kaeres nawet posrednio. to tak, zeby nie bylo, ze cos komus zarzucam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mi sie nasuwa takie spostrzezenie: typowa polske mentalnosc. zamiast cieszyc sie, ze idzie cos nowego, ze bedzie wieksza konkurencja, to narzekanie, ze po co to, na co to komu, ze za drogo, ze pakiety niedobre... zmusza was ktos do kupna? popatrzcie na to z drugiej strony: zwykle telewizory moze stanieja, bo w modzie beda HDTV ;)

 

BTW: zaden z mych postow w tym temacie nie czepial sie Ciebie Kaeres nawet posrednio. to tak, zeby nie bylo, ze cos komus zarzucam.

No a co bys oczekiwal? Pisuary wygraly wybory.

Narzekanie i czekanie az panstwo da za darmo to norma w tym kraju. Pracowac nikomu sie nie chce bo sie nie oplaca.

Kazdy woli narzekac zamiast ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> sie za robote.

Teraz telewizory hdtv sa dostepne dla ludzi pracujacych.

I oni kupia ntv sobie. I to mnie cieszy, wreszcie cos dla pracujacych a nie tylko dla oczekujacych.

Postem rowniez nikogo nie chce obrazic a zwlaszcza Kaeresa, ktorego posty lubie czytac na tym forum.

Telewizor jest potrzebny teraz do gier (x360) i do telewizji. Teraz naprawde to juz sensowny zakup.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, skupmy sie na faktach. Wielu zgodnie mowilo, ze zasuwa wraz z premiera po to cacko.

Czy jedna chociaz osoba ma dekoder ntv ?

Chce wiedziec wreszcie jakie sa fakty bo narazie to teoria.

Dzieki Przemol za slowa uznania, prawie sie rozplywam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chyba jednak wybiore CP ponieważ jak dla mnie wychodzi taniej i za 99zł mam dekoder na własnośc (musze sie jeszcze tylko zorientować na ile podpisywana jest umowa)... co do n to bardzo zainteresował mnie cennik odszkodowań http://slimak.onet.pl/_m/specjalne/cennik1.pdf więc panowie uważajcie zeby nie uszkodzić swojego "npudła" bo w najgorszym wypadku możecie zapłacić nawet 2k zł ;)

Edytowane przez -=KAX=-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak piszą na niektorych forach dekodery są juz w sklepach i czekają na chętnych :)

U mnie w miescie ~25.000 mieszkancow, jest w Avansie, i Media Expercie, takze w wiekszych miastach napewno tez.

i ma juz ktos N w domu?

Wlasnie takze niecierpliwie oczekuje, na kogo kolwiek wrazenia z nabycia tej nowej TV... W ogole wrazenia z tak slawnego teraz HDTV :>, dekodera, wszystkiego ogolnie :). Edytowane przez st1ch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie posiadałem żadnego dekodera, ale to niestety się zmieni za parę miesięcy. Moja pytanie brzmi:

 

- mając np. 4 tv w domu to musze do każdego z nich kupić dekoder?

- czy kupując jeden dekoder i dzieląc go na parę tv to i tak mogę oglądać jeden kanał wcześniej ustawiony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to przeciez zaden przełom.. chyba ze chodzi o hdtv, wiec nie ma sie czym zbytnio podniecac, bo oferta programowa jest raczej standardowa, czy nawet wrecz ubozsza. Kto posiadzie taki dekoder majac juz super wypasny tv moze i bedzie raczył napisac krotka relacje ktora w skrocie tak mogłaby opisywac telewizje w wysokiej rozdzielczosci - wow. Jesli miało by to kogos przekonac do kupna N'ki to coz.. jego wybor ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety 2x tak :?

niekoniecznie ten 1 punkt musi być na TAK.

 

Ja mialem w dawnych czasach jeszcze tak zrobione że była 1 satelita i 2 tv. Do mojego pokoju sygnal szedł po prostu poprzez video. Włączając video w dużym pokoju i ustawiając w VIDEO satelitę, mogłem u soebie także ja oglądać. Oczywiście to samo co ogladała rodzinka w dużym pokoju ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie posiadałem żadnego dekodera, ale to niestety się zmieni za parę miesięcy. Moja pytanie brzmi:

 

- mając np. 4 tv w domu to musze do każdego z nich kupić dekoder?

- czy kupując jeden dekoder i dzieląc go na parę tv to i tak mogę oglądać jeden kanał wcześniej ustawiony?

Ad1. Osobiscie mam polsat i dzielony jest na 5 tv, takze luz. Tylko burdel z kablami przy dekoderze :?.

Ad2. Tak. Ustawisz na dekoderze HBO, i na wszystkich 5-ciu tv bedzie HBO :|.

 

Lipa troche, ale lepsze to niz placic 5xabonament i miec pod kazdym z pieciu tv dekoder :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadna idea :) Po prostu mozliwa opcja.. W zasadzie mogł by byc jeden abonament - na jedno domostwo, lokal, zas do kazdego z tv wypozyczany byłby kolejny dekoder(chocby w bardzo prostej wersji)... by kazdy mogl ogladac co innego ;) Ale to rozwiazanie raczej jest dosc głupie i ani cyfra, ani polsat.. raczej nie mysla nad takim badz prostrzym rozwiazaniem bo to tylko strata kasy dla nich ;)

Chyba ze ktos by sie pokusił o zakup takich urzadzen jakie maja kablowki, tzn z 3- 4 mis satelitarncyh w jakis sposob rozdzielaja sygnał, kanały.. tak, ze rozni abonenci ogladaja co zechca ;) hehe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zadna idea :) Po prostu mozliwa opcja.. W zasadzie mogł by byc jeden abonament - na jedno domostwo, lokal, zas do kazdego z tv wypozyczany byłby kolejny dekoder(chocby w bardzo prostej wersji)... by kazdy mogl ogladac co innego ;) Ale to rozwiazanie raczej jest dosc głupie i ani cyfra, ani polsat.. raczej nie mysla nad takim badz prostrzym rozwiazaniem bo to tylko strata kasy dla nich ;)

Zwlaszcza, ze taki dekoder w wielu przypadkach wyladowalby u sasiada. ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra wsio fajnie ale jeżeli ktoś ma tylko tuner tv jak np. ja ? W prawdzie do telewizji analogowej ale Avermedia niedawno wypuścił na rynek AverTV Hybrid który odbiera HD. Ja to widze tak satelita-dekoder-averTV-minitor LCD ( no ja mam CRT ale olać :D ) czy bez dekodera to może żyć ? Czy karta SAT by lepiej się spisała ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...