Skocz do zawartości
shrek999

T2500 Czy T5500

Rekomendowane odpowiedzi

dobra wybralem t5500, info dla potomnych...

procesor t2500 predkosc 2ghz 32 bit

procesor t5500 predkosc 1,66ghz 32 i 64 bit brak technologi wirtualizacji jadnak dla mnie to zbedne nie mam zamiaru uruchamiac jednosczesnie 2 systemow operacyjnych a to sluzy glownie do tego....

 

przy zalozeniu ze procesory C2D sa o okolo 20% wydajniejsze od swoich odpowiednikow CD to zakladajac najbanalniejsze obliczenie 1,66*1,2= 1992 czyli zakladamy ze wydajnoscia t5500 powinien dowownywac t2500, jednakze zalezy jeszcze w czym.. przy kodowaniu multimedow t2500 bedzie szybszy bo ma wyzsza czastotliwosc pracy natomiast w calej reszcie stosunek speed/wydajnosc lepszy pownienien miec procek t5500.. pzdr... za jakis czas recenzja razem z laptopem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem do wyboru t5500 lub t2500 za te sama cene!! zatem padlo na memroma... a co do prockow od 7200 w gore to w tym momenci upieracie sie przy cahu 4MB... a mi to szczegolnie do zycia potrzebne nie jest... pozatym i tak odczuje kosmiczna roznice miedzie bartonem 2500 a core2duo t5500 pozatym nowsza technologia.. teoretycznie zrzera mniej pradu i ma te 64bit ktore kiedys tam moze i sie przyda podobno pozatym moze byc wydajniejszy przy pracy w autocadzie... maniakiem nie jestem laptoka ( z sig ) kupuje za niecale 4400 a ze wzgledu na to ze potrzebuje jezcze na kilka rzeczy hajsu to nie chcialem sie pchac w t7200 ktory jest juz spooro drozszy...

Edytowane przez shrek999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...