Skocz do zawartości
maSTHa212

Laptopy Asusa Na Heyah Cybersport

Rekomendowane odpowiedzi

Przeszedlem sie dzis na Heyah CyberSport sprawdzic co Asus (jako glowny sponsor) wystawil do macania. Okazalo sie ze wystawil wszystko. Cala oferte laptopow jakie ma lub zaraz bedzie miec. Byly nowe A8 z X1700 (podobno juz sa w Polsce, ale gdzie tego nie wiem), V1j z X1600 i 15,4 WSXGA. Poza tym 13,3" tablet z Core Duo 1,83 i (jak dla mnie najwieksza niespodzianka) F3 z C2D 7400 i X1700. Postaram sie dostac go jak najszybciej bo maszyna jest niesamowita, jesli chodzi o wyglad i jakosc. Tym, ktorzy juz kupili F3 tylko pogratulowac bo na prawde dobrze wybrali. Najwiekszy zawod to A8 - jesli mam byc szczery to ten laptop odstaje troche od reszt oferty, jest jakis taki hmm "acerowaty"? Nie wiem jak inaczej to okreslic, ale jego tez lykne ASAP. V1j robi wrazenie, ale nie tak duze jakbym sie spodziewal, po prostu W3 w wersji 15,4" chociaz IMO jakosciowo i designersko wypada gorzej. Pomacalem tez Lambo. Jesli mam byc szczery to maszynka ta jest chyba tylko i wylacznie wizytowka firmy, cos jak samochody prototypowe ktore maja pokazywac mozliwosci producenta. A juz na pewno nie za taka kase jaka krzyczy za niego Asus. W7 (13,3") tez bardzo milusi, niewiele mniejsze od W3, ale lzejszy sporo. No i W1 i W2. Cos pieknego, klasa sama dla siebie. A dla tych ktorzy maja jeszcze jakies obiekcje na temat grania na laptopach...

Dołączona grafika

Dołączona grafika

B-)

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo cieszy mnie Twoja opinia o F3 :D Nie wiesz przypadkiem z którym C2D go przygotowali? Mam na myśli wersję z X1700. Ciekaw jestem czy cena będzie odbiegała od tej za F3ja. Pozostaje mi tylko czekać aż to cacko znajdzie się w sklepach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisalem w poscie T7400 czyli 2,16 GHz, 4MB cache. Co do ceny to na pewno nie bedzie nizsza, mysle ze taka sama w najlepszym razie (w stosunku do tej ktora mial F3ja w momencie wypuszczenia).

Sorry. Nie połapałem się że chodzi o C2D T7400.Mój błąd.Hmm, w takim razie rzeczywiście cena powinna być wyższa biorąc pod uwagę, że F3ja oferowany jest z procesorem 1,83GHz. Nawet jeżeli przyjąć, że C2D jest w tej samej cenie co CD (przynajmniej powinien być). Duży skok z tym procesorem. Trzeba będzie dorzucić parę złotych, ale dostaje się to za co się płaci.

 

Dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawi mnie wydajność tego X1700 w stosunku do go 7700...

Możesz ją zaspokoić czytając ten artykuł 2330030[/snapback]

Ja obstawiam ze bedzie tak samo jak X1600 vs GF7600, ale glowy nie dam. Wiem natomiast ze X1700 ze stockowymi driverami od Asusa ma 2150 w 06.

 

A tu mnie zaskoczyłeś. 2150 w 06 to niezły wynik. Przy jakim taktowaniu? Z recenzji, które czytałem wynikało, że x1700 w porównaniu do x1600 osiąga te same wyniki. Na stockowych driverach 2150 w 06. Pięknie :) Masz może na myśli tego F3jp?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bardzo zbliżone wyniki x1700 vs x1600 wskazuje ten ten artkuł http://www.google.com/translate?u=http%3A%...=en&ie=UTF8

 

No to nieźle. Nie sądzę żeby w F3 taktowali niżej niż w A8. Zapowiada się niezły potworek. Zauważyłem też, że wpakowali tam od razu 2GB ramu. Teraz tylko mam nadzielę że cena będzie rozsądna.

Daj znać jak położysz ręce na tym F3jp :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...