Skocz do zawartości
Gość

Laptop Za Ok. 3 Tys.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

zastanawiam się nad kupnem laptopa. Moje wymagania nie sa jakieś duże i sprecyzowane. Latop do pisania, interetu, czasem jakaś starsza gra. Nic wygórowanego.

 

Mam jeden wielki warunek, chcę coś dobrej firmy - tak aby nie było "niespodzianek" po okresie gwarancyjnym.

 

Biorąc pod uwagę mój budżet zastanawiam się nad:

LENOVO IBM n100 [TY031PB] ( http://www.sirius.pl/notebooki/towar_cenni...00_TY031PB.html )

HP nx7400 [EY508ES] ( http://www.sirius.pl/komputery/towar_wyszu...00_EY508ES.html )

 

Przede wszystkim zależy mi na lepszej firmie, czyli takiej której sprzet nie psuje się a szybko.

Wiem, że HP wyglada tutaj lepiej, ale jestem gotów zaplacić mniej za tego IBM. Musze tylko wiedzieć, którego jakość jest lepsza ;-)

 

A moze macie jakąś inną propozycję?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość 05_03_1992

dla mnie odpowiedz jest jedna -hp

dlaczego??

ma go tata.... jest naprawde wypsa... ten wyglad (ta prostota) powinna sie stac wg mnie wzorem dla innych lapkow (wujek ma fs drugi toshibe a kumpel della) i z wygladu i jakosci wykonania zaden nie dorownuje hp) hp jeast naprawde cichy, cieniutki (chodzi o grubosc :)) i ma abrdzo fajną matrycę (duze kąty), w tej cenie nic lepszego nie znajdziesz.... ibm jest gruby :( to jego najwieksza wada.... no i są z nimi cyrki, co chwilę jakieś niepokojące newsy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce wiedziec co za laptoppa ma brat chlopaka kuzynki 05 03 1992 ale takie opinie mnie rozwalaja strasznie :lol:

 

NX7400 jest obok N100 ostatnio na fali,jednak wykonanie Lenovo 3000(czyli n100) to nie jest to samo co Thinkpady... ja bym bral nx7400,jest bardzo duzo testow na necie,ludzie chwala te maszyny,no i sama obudowa wydaje sie byc trwalsza od ten z n100 ;)

Edytowane przez baxxxio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli biorąc pod uwagę tego HP'ka i Lenovo, to HP lepszy.

 

A gdybym brał pod uwagę jakiegoś Thinkpada IBM np. IBM R51e [uR2DTPB] http://sklep.koyto.pl/eSklep/prod?id=ibm+r51e++++ur2dwpb

to co wtedy ?:-)

 

Już sporo przeczytałem opinii na temat HP 7400 i widzę, że ma dobre parametry, choc niektórzy dostrzegają minusy w matrycy (Brightview) - muszę iśc do sklepu i sam zobaczyć ;-). Ale dla mnie ważne jest to, aby sprzet był bezawaryjny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...