Skocz do zawartości
sadbre

Wymieniać Czy Poczekać?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!Sprzęt mam taki jak w stopce.Myśle nad zmianą na procek x2 3800 lub 4200,(i) lub karte na GALAXY 7900GS 256MB 540/1500 ZALMAN 1.2ns...mój komputer ma niecały miesiąc więc wszystko jest nowe opłaca mi się już coś wymieniać czy lepiej poczekać?Bo niewiem ile bym teraz dostał za karte i procka swojego...niewiem co zrobic.Co myslicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie Ci się nie opłaca narazie nic wymieniać... Masz dobry sprzęt i chcesz jeszcze cos wymieniać?? o.O Poczekaj później będzie lepszy sprzęt to sobie wymienisz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proste pytanie: czy cos ci chodzi za wolno (jesli tak to jak masz kase to wymieniaj)? Czy tak tylko bo chcesz miec wiecej markow lepsze superpi ?

 

Nie wiem czemu tak na niego najezdzacie , ze ma super sprzet i jeszcze chce wymieniac. Czasy rownych zoladkow minely jakies 17 lat temu.

Edytowane przez Michaelius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok więc was posłucham ,a z pieniążkami mam co robić,poprostu tak zapytałem.Jedyne co zamierzam jednak wymienić to dysk kumpel kupi oddmnie a ja kupie taki sam tylko na sata 2 i potrzebuje jakaś nie drogą bude do komputera ,co polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz sobie coś zmieniać to zmieniaj, X2 bez łatki AMD blokującej jeden rdzeń (więc będziesz miał praktycznie to samo) dostarcza niezapomnianych przeżyć w grach, natomiast zamiast GF7900GS kup conajmniej GF7950GTX, wtedy naprawdę poczujesz różnicę o ile procek nie będzie jej "ograniczał, a nie tylko zobaczysz pare smarków więcej.

 

Co do niedrogich bud to widziałem całkiem ładne już za 50zł na giełdzie, ja naprzykład kupiłem sobie całkiem zgrabną z plexi za 150zł :)

Edytowane przez M4TEUSZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no narazie się w takim razie powstrzymam...a to miało wyglądać że bym sprzedał np ten procek i poprostu dodał do x2 i z kartą tak samo a nie że mam cała gotówkę na karte i procka:P.

A co do budy to chce cos do 300zł myślę nad THERMALTAKE SOPRANO lub Chieftec CX-04BL-BL-AW-OP,co lepiej <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> może inna propozycja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...