Skocz do zawartości
siema

bezpieczna granica

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiscie jak najnizsza co z tego ze ja czy ktokolwiek inny napisze ci np.: 60*C jak moze ci przy tej temp. komp sie wieszac a u innych bedzie hulac tak czy owak musisz dazyc do tego by miec jak najnizsza temp. a juz napewno nie wyzsza niz 60*C (a biorac pod uwage ze to t-bred to nawet i mniej) w stresie cholernie skracasz wtedy zywotnosc proca.

pozdrav

Lagier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale w idle czy w stress? jesli w idle to duzo jesli w stress to malo :D

wiesz niektorzy moga nie wiedziec co to znaczy idle....

 

jezeli chodzis po necie ( male obciazenie proca = idle ) to 40 to duzo...

 

a jezeli grasz w jakies wymagajace gry , procek jest w wielkim stresie :) to znaczy ze jest dobrza ( stress )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale w idle czy w stress? jesli w idle to duzo jesli w stress to malo :D

wiesz niektorzy moga nie wiedziec co to znaczy idle....

 

jezeli chodzis po necie ( male obciazenie proca = idle ) to 40 to duzo...

 

a jezeli grasz w jakies wymagajace gry , procek jest w wielkim stresie :) to znaczy ze jest dobrza ( stress )

hahahaha... dobre dobre.... :lol: zawsze przyda sie maly slowniczek ;)

pozdrav

Lagier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękiuje(nie)wszystkim za odpowiedź....

P.S

Sheep ODWAL się wreszcie chłopie!!!!!!!!!!!!!

<span style="color:red;">[ciach!]</span>J!!!!!!!! <span style="color:red;">[ciach!]</span>L SIE PLATFUSIE!!!!!

CHCIALEM BYC MILY <span style="color:red;">[ciach!]</span>LONA LAMO!!!!!!!!!!

PO ZA TYM MOGE SOBIE NA FORUM PISAC W JAKIM CHCE TOPICU!!!!

SAM SIE ODWAL LAMO!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki za to co wyżej dla(nie)wszystkich , ale niektorzy w ogole sie na zartach nie znaja.

 

PS: Dobrze ze chociaz lagier zrozumial żart...........

 

Ehhhhhhhhhh i jak tu spokojnie po neci buszowac......

 

Siema: Ja juz sie od ciebie dawno odwalilem...... odpisuje na wszystkie tamty na korych ( tak mysle ) sie troszke znam....

To nie jest Chat ( miejsce skad pochodzisz ) dla lamerow , ktorzy pisza co im na "palce wleci"....

 

Aha... zapomnialbym..... pisales ze chce sobie nabic liczbe postow......... ojjjjjjjjjjjjjjj ale obelga...... tak sie sklada ze nie pisze byle gowien tak jak twoje kilka ( z kilkunastu postoow... )

 

Pozdrawiam (nie)wszystkich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma to jak kultura na forum :)

 

siema : hmm 40 stopni to dosc duzo jak twojego athlona, no ewentualnie, ze taka temp jest w stresie, wtedy ewentulanie mozna ja przyjac, ale nie jest to mala temp :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma to jak kultura na forum :)

 

siema : hmm 40 stopni to dosc duzo jak twojego athlona, no ewentualnie, ze taka temp jest w stresie, wtedy ewentulanie mozna ja przyjac, ale nie jest to mala temp :/

40*C w stress to dla ciebie duzo 8O 8O coraz bardziej mnie zadziwiasz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyluzujcie chlopaki.. Nie rozumiem takich klutni,po co wogole ktos sie do kogos przypieprza. Moj Antek ma 38 w idle,40-42 w stresie. Idzie na 2Ghz,napiecie 1,7 V.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękiuje(nie)wszystkim za odpowiedź....

P.S

Sheep ODWAL się wreszcie chłopie!!!!!!!!!!!!!

<font color="#FF0000">[ciach!]</font>!!!!!!!! <font color="#FF0000">[ciach!]</font> SIE PLATFUSIE!!!!!

CHCIALEM BYC MILY <font color="#FF0000">[ciach!]</font> LAMO!!!!!!!!!!

PO ZA TYM MOGE SOBIE NA FORUM PISAC W JAKIM CHCE TOPICU!!!!

SAM SIE ODWAL LAMO!!!!!!!

Sheep , yellow card :x

Nie wiesz co to netykieta i nie znasz zasad na naszym forum ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękiuje(nie)wszystkim za odpowiedź....

P.S

Sheep ODWAL się wreszcie chłopie!!!!!!!!!!!!!

<font color="#FF0000">[ciach!]</font>!!!!!!!! <font color="#FF0000">[ciach!]</font> SIE PLATFUSIE!!!!!

CHCIALEM BYC MILY <font color="#FF0000">[ciach!]</font> LAMO!!!!!!!!!!

PO ZA TYM MOGE SOBIE NA FORUM PISAC W JAKIM CHCE TOPICU!!!!

SAM SIE ODWAL LAMO!!!!!!!

Sheep , yellow card :x

Nie wiesz co to netykieta i nie znasz zasad na naszym forum ?

wiem co to znaczy ale jezeli osoba na ktora powiedzialem lamer potem sie do mnie ciagle przyczepie to mnie juz cos trafia...........

sorki ze sie tak wkurzylem........... to bylo pierwszy raz........ i mam nadzieje ze ostatni......

 

ja spokojnie odpowiedzialem koledze.... na innym temacie takze mu pomoglem a on mi tu wywala teksty... typu odwal sie.....

co ja zrobilem????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Butcher'a, Lagiera oraz innych userow. Czy w tym temacie przed skomentowaniem przez Sieme txt'em ODWAL SIE ..... to czy bylem niemily..... prztlumaczylem tylko......

To siemie cos odpieprza, chlopak jest nadpobudliwy czy co....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj qmpel wali mi scieme, ze ma na 1700+ 0,13 oczywscie 25 stopni heh jakos mu nie wiezrze, ze ma taka na zwyklym coolermasterze :)

Jak ma płytę ASUS'a to możliwe. Ja jak włączam kompa rano to w biosie temp. 19-20 stopni :) Szkoda że to nie prawdziwy wynik (Speedfan i MBM dają mi ok. 39 w idle a 42-43 w stresie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Butcher'a, Lagiera oraz innych userow. Czy w tym temacie przed skomentowaniem przez Sieme txt'em ODWAL SIE ..... to czy bylem niemily..... prztlumaczylem tylko......

To siemie cos odpieprza, chlopak jest nadpobudliwy czy co....

powiem tak popieram cie ale mogles troszkie delikatniej go zjechac ;) jesli Reed dal tobie zolta kartke to siema powinien otrzymac taka sama

pozdrav

Lagier

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do Butcher'a, Lagiera oraz innych userow. Czy w tym temacie przed skomentowaniem przez Sieme txt'em ODWAL SIE ..... to czy bylem niemily..... prztlumaczylem tylko......

To siemie cos odpieprza, chlopak jest nadpobudliwy czy co....

powiem tak popieram cie ale mogles troszkie delikatniej go zjechac ;) jesli Reed dal tobie zolta kartke to siema powinien otrzymac taka sama

pozdrav

Lagier

Dzieki!!!

Chociaż jeden sprawiedliwy....

Racja troche mnie ponioslo ale siema tez nie jest bez winy....

a sieme zjechalem dla tego ze sam mi tydzien temu mowil ze nienawidzi kiedy jakas osoba chwali sie czym o czym wszyscy wiedza i jest bez sensu (niestety ale sam zrobiles taki topic... i gdybym ci nie powiedzial o NiComp'ie to bys albo teraz dziargal na celinie jakiejs i Gf2Mx , albo w ogole nie mial caly czas kompa... a o tych SUPER PAMIECIAH SAMSUNGA NA GF4MX440SE to nawet nie bede wspominal :mrgreen: )... a jak ja mu na jego topicu to powiedzialem to jemu zaczelo odp(sam wytnę :twisted:[ciach] )alać....

Proponuje Odwolanie mojej zoltej kartki :lol: lub danie takiej samej Siemie :bij: .........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to DOBRE BUAHAHAHAHAHHAHAHAH....ale sie uśmiałem .... :lol: :lol: NO COMMENTS...więc jednak nie na darmo niektóre osoby nazywają cię bajkopisarzem Piotrku .... hahahhahaha...sorry nie moge sie powstrzymać :D :lol: :D :twisted: :twisted: :P :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to DOBRE BUAHAHAHAHAHHAHAHAH....ale sie uśmiałem .... :lol:  :lol: NO COMMENTS...więc jednak nie na darmo niektóre osoby nazywają cię bajkopisarzem Piotrku .... hahahhahaha...sorry nie moge sie powstrzymać :D  :lol:  :D  :twisted:  :twisted:  :P  :!:

No masz racje ... niektore....... taki jak TY!!! Widocznie z twoja pamiecia jest baaardzo źle...............

Strasznie mi przykro.... ( zglos sie do lekarza.... wiesz.... najlepiej rozpoznac poczatek choroby... bo potem moze byc gorzej.... )

Ja nie bede mowil jak starzy qmple ( z ktorymi do budy juz nie chodzisz ) sie nalewaja z CIEBIE..... aha.... nie tylko ztarzy qmple... ;) :lol: :lol: :lol: :lol:

 

PS: Uważam to forum za najlepsze....... ( jesli chodzi o komputery... ) , i nie chce go zasmiecac rozmowami z TAKIMI LAMERAMI, jak siema... .

Mam więc prośbę Michale zakoncz te LAMOWINY!!!! BO MNIE TO DENERWUJE.....

Wszystko bylo OK na tym forum dopuki TY sie na nim nie zjawiles i NIE ZACZALES LAMOWAĆ.......

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to DOBRE BUAHAHAHAHAHHAHAHAH....ale sie uśmiałem .... :lol:  :lol: NO COMMENTS...więc jednak nie na darmo niektóre osoby nazywają cię bajkopisarzem Piotrku .... hahahhahaha...sorry nie moge sie powstrzymać :D  :lol:  :D  :twisted:  :twisted:  :P  :!:

no comment powiadasz?! masz racje no comment siem no comment!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to DOBRE BUAHAHAHAHAHHAHAHAH....ale sie uśmiałem .... :lol:  :lol: NO COMMENTS...więc jednak nie na darmo niektóre osoby nazywają cię bajkopisarzem Piotrku .... hahahhahaha...sorry nie moge sie powstrzymać :D  :lol:  :D  :twisted:  :twisted:  :P  :!:

widocznie siema cienki z inglisza....... nie wie co to znaczy no coments....... ( BTW to znaczy nie bede komentować...... )

chyba nie wiesz o co w tych dwoch slowkach chodzi........

:twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...