Skocz do zawartości
siema

bezpieczna granica

Rekomendowane odpowiedzi

NARAZIE to ty z tego forum robisz CHATA...przez cały czas wchodzisz na tematy załozone przeze mnie i dajesz idiotyczne odpowidzi....i nie myśl sobie że jestes nie wiem kim przez to ze załatwiłeś Nikodema...[ciach] z tym...kompa kupiłbym gdzie indziej i bądź pewien że na pewno nie byłby to Celeron...A to co o mnie mówią ciecie ze starej klasy to mnie to w ogóle nie obchodzi..bo nie ucze się w Jaworznie już od 3 lat......czasami po prostu zwróć uwage na siebie a dopiero później przyczepiaj się do innych...może wtedy twoje uwagi będa sensowne...Proszę zacznij odpowiadać na moje posty jakbys mnie w ogóle nie znał a nie zgrywaj sie, bo to jest nie do wytrzymania..

 

I jeszcze jedno ...ja mam z angielskiego 5 a o ile wiem ty masz 3..........

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NARAZIE to ty z tego forum robisz CHATA...przez cały czas wchodzisz na tematy załozone przeze mnie i dajesz idiotyczne odpowidzi....i nie myśl sobie że jestes nie wiem kim przez to ze załatwiłeś Nikodema...[ciach] z tym...kompa kupiłbym gdzie indziej i bądź pewien że na pewno nie byłby to Celeron...A to co o mnie mówią ciecie ze starej klasy to mnie to w ogóle nie obchodzi..bo nie ucze się w Jaworznie już od 3 lat......czasami po prostu zwróć uwage na siebie a dopiero później przyczepiaj się do innych...może wtedy twoje uwagi będa sensowne...Proszę zacznij odpowiadać na moje posty jakbys mnie w ogóle nie znał a nie zgrywaj sie, bo to jest nie do wytrzymania..

 

I jeszcze jedno ...ja mam z angielskiego 5 a o ile wiem ty masz 3..........

:twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:  :twisted:

dajcie se siana zalatwcie to w inny sposob tak aby nie zasmiecac forum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema = yellow card :x

Topic zamykam poniewaz takie pieprzenie to na GG gostkowie , lub pw :x

Nastepne spotkane texty tego typu wywale w piz..u a zasmiecacz dostanie urlop na forum :evil:

Zauwazcie subtelna roznica , jaka jest pomiedzy messengerem/chatem , a forum ! :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...