Skocz do zawartości
3loader

Lapek + Duży Lcd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Chciałbym sobie dokupić do lapka duży moniotorek LCD ~19"-24" zobacze jeszcze jak z kaską będę stał w każdym bądź razie jak największy ale nie wiem jak z trybami graficznymi karty w trybie wielomoniotrowym - czy poprzez d-sub jaki mam w lapku (grafa ati X1600) podłączając powiedzmy 20" 1600x1200 mogę sobie ustawić taką rozdzielczość??

Patrzyłem everestem i max jaki mi pokazuje to niby 1200x800 czyli moja nominalna:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a wlasnie....ja mam maly problem. Mam karte SIS M760 i lapka 15.4 (1280x800) jak podlaczam swojego LCD 19 cali to za chiny nie moge wyswietlic na nim 1280x1024 bo sie pieprza pulipty na lapku i na lcd. jedynie gdy ustawie 1024.x768 na lapku i na zewnetrznym LCD....wtedy caly pulpit jest wporzo....kurcze....nie moge cos ustawic zebym na lapku mial 1280x800 a na LCD 19 cali 1280x1024....moze ktos zna ppowod?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie takich sytuacji się obawiam, mam w domku tylko 15" (1024x768) panelik LCD i nie mam możliwości sprawdzenia jak to działa w praktyce.

W moim przypadku lapek ma być w domku odpowiednikiem pc - podłączam pod lcd, podłączam bezprzewodową klawiature i mysz i zamykam go - praca na dwóch moniotorach nie jest mi do niczego potrzebna i tutaj pytanko do FSC - czy jak ustawisz LCD jako nadrzędny moniotor to czy możesz mu ustawić rozdzielczość nominalną 1280x1024??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na swoim lapku mogę ustawić max 1024x768. Po podłączeniu LCD 17" i ustawieniu, że widać pulipt TYLKO na LCD mogę bez problemu dać 1280x1024.

Właśnie próbuje ustawić jednocześnie różną rozdzielczość w notebooku i LCD, ale coś mi nie wychodzi :/ Jest to w ogóle możliwe?

Edytowane przez studenc1k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ FSC : za twoje problemy winilbym karte Sis, ktore bez obrazy oczywiscie, jest chłamem. Bawilem sie tym i przyznam ze jest to bardzo niedopracowany produkt, szczegolnie jesli chodzi o sterowniki.

 

@ 3loader : da sie kazdy config tzn.

1. sam LCD

2. LCD + laptop z roznymi rozdzielczosciami

 

Tutaj masz screeny, masz taka sama karte jak ja wiec bez obaw :

PICT0226.JPG PICT0227.JPG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji zdradze wam pewien patent jak z 15" ekranu laptopa zrobic 19"nastke ;)

Po podlaczeniu laptopa do monitora i ustawieniu rozdzialki 1280x1024 wciskamy stand by lub hibernation (nie pamietam juz dokladnie), odlaczamy laptopa od monitora i ponownie wlaczamy. Oczywiscie rozdzielczosc wraca do natywnej, ale juz obszar roboczy pulpitu nie.

Nie wiem czy na nowszych gpu tez to dziala.

Edytowane przez TeQuila SunRise

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...