Skocz do zawartości
Doctor_25

Moj Acer Po Ciosie...?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

wczoraj po polodniu koles do mnie przyjechal... podlaczyl sobie lapka i gral...

po chwili wstal i dziesz podszedl zachaczajac o kabel zasilajacy....

 

lapek polecial prawym naroznikiem na glebe z wysokosci metra:/

pekla leciusko dolna obudowa, jakies 2cm po lini prostej (juz sklejone) i odziwo zadnych innych objawow nie ma..?:)

Wlasnie skanuje dysk na BADy, DVD nagrywa, wszystko smiga :-D :blink: B-)

 

chuk byl przerazliwy myslalem ze sie rozsypal w pi...:)

 

A tu jednak acer przezyl:)

 

Kolega w ramach rekompensaty dal mi na nowy dysk Seagate 5400.3 z zapisem prostopadlym :]

 

Wkrotce fotki po upadku

Edytowane przez Doctor_25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

wczoraj po polodniu koles do mnie przyjechal... podlaczyl sobie lapka i gral...

po chwili wstal i dziesz podszedl zachaczajac o kabel zasilajacy....

 

lapek polecial prawym naroznikiem na glebe z wysokosci metra:/

pekla leciusko dolna obudowa, jakies 2cm po lini prostej (juz sklejone) i odziwo zadnych innych objawow nie ma..?:)

Wlasnie skanuje dysk na BADy, DVD nagrywa, wszystko smiga :-D :blink: B-)

 

chuk byl przerazliwy myslalem ze sie rozsypal w pi...:)

 

A tu jednak acer przezyl:)

 

Kolega w ramach rekompensaty dal mi na nowy dysk Seagate 5400.3 z zapisem prostopadlym :]

 

Wkrotce fotki po upadku

Przelec jeszcze jakimiś ogólnymi testami płytę/pamięć/proca :) Jak wszystko będzie grać to masz chłopie szczęście - aha wrzuć foty ;)

pozdrawiam

sansaba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość hooded man

no bo kable nie moga sie walac gdzie popadnie, ja zawsze kable ukladam tak zeby wrecz byly niewodoczne a co dopiero zeby o nie zawadzac... :blink:

Ale mialem podobny przypadek, otoz pod gumowe stopki nakleilem sliska folie bo nie lubie jak mi sie laptop przyklja do blatu , wole nim obrocic delikatnie bez odrywania go od blatu i nie uzywajac d otego tytanicznej sily. Koega nieswiadomy tego faktu zlapal za matryce i chcial zamknac lapa.... w tym momencei lapek przednimi stopkami zjechal ze stolu i elikatnie puknol (to ta roznica 5 milimetrowa miedzy stopka a podlozem lapa) trwalo so tekundy i kolega "cialem" przytrzymal lapa bo by spadl na glebe po prostu bo zrobil to dosc energicznie.

Edytowane przez hooded man

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widać ze Acer nie taki zły, moja toshiba to by sie rozleciała pewnie :) obudowa skrzypi, zawias się chaczy, wentylator głośny... trzeba było kupić acera, ostatnio miałem jednego w rekach i był lżejszy, cichszy i ładniejszy :)

ja nie nazekam:)

po takim ciosie smiga elegancko:)

tylko profilaktycznie HDD do wymiany i ta nagrywarka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...