Skocz do zawartości
wiktor

Galaxy 7300gt 128ddr3

Rekomendowane odpowiedzi

Ja się obawiam że będe zmuszony kupić Galaxy 7300GT 256mb a nie 7600GS bo strasznie zachorowałem na Intel Core 2 duo ale coś za coś :sad:

No nie qmam troche bo przy tej karcie proca nie wykorzystasz, ja bym wolal w takim wypadku 7600gs 256 od galaxy i jakis x2 3800+, imho wydaje mi sie to lepsze niz conroe+7300gt, no chyba ze jastes markmanem, to wybacz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam mam to co w sigu i nie wzialbym X800 i pomijam tu fakt, ze sprzedaje te karty. w wiekszosc tytulow na swojej maszynce jestem w stanie pograc w 1280 w detalach high jak chocby najnowszy GTR2, pomijam tu AA i AF bo niestety tego sie nei da zrobic, ale gra wyglada bdb i przy ~20 furach na torze utrzymuje mi sie framerate na poziomie ~40-60fps.

 

dla zainteresowanych tu sa marki z 7300GT 128mb w singlu i sli, bo akurat takie karty musialem przed wysylka sprawdzic wiec nie oparlem sie pokusie sli. testy w markach sa robione na bad axe a spi na asusie p5w dh, czemu? bo tak i juz.

 

a oto wyniki:

http://s14.photobucket.com/albums/a345/Niemiecc/E6300/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj widze że waść " nie siedzisz w temacie " 1,2 i 1,4 ns to jest to samo różnią się ... napisem :]

A widzisz, piekne dzieki za info, fakt faktem ze dopiero wczoraj zaczalem sie blizej interesowac tymi grafikami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oj widze że waść " nie siedzisz w temacie " 1,2 i 1,4 ns to jest to samo różnią się ... napisem :]

Dokładnie to samo miałem napisać :wink: z ciekawości zapytałem LukasaAMD który posiada 73GT 128mb i mówił że szystko śmiga na lajcie i niema mowy o jakiś przycinkach, tak jak mówie osoby które nie będa grały w 1280x1024 AA/AFF i takie tam to 128mb w zupełności wystarczy, dla bardziej wymagających wersja 256mb

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to samo miałem napisać :wink: z ciekawości zapytałem LukasaAMD który posiada 73GT 128mb i mówił że szystko śmiga na lajcie i niema mowy o jakiś przycinkach, tak jak mówie osoby które nie będa grały w 1280x1024 AA/AFF i takie tam to 128mb w zupełności wystarczy, dla bardziej wymagających wersja 256mb

Pozdro

Osoby te nawet se nie pograja w 1280x1024 bez AA :blink:

http://www.egielda.com.pl/?str=art&id=1306-28

Nie wspominam ze jest to wersja 256mb (po oc), takze ciekaw jestem jakby ta druga tabelka wygladala przy 128mb :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...