Skocz do zawartości
Jeffu

A-daty Vs V-daty Czy To To Samo ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam pytanie bo zamowilem A-daty vitesty a dostalem V-daty . Czy ktos moze mi napisac co jest napisane na kosciach , z kotrych sa zrbobione A-daty. Bo sprzedawca poweidzial mi , ze to to samo. Oki wiem ze robi to ta sama firma ale czy nie ma roznic jesli chodzi wlasnie o kosci, z ktorych sa zrobione ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A-data i V-data to jest ten sam producent pamięci. V-data to tania marka i napewno do pięt nie dorasta modułom sygnowanym jako VItesta. Jeżeli zapłaciłeś za A-data Vitesta to zostałeś bezczelnie oszukany! Zresztą szukanie w goglach nie boli i odrazu widać że to są inni producenci.

Edytowane przez wisnia666

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A-data i V-data to jest ten sam producent pamięci. V-data to tania marka i napewno do pięt nie dorasta modułom sygnowanym jako VItesta. Jeżeli zapłaciłeś za A-data Vitesta to zostałeś bezczelnie oszukany! Zresztą szukanie w goglach nie boli i odrazu widać że to są inni producenci.

plączesz sie w zeznaniach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje A-daty Vitesty 667 MHz obecnie latają na 833 MHz na timingach 4-4-4-12 z napięciem 1.95V - według mnie bardzo ładnie . Szukałem po necie testów z Vitestami i gdzieś widziałem teścik , gdzie 667 MHz poszły stabilnie na 940 MHz , timingami 5-5-5-15 i napięciem 2.1 V - jeśli to nie są dobre pamięci to ja nie wiem co jest dobre :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz zamiaru nic podkręcać to bier pierwsze lepsze z brzegu, najtańsze ;) Różnicy nie zobaczysz, więc po co przepłacać? ;]

Ano po co ale Goodramów jakoś nie chcę tknąć :wink: ale tą A-data wezme chociaż moje pytanie było skierowane jak kontabilnością do płyty Gigabyte lub procka dwurdzeniowego??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz może te Vitesty? Dziwne takie, bo bez radiatorów. Czy ktos wie może na jakich są one kościach?

 

 

Dokładnie takie same , tylko 2x512 MB - a na jakich kościach są to nie wiem . Widziałem kilka testów w jakimś PCWK - podobno Vitesty latają na kościach "Elpida" - innych informacji o nich nie mam , a kręcą się bardzo ładnie , przynajmniej moje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podczepie sie pod temat,

i jak z tymi pamiecami V-DATA? mowilem ze chce A-daty sprzedawca zamowil V-Daty, a niestety A-Daty juz nie ma :/ i teraz mam dylemat czy brac te V czy good ramy

2x512 667 cl5

 

duzo dat w poscie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli plyta obsluguje duala to ofc goodramy

v-daty olej bo krotka gwara

 

pozdro

@blyes chcesz kupić 1GB Vitesta 667MHz? Patrz na mają syngaturke ;]

 

Edit:

A oto i możliwości Vitest:

Dołączona grafika

Napięcie 2.2V z biosu na Asusie P5LD2 ;> Memki trawią napiecie 2.3V, tak więc na tak niską cene wyniki b. ladny.

Edytowane przez Cichy_killer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...