Skocz do zawartości
cavarr

[gpu] Thermalright Hr-03/plus/gt/gtx

Rekomendowane odpowiedzi

Thermalright HR-03 GTX [For nVidia GTX280 & GTX260] - http://www.thermalright.com/new_a_page/pro...er_hr03gtx.html

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Features

# 6 quality heatpipes for maximum amount of heat transfer to work with any of 92mm or smaller fans for best configuration to suit your needs

# Proprietary two-heatsinks-soldered-to-form-as-one design to maximize cooling capacity

# Heatpipes soldered every heatsink fin to increase heat transfer efficiency

# Nickel-plated heatsink to reduce oxidation effect, maintaining top performance for long term usage

# Two ways of mounting the cooler on video card for best space and configuration management in ATX and BTX form factor cases

# Includes the PWN-IC heatsink with proprietary thru holes adapted from the High Riser Series for best heat dissipation

# Sleek and stylish appearance

 

 

Technical Spec

* Dimension:L133 x W156 x H38 mm

* Weight: 410g / Recommended Fan (92x25mm)All 92 x 92 x 25mm fans

* Heat pipes:Six heat pipes / Nickel Plated

* Base material: Copper Base

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem z montażem HR-03+ na 8800GTX. Zaginął mi gdzieś silikonowy shim który powienien być niby wsadzony pomiedzy backplate a karte... Czy bezpiecznie jest zamontować chłodzenie bez niego a jeżeli nie to czy ten crap zastąpić? :(

 

A i jeszcze jeden mały problem... Radiator HSI ma gumowe (?) stabilizatory po obu stronach - tylko ze mój ma ledwie z jednej strony. Czym to cholerstwo zastąpić? Kawałkiem drewna??? :D A może można bez problemu zamontować z jednym?

 

Nadmienie że support TR jest strasznie ciężki w pożyciu i po dość długiej wymianie maili niechętnie zmierza ku udzieleniu tych odpowiedzi (prościej: owijają w bawełne jak się da :( ). Odpowiedzi z ich strony brzmią: hmmmm no tak - to może byc problem... hmmm jak zamontujesz go bez jednego stabilizatora to może być żle...hmmm.

 

A ja tak się bawić nie lubię - czas to pieniądz...

 

:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ok... Dlatego się pytam. Jak dzis poszukam to wkleje linka do innego forum gdzie facet jak zamontował shima to mu cooler nie stykał za dobrze z kartą. W momencie jak go wywalił to wszystko zaczeło lepiej działać. Jak widać nie jest to tak do końca jak mówisz. ;]

 

Pytanie jest nadal otwarte. Może thermopad? Tylko to się klei...

 

No i ten durny radiator HSI bez jednego stabilizatora...

Edytowane przez max6ter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie dzis HR-03GTX wkoncu do mnie dotarl ! :D

 

Musze przyznac, ze jestem bardzo zadowolony, szczegolnie, iz HR-11 po drobnych modyfikacjach spasowal (rozstaw srub ma nieco inny ale od czego jest dremelek ;) )

 

Temperatury wzgledem oryginalnego chlodzenia (25%) w idle spadly o ok 10C a narazie prowizorycznie, z boku wieje na karte Noctua P12 @ 5v. Zobaczymy jak w stresie a na razie pare zdjec:

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powoli, wszystko zaczyna wchodzic na styk, ciezko reke wsadzic ;) Dodatkowo sytuacje znacznie pogorszyla zmiana plyty z Foxconn P35A-S na MSI P45 Neo2-FR, foxconn mial genialnie rozplanowane PCB, z MSI jest ciut gorzej co jednak sprawia, iz bede po prostu musial to uwzglednic w przerobce/chowaniu okablowania, w ktorym teraz niestety panuje lekki chaos :/

 

Dołączona grafika

 

btw. prosze sie nie smiac z mojego pr0 rozwiazania dla dysku 3,5" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...