Skocz do zawartości
glock18

Wybór Podzespołów Do Wc

Rekomendowane odpowiedzi

Składam moje pierwsze WC, proszę o poradę wyborze podzespołów.

Wstępnie wybrałem:

chłodnica: Cooltek MAXISTREAM 120 mm Triple

pompka: lanig dcd lub cwu

bloki: CPU - Swiftech APOGEE, NB - Swiftech MCW30, GPU - Swiftech MCW60

 

Moja obecna konfiguracja Athlon Mobile, Abit NF7-s, GF 6600GT AGP, w niedługim czasie planuje przesiadkę na jakiś dwurdzeniowy procesor i kartę pcie.

Najbardziej waham się zakupem bloków myślałem ewentualnie o blokach MCS lub Kyńka chociaż bloki Swiftech bardzo mi się podobają ale nie wiem czy opłaca się dopłacać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli chodzi o bloczki (MCS-ow nie bierz) to najlepiej wez u Kinka ciesza sie powszechna slawa i sa pozadnie zrobione:)

Co do reszty hmm mysle ze ok:) brakuje ci tam rezerwuaru chyba wiec skroj sobie jakas wieksza "Butle"

albo mozesz zrobic 5"25 cala z plexi normlany koszt zakupu w sklepie to cos w granicach 100zl ale poco placic jak mozna samemu cos wykminic;) Pozdrawiam i powodzonka:) za pare miesiecy sam bede sie borykal z problemem zlozenia wc:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Bloki ja bym bral z allegro - 3x taniej, 0 roznicy, jakis abadon na gpu i cos na cpu (cube/prison), z tym ze taniej niz od "producentow".

2. laing ddc - tylko z pewnego zrodla, bardzo duzo osob mialo procblemy z tymi pompami (glosnosc), szkoda ryzykowac tyle kasy i zwroty

3. chlodnica dobra

 

Oczywiscie to tania wersja, jak sie ma kase mozna brac same swiftechy, tylko czy warto?

Wg mnie bloki uzywane naprawde nie roznica sie prawie od nowych, a sa czesto conajmniej o polowe tansze (w bdb stanie), a wypadku bardzo drogich modeli to jeszcze taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Składam moje pierwsze WC, proszę o poradę wyborze podzespołów.

Wstępnie wybrałem:

chłodnica: Cooltek MAXISTREAM 120 mm Triple

pompka: lanig dcd lub cwu

bloki: CPU - Swiftech APOGEE, NB - Swiftech MCW30, GPU - Swiftech MCW60

 

Moja obecna konfiguracja Athlon Mobile, Abit NF7-s, GF 6600GT AGP, w niedługim czasie planuje przesiadkę na jakiś dwurdzeniowy procesor i kartę pcie.

Najbardziej waham się zakupem bloków myślałem ewentualnie o blokach MCS lub Kyńka chociaż bloki Swiftech bardzo mi się podobają ale nie wiem czy opłaca się dopłacać?

chłodnica i pompka ok, ale bloki to wytbrałbym cos innego, kyniek albo realitynet, jak chcesz w sklepie to RN, jak moze byc allegro to kyniek tez dobrzer robi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chłodnica i pompka ok, ale bloki to wytbrałbym cos innego, kyniek albo realitynet, jak chcesz w sklepie to RN, jak moze byc allegro to kyniek tez dobrzer robi ;)

to ja się dołacze bo miałem bloczek od misia cube pro ale niestety jakość topów tragiczna i wole już całkiem nowy bloczek na cpu tylko że musi spełnić wymagania żeby chodził na A64 jedno, dwurdzeniowym , a w przyszłości żeby dał rade na tych prockach beż IHS z góry dzięki za pomoc. reszta BO BIE2, i atman 305@inline plus trójnik .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...