Skocz do zawartości
alojzy1

Wyniki krecenia axp 1700+ b0 na ecs k7vta3 ver 5 via kt333

Rekomendowane odpowiedzi

no mnoznika nie mozna zmienic w biosie ani zworkami wiec walnalem fsb na 150 (pamieci mam 266 wiec 300 to taki bezpieczny prog)

wyniki z si soft sandra 2003

moc procka z 40 skoczyla na 45 wat temp o okolo 1 stopien

z cpu arithmetic benchmark alu z 5504 mipsow skoczyla na 6218 mipsow

a z 2208 mflops na 2492

nie chce dawac wyzej bo nie wiem jak tam jest z dzielnikiem i czy plyta ma 1/5 pozatym mam pamieci 266 noname czy ewentualnie jakby sie wieszaly dalaby cos zmiana napiecia (opcje mam +6.4 % +9% no i - 2.3%)

wiatraczek oczywiscie boxowy coprada temperatura 51 stopni na b0 jest raczej wina czujnika cos zoltki sie nie postaraly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem czemu ten topic ma służyć :?

NO KTOS KUPUJE TO NIECH WIE BO W INTERKU NA TEMAT PLYTY MALO INFORMACJI A CO TOBIE COS PRZESZKADZA TO PO ciach!A TU WCHODZILES

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mnoznika nie mozna zmienic w biosie ani zworkami wiec walnalem fsb na 150 (pamieci mam 266 wiec 300 to taki bezpieczny prog)

wyniki z si soft sandra 2003

moc procka z 40 skoczyla na 45 wat temp o okolo 1 stopien

z cpu arithmetic benchmark  alu z 5504 mipsow skoczyla na 6218 mipsow

a z 2208 mflops na 2492

nie chce dawac wyzej bo nie wiem jak tam jest z dzielnikiem i czy plyta ma 1/5 pozatym mam pamieci 266 noname czy ewentualnie jakby sie wieszaly dalaby cos zmiana napiecia (opcje mam +6.4 % +9% no i - 2.3%)

wiatraczek oczywiscie boxowy coprada temperatura 51 stopni na b0 jest raczej wina czujnika cos zoltki sie nie postaraly

WOW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO KTOS KUPUJE TO NIECH WIE BO W INTERKU NA TEMAT PLYTY MALO INFORMACJI A CO TOBIE COS PRZESZKADZA TO PO <font color="#FF0000">[ciach!]</font> TU WCHODZILES

Po pierwsze nie krzycz, po drugie wchodziłem bo spodziewałem się czegoś ciekawszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio powsataje mania robienia bezsensownych tematow (np. GF4MX440SE i SUPER PAMIECI SAMSUNGA.... po co nam to wiedziec....... jak i tak bylo juz o tym sta razy....... )

 

Ojojojoj źle sie dzieje , źle się dzieje.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mnoznika nie mozna zmienic w biosie ani zworkami wiec walnalem fsb na 150 (pamieci mam 266 wiec 300 to taki bezpieczny prog)

wyniki z si soft sandra 2003

moc procka z 40 skoczyla na 45 wat temp o okolo 1 stopien

z cpu arithmetic benchmark  alu z 5504 mipsow skoczyla na 6218 mipsow

a z 2208 mflops na 2492

nie chce dawac wyzej bo nie wiem jak tam jest z dzielnikiem i czy plyta ma 1/5 pozatym mam pamieci 266 noname czy ewentualnie jakby sie wieszaly dalaby cos zmiana napiecia (opcje mam +6.4 % +9% no i - 2.3%)

wiatraczek oczywiscie boxowy coprada temperatura 51 stopni na b0 jest raczej wina czujnika cos zoltki sie nie postaraly

na tej plycie bardziej oplaca sie odblokowac mnoznik i ciachac........

moze bys wtedy wyciagnal 12,5 x 150.... ale obowiazkowo jakies chlodzenie lepsze......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aaaaaaaaaaaaa a to jest B0!!!!!!!!! nie zauwazylem........

nie no to mozesz loozem krecic........ tylko ze ta plytke chyba nie ma zmiany mnoznika.........

:twisted: ECS :twisted:

 

sorki po prostu nawet nie chcialo mnie sie czytac ....... nastepnych mega osiagniec i olalem pierwszy tekst......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szzcerze mówiąc mojego palomio podkręciłem tylko do 150 fsb, ale wiem, że plyta ma dzielnik 1/5, więc myślałem, że na nowych athlonach BO, 166 powinno pójść

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szzcerze mówiąc mojego palomio podkręciłem tylko do 150 fsb, ale wiem, że plyta ma dzielnik 1/5, więc myślałem, że na nowych athlonach BO, 166 powinno pójść

Niestety też tak myślałem kupując JIUGB 0251 :wink: Płyta musi mieć jakąś wadę konstrukcyjną, bo jeszcze nie słyszałem żeby ktoś wycisnął więcej niż 150MHz. Ale płyta ma ponoć dzielnik 1/5. Tylko empirycznie nie udało się nikomu o tym przekonać :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...