Skocz do zawartości
BrzozA1

Athlon XP1700+...ile jeszcze??

Rekomendowane odpowiedzi

Athlon XP 1700+ ( u0.13 )Ile Jeszcze mozna podniesc taktowanie szyny fsb narazie chodzi 10*166 przy defaultowym napieciu.Na razie nie ma zadnych zwiech wszystko smiga az milo benchmarki przechodzi normalnie. temperatura procka 42C

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam athlona 1700+ 0.13 i puscilem go na fsb 180 co dalo 2400+, potem go puscilem na fsb 190 co dalo 2600+. temperatura wzrosla o 5 st.

a chlodzony jest volcano 7. nie zmienoalem napiecia i mnoznika, ale trza bedzie pobrobowac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Athlon XP 1700+ ( u0.13 )Ile Jeszcze mozna podniesc taktowanie szyny fsb narazie chodzi 10*166 przy defaultowym napieciu.Na razie nie ma zadnych zwiech wszystko smiga az milo benchmarki przechodzi normalnie. temperatura procka 42C

Szyna EV6 była projektowana do pracy z częstotliwościami do 200MHz ;)

Zatem można spoko (przecież AMD chodzi na szynach rzędu 240MHz ...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uruchomiłem AXP1700+ B0  jako 13 x 170 (zgłosił się jako XP 2600+) 

przy standardowym napięciu 1,6 V i wstał normalnie, systemu nie uruchamiałem, bo nie był zainstalowany  :D

Jak uruchomiles procka z mnoznikiem x13 :?: Majstrowales cos przy mostkach, czy standardowo twoj proc tak moze chodzic :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zmieniłem swojego na 1650 [fsb150x11] i wykrył mi 2000+ wszystko chodzi light'owo przy napięciu default, standartowym mnożniku i standart chłodzeniu (tracer). Chciałem więcej (fsb bez zmiany mnożnika) ale mi płytka chyba nie pozwala...sam nie wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przezyje..

A co do poprzednich postwo to moj chodzi na 12x166 na BOX'owym coolerku i napieciu 1,7 V.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no Panowie Ja mam AXDA B0 jak i większość powyżej :D ale mam ustawionego na 2124 MHZ przy napięciu 1.8 V i coole`rze Cooljag (kręci wiatrakiem do 7500 obrotów - czysta miedź ) 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, ja dzisiaj założyłem nowy wiatrak na radiator (z 2800 obr na 7200 ;) ) i dałem mu popalić :)

Teraz chodzi sobie 198x11 (AXP 2700+ ;) ) temp idle 38-40 stress koło 46. Ale potem mu zmniejsze napięcie (teraz dałem 1.925) i myślę, że temperatura spadnie.

Heh, kiedyś podkręcanie Intela to była "ich" przewaga, a teraz myślę że ciężko jest uzyskać 700MHz na AC na Intelku....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...