Skocz do zawartości
tomekk89

Creative T3030 Czy Logitech X-230

Rekomendowane odpowiedzi

Chce kupić niedrogie głośniki 2.1. Zastanawiam sie nad Logitechami x-230 i creative inspire t3030 - które będą lepsze? Chodzi mi tylko o jakość dźwięku. Jeśli chodzi o wygląd i funkcjonalnosc to raczej wolalbym creativy bo mają 'podgłaszanie' na kabelku i ladniej wyglądają ale jeśli Logitechy mają brzmieć lepiej... Chodzi mi głównie o subwoofer - zawsze wydawalo mi sie ze w logitechach sub brzmi lepiej niz w creativach. Jeśli ktos mial okazje porownac oba modele glosnikow to proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakosc basow czy ich natezenie ?? Jezeli chodzi o jakosc 2.0 moga byc lepsze jesli chodzi o to aby cos walilo jak najmocniej sie bez zadnej kontroli nad tym to 2.1 bedzie lepsze

Jakość... I wątpie ze 2.0 bedzie lepsze.. Bo jeśli chce mieć poziom basu taki jak należy to przy 2.0 nie wyrobi z reszta wiadomo ze jeden glosniczek nie moze robic jednoczesnie za nisko i wysokotonowy.. Chyba wezme ostatecznie T3030.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak można porównywac 2.0 i 2.1 pod względem jakości basu, przecierz to wbrew logice :mur:

dokładnie?

 

mam x-230 i jak dla mnie są bardzo fajne, ładnie grają (aż się podłoga trzęsie ;)) Najlepiej idź do mediamarkt i sobie posłuchaj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niby stereo gra gorzej niz jakis tam zestaw 2.1, chodzi o kontrole nad basem a nie dudnienie na potego, zalezy ci na ladnym brzmieniu w rozsadnej cenie. znajdz sobie zestawik creativa 2.0(nie pamietam nazwy ,cena ok 200zl chyba) takie dosyc duze monitorki komputerowe- zagra to o niebo czysciej niz tanie 2.1. Nie gadajcie bzdur ze stereo nie bedzie miec basu!!! wiecej czytajcie a nie bzdury wypisujecie. sluchac przede wszystki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o analogowe głośniki to nie ma reguły - akurat Logitech X-230 to bardzo udany model - jedna z osób w mojej rodzinie ma te głośniki, z kolei kumpel ma Creative Inspire P380 i niestety muszę nadszarpnąć moją lojalność wobec Creative'a i opowiedzieć się za X-230. Ostatnio Creative wywala na rynek jakieś dziwadła różniące się tylko pod względem wyglądu za co każe sobie płacić dodatkowe pieniądze pomimo ze parametry są wręcz identyczne :| Dziwi mnie również takie deliberowanie o jakości dźwięku kiedy ktoś tu pisze o Winampie i jakimś podkręcaniu w EQ - czy ktoś tu słyszał o Kx'ach czy też AISO i Foobar 2000? Jeżeli nie to zapraszam TUTAJ - lektura obszerna ale jestem już od dawna jednym ze szczęśliwych użytkowników oprogramowania wspomnianego w genialnym topiku autorstwa Marcina_gps - pozdrawiam :)

Edytowane przez gargul

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem X-230 i bardzo polecam,jeśli ktoś ma mały pokój (do 15m2) i używa głośników do filmów z kompa,gier,muzy,czasami lubi przywalić basem to polecam ) , to naprawde dobry sprzęt jak za te pieniądze !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...