Skocz do zawartości
srekal34

Nls - Bujda Czy Zbawienie Dla Nieśmiałych?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Dostałem ostatnio mejla nt. NLSu(http://www.kursuwodzenia.pl/nauka_nie_zalogowany.html#) i wydaje mi się kompletnie idiotyczne, a niektórzy mówią ze to działa. Słyszeliście coś o tym? Nie żebym miał jakieś problemy z kobietami ale we wszystkim trzeba dążyć do doskonałości :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czlowieku idz lepiej na dyskoteke i tam kombinuj a nie przed pc :) moim zdaniem to nic nie warte, kazda dziewczyna jest inna i reaguje na zupelnie co innego :) zeby juz robili poradniki do takich rzeczy o_O jeszcze troche a sex odejdzie w zapomnienie i zostanie tylko cybersex o_O

Bez obrazy, ale takie poradniki sa bardziej dla idiotow :)

Edytowane przez Neo_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam swoją żonę ściągnąłem z czat.wp.pl :D... wchodzisz pan.. zostawiasz nietuzinkowy nick, prosty aczkolwiek przykuwający uwagę i nie do końca płytki typu marian28 :D.. i czekasz kto się złapie w sieć :twisted: Potem gadasz, wybierasz najciekawsza duszę... umawiasz się i wuala :)

Edytowane przez PelzaK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzis moj profesorek z filozofii stwierdzil ze mózg kobiety to uproszczona wersja mózgu meżczyzny, wiec nie wiem po co komplikować sprawe tymi poradnikami. :D

 

czlowieku idz lepiej na dyskoteke i tam kombinuj a nie przed pc :) moim zdaniem to nic nie warte, kazda dziewczyna jest inna i reaguje na zupelnie co innego :) zeby juz robili poradniki do takich rzeczy o_O jeszcze troche a sex odejdzie w zapomnienie i zostanie tylko cybersex o_O

Bez obrazy, ale takie poradniki sa bardziej dla idiotow :)

Nie rozumiesz tego zeby traktowac to z przymrozeniem oka? wiadomo ze te poradniki mozna o kant... rozbić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To powinien mniejsze wymagania na egzaminach mieć dla kobiet :lol: Imo poradniki są do pupy :wink:

W tym temacie akurat z Tobą sie zgadzam. To pewnych rzeczy trzeba dojśc samemu a nie z poradnikami za SMS...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dajcie spokuj... takie coś to jest niewiem dla jakiego ułoma... nawet na najgłupszą ścieme(niewiem nawet na kujona) można poderwać laske bez większego kłopotu na każdą jest sposób ale nie jakieś poradniki sms do których gratis dostajesz tapete na pulpit z gołą laską żebyś mógł sie "zrelaxowac " przy tym kursie ;) ;) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe jak sie kobite juz dorwie to trzeba z nia dużo rozmawiac i nie kazda lubi wyuczone teksty z poradnika;] kurde drugi ,,szerminejtor" z American Pie sie znalazł (mowa o twórcy poradnika ;])

na kujona? :huh: fajne sie wydaje

ale rox są dyskoteki tyle k#$%,sz^&*( i innnego rodaju dziewczyn tam jest ze cos sie zawsze trafi ;]

Edytowane przez sawyer188

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dostałem ostatnio mejla nt. NLSu(http://www.kursuwodzenia.pl/nauka_nie_zalogowany.html#) i wydaje mi się kompletnie idiotyczne, a niektórzy mówią ze to działa. Słyszeliście coś o tym? Nie żebym miał jakieś problemy z kobietami ale we wszystkim trzeba dążyć do doskonałości :lol:

Obawiam się, że jak nie jest się przystojnym i mądrym to chyba nawet to nie pomoże :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny co zarabia kase na el kretynach

Ja, mimo iż jestem nieśmiały (chociaż czasami potrafie w drugą stronę) to mi takie szajse nie pomagają i tyle, bo wiem co robić, ale nie wiem jaka będzie jej reakcja (być może dostane w ryja nawet, nie że boli, ale już wiem że mam przewalone, często też źle wypadam lub w najmniej stosownym momencie). Moją wadą jest przy okazji to, że jestem dobitnie szczery (ale nie aż tak że powiem że wygląda jak żulówa czy ma 'zwaloną mordę')

Aragorn witaj w klubie:P

A już myślałem, że tylko ja mam takie problemy

Nie wiem jak te el0 baunsujące się ziomy z krokiem na podłodze mogą miec każdą - dziwi mnie to...

GG:

chodzi o to

zeby nie przejmowac sie tym ze cos sp[ciach!]sz

to jest sekret elo baunsujacych ziomkow

Edytowane przez AragornPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre to powiedzenie "el0 baunsujące się ziomy z krokiem na podłodze"

 

Ale to i tak mija z wiekiem, chyba, że ktoś jest tak idiotycznie głupi, że chce się użerać do końca życia z kimś kogo tak naprawdę nienawidzi, a był z nim tylko na "jedną" noc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja, mimo iż jestem nieśmiały (chociaż czasami potrafie w drugą stronę) to mi takie szajse nie pomagają i tyle, bo wiem co robić, ale nie wiem jaka będzie jej reakcja (być może dostane w ryja nawet, nie że boli, ale już wiem że mam przewalone, często też źle wypadam lub w najmniej stosownym momencie).

ostatnio (lol ostatnio rok temu prawie :D ) jak chcialem zapytac kolezanke czy zatanczy ze mna poloneza na 100dniowce. Jezzu ale stres adrenaliny wiecej niz przy graniu marinsem w AvP :D pozniej zapytalem przez gg troche latwiej bylo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...