Skocz do zawartości
xtoff

Bezgłośna Mysz

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, sprawa jest mniej wiecej dokładnie taka jak tutaj, jednak jako ze watek ma ponad dwa lata, a w tym czasie pojawily sie setki nowości, postanowiłem założyć nowy watek, Komu sie nie chce klikac i czytac opisze pokrótce w czym rzecz:

Mam jednopokojowe mieszkanie i często muszę w nocy siedzieć na kompie, a dość głośny klik myszki którą mam przeszkadza w spaniu mojej żonie. Dlatego postanowiłem kupić inną, cichszą. Koniecznie bezprzewodową: laserową lub optyczną, z 'twardym' skokiem rolki (ale żeby rolka też nie była zbyt słyszalna), chętnie z akumulatorkiem i ładowarką w bazie. Cena nie gra zbytniej roli, konkretniej - wole wyłożyć więcej na ergonomiczny produkt wyższej klasy. Potrzebuję jednak rady, bo w sklepie raczej ciężko będzie sprawdzać czy/jak bardzo mysz hałasuje :D

Aha, jeszcze istotny fakt - myszka NIE będzie służyła do gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przejrzyj moze jeszcze ten temat:

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=202176&st=0

dzieki, ale malo kostruktywny ten watek, szczegolnie dlatego ze nie zamierzam kupowac myszy Apple, myslalem raczej o jakims Logitechu. A poza klutnia o ta mysz Apple nic tam nie ma, poza paroma enigmatycznymi stwierdzeniami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cicha mysz to napewno ostro uzywana przez lata ie 3.0 :wink: Spotkalem sie z mocno zajezdzonym egzemplarzem to przyciski byly tak wyrobione ze pracowaly naprawde bardzo cicho.

Mam przed soba tez 2 letnia mx310 dosc juz dobita, gdzie lewy przycisk jest praktycznie nieslyszalny (w odroznieniu od prawego, brzmiacego nowoscia :) ).

Generalnie dosc ciezko o nowa mysz z cichym klikiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie dosc ciezko o nowa mysz z cichym klikiem.

Ha!

 

Niestety wiem, a sprawa jest wbrew pozorom dosc powazna. niemniej jednak nie chce czekac 3 lata az mi sie "wyrobia" przyciski, bo do tego czasu moze sie okazac ze bede juz po rozwodzie "bo myszka byla za glosna" :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ha!

 

Niestety wiem, a sprawa jest wbrew pozorom dosc powazna. niemniej jednak nie chce czekac 3 lata az mi sie "wyrobia" przyciski, bo do tego czasu moze sie okazac ze bede juz po rozwodzie "bo myszka byla za glosna" :/

Kup uzywke na allegro :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Chciałem odświerzyć temat bo od dłuższego czasu szukam czegoś takiego:

Chodzi mi o myszke która nie bedzie wydawała dźwięku "klikania" nie o taką która będzie w miare cicha tylko taką której wogule nie bedzie słychać (oczywiści nie ze starości ) dobrze by było jeszcze klawiature jakąś równie cichą chociaż taką łatwiej znaleźć no i ich dźwięk jest dużo mniej drażniący niż myszki. Myszka nie musi być jakimś 8 cudem świata bo nie będzie używana do gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...