Skocz do zawartości
AndyN

Szybkozłączki Skręcane-gdzie Najtaniej Kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Takie pytanko trochę na temat. Gdzie w trójmieście dostane króćce NK12 z gwintem 3/8 .... Szukałem w sklepach , które mi polecił @kszonek i tam mają tylko pół calowe :mur: W całym Sopocie szukałem .... Nie ma :?

 

chocby u mnie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko trochę na temat. Gdzie w trójmieście dostane króćce NK12 z gwintem 3/8 .... Szukałem w sklepach , które mi polecił @kszonek i tam mają tylko pół calowe :mur: W całym Sopocie szukałem .... Nie ma :?

 

no bez jaj, takie zlaczki sa wszedzie.....

 

//edit no moze inaczej... są "wszedzie"

Edytowane przez kszonek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no bez jaj, takie zlaczki sa wszedzie.....

 

//edit no moze inaczej... są "wszedzie"

Pamiętasz te dwa sklepy co mi poleciłeś ? Byłem i są tylko z takim "śmiesznym" gwintem.Mówili że 3/8 to taki niespotykany "rozmiar" , mieli tylko 1/2 .... Byłem tam dzisiaj ....

 

 

Edit:

 

samhain wysłałem do ciebie pw

Edytowane przez banditos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętasz te dwa sklepy co mi poleciłeś ? Byłem i są tylko z takim "śmiesznym" gwintem.Mówili że 3/8 to taki niespotykany "rozmiar" , mieli tylko 1/2 .... Byłem tam dzisiaj ....

Edit:

 

samhain wysłałem do ciebie pw

bardzo ciekawe, bo zawsze tam kupuje bo mam po drodze i jakos mieli 3/8" bo sam kupilem tam niedawno. ale moze im sie cos odmienilo. Kup od samhaina, na to samo wyjdzie co jezdzic i szukac, zreszta masz zdecydowanie blizej niz ja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...